°C
   2022 10 01 Šeštadienis

   Nerijus Cibulskis: Su mumis nutiko DRESŪRA

   Nuotrauka: Nerijaus Cibulskio Facebook iliustracija

   Autorius: Nerijus Cibulskis
   2022-08-09 10:00:00

   Dauguma visuomenės tapo gerai dresuotais naminiais gyvūnais, kurie ATSISAKĖ savo teisės abejoti ŠEIMININKO KOMANDOMIS ir sprendimais.

   Jų suvokime šeimininkas VISADA TEISUS, nepriklausomai nuo to, kokia absurdiška būtų jo komanda. O jeigu komandos nėra, tada šio naminio gyvūnėlio gyvenimas SUSTOJA, nes jis laukia, kol šeimininkas sugalvos jam sekančią komandą.

   Vakar teko trumpai pabuvoti prie mūsų jūros ir mačiau kaip tai veikia savo akimis, tuo pačiu teko patirti dresuotų gyvūnų smerkiančius žvilgsnius.

   Ką aš tokio padariau?
   O gi LEIDAU sau nekreipti dėmesio į raudoną vėliavą, kuri naminiams gyvūnams draudžia maudytis ir išsimaudžiau jūroje. Mačiau savo akimis kaip gelbėtojai atlieka bandos PIEMENS vaidmenį.   Dresuoto naminio gyvūnėlio akimis aš buvau kaip neišauklėtas, nedresuotas MARSIETIS, kuris tikriausiai nesupranta, kad tos raudonos vėliavėlės paplūdimyje tai "elektrinis piemuo", kurio peržengti NEVALIA.

   Taip, piemens atžvilgiu mano elgesys NEATSAKINGAS, bet kas leido jam nuspręsti, kad jūra ir jos bangos priklauso jam, ir jis čia turi galią spręsti ką, kaip, kada galima, o ko ne.   Sakote pavojinga nekreipti dėmesio į piemens komandas, nes aš nieko nežinau apie jūrą, bangas, pavojų nuskęsti, negaliu pats įvertinti bangų dydžio ir t.t. NESĄMONĖ. PAVOJUS MUS MOKO, mes turime integruotą savisaugos instinktą, kuris mums pasako, kad mums galima, o kada geriau to nedaryti.

   Tačiau DRESŪRA jį IŠJUNGIA ir viską už mus sprendžia PIEMUO. Aklas tikėjimas piemeniu mus BUKINA.

   Taigi su mumis NUTIKO DRESŪRA ir ji TOLIAU VYKSTA, ir dauguma su tuo SUTINKA.   Skie-ai, elektros elektros rinkos liberalizavimas, kaukės, draudimai bendrauti su šeimos nariais, draudimas išvažiuoti iš savo miesto, draudimas dirbti, draudimas bendrauti gyvai ir visos kitos nelogiškos nesąmonės, tai tik PIEMENS KOMANDOS gerai dresuotam naminiam augintiniui ir piemuo MĖGAUJASI savo augintinių BESĄLYGIŠKU PAKLUSNUMU.

   Ar gali naminis dresuotas gyvūnas gyventi be šeimininko?
   Teoriškai taip, bet praktiškai jis bus užimtas vis naujo ir naujo šeimininko PAIEŠKA. Tokia jo programa ir ne jis ją valdo, o ji jį.   p.s sunkiausia šiame procese ne pripažinti, kad mane kaip žmogų irgi galima dresuoti, o tai, kad tai jau ĮVYKO, kad aš jau nesu žmogus, o tik gerai dresuotas ir paklusnus augintinis.

   Iki. Neo
   #Lietuvosrestartas

   Skaityti komentarus

   Algirdas 2022 09 08 01:10

   Tai vadinama kultūra. Čia kai kas labai pasipiktintų, sakytų, jog kultūra tai visai kas kita. Nee gerbiamieji, tai ir yra kultūra. Tada kai žodis "kultūra" buvo pradėtas taikyti žmogui, o ne žemės ūkiui kaip tai buvo iš pradžių, tai reiškė žmogaus ugdymą, jo auginimą pasinaudojant švietimu, tai reiškė sistemingą proto tobulinimą, kitaip tariant, iš anksto paruoštais ir apgalvotais būdais turint tikslą pasiekti užsibrėžtą tikslą buvo keičiamas žmogus. Papročių ir paveldo jau nebeliko, viskas buvo sukultūrinta, o žmonės dresuoti. Štai taip. Mes dabar juk kultūringi ir net tuo didžiuojamės.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai