°C
   2021 09 24 Penktadienis

   Pavasaris Lietuvai

   Nuotrauka: Loretos Fokienės nuotr.

   Autorius: Loreta Fokienė
   2021-03-12 11:00:00

   Dar yra gyvų.
   Jaučiančių.
   Tikrų.
   Drąsių.
   Ir jų daug!

   Skambinu vakare mamai ir pasakoju apie važiuotuves. Sako:

   - Žinau, kad turėjo būti. Ir apie šeimų maršą žinau. Draugė su vyrų žada irgi važiuoti.

   Mamai prieš kelias dienas suėjo 81. Draugė, buvusi jos kolegė, metais vyresnė. Neturi mano mama kompiuterio, nesinaudoja internetu. Gyvena mažame Lietuvos miestelyje. Tačiau abi su bičiule skaito ,,Vakaro žinias". Laukia kiekvieno numerio, dalinasi ir gerte geria ten randamas žinias. Kaip tyrą šaltinio vandenį...   Kokia esu dėkinga už tą spausdintą gyvą žodį! Jo taip nedaug, bet kalba garsiau už visas melo TV! Ir jo taip reikia mažuose miesteliuose. Tiems, kurie nesusikūrę feisbuko paskyrų, bet turi gyvas širdis... Jų yra! Gera tai žinoti.

   Gera būti dalimi tos Lietuvos, kuri nesidavė apgaunama ir įvelkama į lipnią toleranciją.

   Gera būti dalimi tos Lietuvos, kuriai niekas taip ir nesugebėjo uždėti spalvotų akinių, pro kuriuos matosi tik šešios vaivorykštės spalvos.

   Gera būti dalimi tos Lietuvos, kuri žino, kad šeima - vyro ir moters sąjunga.   Matematikai žino, kas yra aksioma. Mano mama ir jos draugė - matematikės, ir kai kuriuos dalykus iš jų įsidėmėjau dar būdama maža.

   Šeima - aksioma, kurios įrodyti nereikia. Kaip ir prigimtinės lytinės tapatybės. Kai gimsta berniukas, tėvams nekyla dėl to abejonių. Kaip ir tuo atveju, kai gimsta mergaitė.

   O vyrai su sijonais (jei jie ne škotai ir sijonas ne kiltas) - sergančios visuomenės vizualizacija. Kaip ir vienalytės poros. Jų yra, bet labai mažai. Tikrai ne tiek ir ne tokių, kaip mus agresyviai bando įtikinti.

   Dažniausiai ryškios reklamos slepia prasčiausią kokybę. Tie, kurių vidinės tiesos jausmas nėra nuslopintas, tą puikiai jaučia.
   Pamenate istoriją apie Saliamoną ir dvi moteris, nepasidalinusias vieno vaikelio? Kas nutiko, kai išminčius pasiūlė perkirsti mažylį į dvi dalis, kad abi gautų po vieną? Tikroji motina sutiko jį atiduoti kitai, kad tik vaikelis liktų gyvas.

   Kai reikia rinktis tarp gėrio ir blogio, rinkis meilę!

   Kas yra meilė šių dienų Lietuvoje ir pasaulyje?

   Tolerancija nėra meilė. Tai pataikavimas ydoms ir degradacijai.

   Tikra meilė yra drąsi, tvirta, aiškiai skirianti tiesą nuo melo. Ji nepataikauja ir nesistengia įtikti bei patikti visiems.

   Ji nesiduoda apgaunama ir apvagiama.

   Žiniasklaidoje drąsūs, tvirti, savimi ir savo pasirinkimais pasitikintys, juos ginantys žmonės dabar vadinami mažaraščiais, neišsilavinusiais, nemoderniais kaimiečiais. Ir dar daug daug blogiau.


   Jie nesupranta, kad gyvai Lietuvai tie įvardijimai visai nesvarbūs... Savo vertę juntame ne pagal tai, kaip mus kiti vadina.

   Ji arba yra, arba nėra.
   Ji - ne karūna, etiketė ar statusas.
   Ji - vidinės tiesos jausmas.

   Ir žinot ką? Lietuva gyva! O žiema baigiasi ne tik mūsų žemei. Žiema baigiasi ir mūsų Tėvynei.

   Ateina pavasaris! Bunda žmonės!

   Šeimų maršas uždegs dar daugiau širdžių, atmerks dar daugiau akių, atkimš dar daugiau ausų!

   Net 80+ žmonės pasiruošę važiuoti daugiau nei 200 km iki Vilniaus!!!

   Gera būti dalimi tos Lietuvos!

   Skaityti komentarus

   Ela 2021 13 03 03:01

   Siela vidinės tiesos jausmas.Myliu savo kraštą tiesos vardan

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai