°C
   2021 11 27 Šeštadienis

   Petras Gražulis: Šiandien naujoji Konstitucinio teismo pirmininkė D.Jočienė prabilo kaip tikra LGBT advokatė

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Petro Gražulio Facebook įrašas
   2021-06-29 11:00:00

   Šiandien naujoji Konstitucinio teismo pirmininkė D.Jočienė prabilo kaip tikra LGBT advokatė ir pareiškė, kad šeima yra ir kartu gyvenantys du vyrai gėjai, ir lesbietės ir vienlyčiai ir translyčiai ir kas tik nori, su kuo nori, pasak jos yra šeima! Šiandien paaiškėjo, kad naujoji Konstitucinio teismo pirmininkė D.Jočienė apgavo ir Lietuvos visuomenę, ir Prezidentą, ir Seimo narius! Paaiškėjo, kad ji pučia į Žalimo, Landsbergio, Armonaitės ir Raskevičiaus dūdelę!

   Naujoji KT vadovė šiandien viešai pareiškė pareiškė, kad šeima yra ir kartu gyvenantys vienalyčiai asmenys, kad esą tik santuoka yra tarp vyro ir moters, o šeima gali būti kokia tik nori, tarp ko nori ir su kuo tik nori! 


   Jeigu šita apgavikė tokias savo nuostatas būtų išsakiusi iki balsavimo garantuoju, kad Seime nebūtų patvirtinta ir Prezidentas nebūtų jos teikęs į Konstitucinio teismo pirmininkes, nes Prezidentas aiškai yra pasakęs, kad Šeimos santykiai valstybėje privalo būti reguliuojami atsžvelgiant ir neapeinant 38 LR Konstitucijos straipsnio!

   Ir štai, prašom - vos tapusi pirmininke D.Jočienė jau pati apeidinėja Konstituciją šiuo Tautai tokiu svarbiu vertybiniu klausimu! Gėda!!!


   D.Jočienė: "Dar 2011 metais Konstitucinis teismas plačiau išaiškino vadinamąją valstybinę šeimos koncepciją, ji apima ne tik šeimą, kuri sudaroma santuokos pagrindu. Į šitą sąvoką įeina ir tos pačios lyties asmenų gyvenimas kartu. Vėliau, 2019 metais, KT tą yra pakartojęs"

   Skaityti komentarus

   Bbd 2021 29 06 11:40

   Gluse atejo, turbut lezbe

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Arunas Ribinkevicius 2021 29 06 05:10

   Nesistebiu. Seniai buvo aisku.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Andrius Misiulis 2021 30 06 10:07

   O po 10 metų ir gyvenantis su šunimi bus šeimą ? :)

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai