°C
   2023 04 02 Sekmadienis

   Povilas Gylys: „Užbaikime landsbergizmo erą“

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Povilo Gylio Facebook įrašas
   2019-05-23 21:00:00

   Vilniaus universiteto ekonomikos profesoriaus, politekonomas Povilas Gylys paaiškino, ką mūsų šaliai duotų Gitano Nausėdos laimėjimas Respublikos Prezidento rinkimuose:

   Pirmaeilis Lietuvos uždavinys- užbaigti vos ne tris dešimtmečius trunkančią niūrią landsbergizmo gadynę. Visa kita- antraeiliai, trečiaeiliai ir t.t. uždaviniai.

   Kažkada prisidengę gražiais Tėvynės sąjungos bei krikščioniškos demokratijos vardais, landsbergiečiai demonstravo ir ypač šiuo metu demonstruoja neobolševikinę, antipatriotinę ir tikrai ne krikščionišką mąstyseną bei elgseną. Šiuo metu TS/LKD yra liberalią ekonominę pasaulėžiūrą išpažįstanti, labai agresyviai savo politinių oponentų atžvilgiu besielgianti politinė grupuotė, kuri beatodairiškai naikina demokratinio valstybės valdymo pamatus.    Taigi, ne tiek G.Nausėdos laimėjimas, kiek I.Šimonytės pralaimėjimas rodytų, kad lietuviai pagaliau ima suprasti, kodėl pas mus taip trūksta teisingumo, kodėl tiek žmonių išvaryta iš Lietuvos, kodėl tokia didelė gyventojų dalis skursta, kodėl didėja turtinė nelygybė, kodėl yra naikinamos šeimos ir t.t.

   Taip, per tą laiką įvairios partijos buvo valdžioje ir visos jos, taip pat ir save vadinančios kairiosiomis, yra atsakingos už varganą padėtį šalyje. Jos irgi prarado savo savastį ir praktiškai visos tapo liberalaus dvaro dalimi.

   Visgi tenka pripažinti, kad strateginiais, pasaulėžiūros - ekonominės plėtros principų, istorijos vertinimų, liustracijos ir t.t.- klausimais mūsų valstybės laivą vairavo faktinis šalies vadovas- Vytautas Landsbergis. I.Šimonytė yra vos ne paskutinė faktinio šalies vadovo viltis.   Pralaimėjus konservatorių vardu prisidengusiems agresyviems liberalams ( todėl kai kas juos ima vadinti liberalbolševikais), faktinio šalies vadovo viltis išlaikyti strateginę šalies kontrolę (per teisėsaugą, dvaro žiniasklaidą, tarybinių archyvų valdymą ir t.t.) neišsipildytų. Tačiau atgimtų Tautos viltis sugrąžinti Lietuvą į normalaus , demokratiško šalies vystymosi kelią.

   UŽ LIETUVĄ, MOTERYS IR VYRAI !

   Skaityti komentarus

   Agne 2019 24 05 10:58

   Nesamones kliedi sitas veikejas :)

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Gražina 2019 24 05 01:00

   Na,gal baikite niekinti kitus. Ar Latvijoje ir Estijoje Lansbergis taip pat tiek pridirbo niekšybių,kaip Lietuvoje? O,gal ten sugriovė kolchozus?! Juk visą tą laiką Lietuvą valdėte jūs, komunistai! Kad iš pirmų nepriklausomybės metų būtų priimtas įstatymas,kad komunistų neprileisti prie valdžios vairo(juk jūs neleidote priimti tokio įstatymo!),šiandienLietuva stovėtų greta Estijos! O dėl migracijos...Latvijos ir Estijos žmonės taip pat migruoja.Žinoma,pagall jūsų "pezalus"(atsiprašau už tą taiklų žodį), vėl kaltas nekas kits,o Lanzbergis!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   as 2019 25 05 04:03

   KAZKAM SAZINE GRAUZIA,TEISINGI ZODZIAI,PASISAKYMAI,TIK KAZKAIP NEMALONU DAROSI,NES LIETUVA VARGSU SALIS,KIEK % GYVENA GERAI,VISI ZINO!RYTOJ BUS TAIP KAIP BUS,BUS AISKUAR GYVENSIME GERIAU!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai