°C
   2022 08 15 Pirmadienis

   Remigijus Žemaitaitis: Šimonytei ir Gabriukui reikėtų atostogų kelioms kadencijoms arba dokumentų skaitymo kursų

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Remigijus Žemaitaitis
   2022-08-04 19:00:00

   Panašu, kad Lietuvos Vyriausybė tikrai keistuoliai iš sudegusio teatro, o gal visiški teisiniai analfabetai!?
   ***

   Prieš tris mėnesius rašiau apie sankcijas del Kaliningrado, ir kaip dėl Šimonytės, Gabrieliaus ir Teisingumo ministrės Evelinos turėsim daug problemu. Tada iš manęs šaipėsi komikai ir kremliniu vadino. Tada įvyko pauzė ir Gabriukas tarsi vaikas pampersus turėdamas Gentvilo apskaičiuotą Š, viešai aiškino, kad EK pakeitė dokumentą ir jis yra kitoks, nei pirmas. Tada dar kartą aš jam parašiau, kad bent ministras turėtu mokėti anglų kalbą ir gebėti skaityti oficialius tekstus. Bet ir toje vietoje jis beviltiškas. Tada čiumpa atostogas ir su Morta išbėga atostogų.


   Tada EK PASAKO - Kremlinis ŽEMAITAITIS BUVO TEISUS. Juokinga ar ne! Bet Šveiko draugė atgal šauna, kad komisija interpretuoja, ir visai ta Ursula von … moteris, ir nežino ką sako, nes nuomones keičia.

   Toliau dar linksmiau. Vakar SUSIEKIMO MINISTRAS SKUODIS, dėjo, kad maža nepasirodė - neva, negali kroviniai važiuoti į Kaliningradą, nes neva FNTT turi išduoti pažymas bankams! Ar tiesiog neprotingas ar tikrai jie teisiniai beraščiai? Jokių pažymų bankams FNTT NEIŠDUODA.
   Tai pasirodo dar vienas šios Vyriausybės praktikantas nesugeba skaityti įstatymų, nekalbant apie ES DOKUMENTUS.

   Žinau, kad skaito, todėl pridedu funkcijas, už ką atsakinga FNTT, kad komikai ir nuomonių formuotojai nesakytu MELAGIS ŽEMAITAITIS. Šiandien Europos Komisijos pirmininkė Ursulą von der Leyen šovė taip Šimonytei, kad maža nepasirodė ir pasakė - tu ne tik esi moteris, bet ir esi LIETUVOS MINISTRĖ PIRMININKĖ IR KALBĖTI vėjus apie sankcijų interpretavimą turėtumei susilaikyti. Ar čia Ursulą von der Leyen ją kritikavo, kad ji yra moteris, ar kad Ministrė Pirmininkė?


   Galiu tik įsivaizduoti, kaip Putino komikai dabar dar kartą šaiposi iš mūsų užsienio ir vidaus politikos praktikantų.

   ****
   O Gabrielius gal paskatintas Mortos padės pareiškimą ir keliaus mokinių vasaros-rudens-žiemos ir pavasario atostogų!?

   Skaityti komentarus