°C
   2022 01 21 Penktadienis

   Šeštadienio mitingo prie LRT atgarsiai

   Nuotrauka: Organizatorių nuotr.

   2019-11-10 09:00:00

   Šeštadienį prie Lietuvos radijo ir televizijos pastato vykęs mitingas „Atsisakau savo mokesčiais remti antikonstitucinę LRT“, susilaukė itin didelio visuomenės palaikymo. Iš viso mitinge dalyvavo apie 200 žmonių, kurie savo pasigamintuose plakatuose išreiškė nenorą ir pasipriešinimą LGBT propaguojančių laidų transliavimui. 

   Šalia šio mitingo vyko kitas - kontrmitingas arba neteisėtas mitingas (jam leidimas nebuvo išduotas), kuriame dalyvavę asmenys palaikė priešingą poziciją. Kontrmitinge dalyvavo apie 40 žmonių, tarp kurių ir nuolatinis mitingų komikas Olegas Šurajevas, vėliau policijos išvestas su uždėtais antrankiais.

   Raimondas Navickas savo feisbuko paskyroje dalinasi mintimis apie susiklosčiusią situaciją: 

   „Gyventi sparčiai tolerantiškėjančioje Lietuvoje tampa vis įdomiau. Šiandien pilietinės visuomenės atstovai rinkosi į mitingą prie valdiškos televizijos pastato S. Konarskio gatvėje.

   Žmonės susirinko apginti savo vaikų teisių nematyti primygtinai brukamos homoseksualizmo propagandos ir pareikalauti, kad valdiška televizija laikytųsi Lietuvos įstatymų bei vykdytų savo tiesioginę misiją, už kurią ir gauna mokesčių mokėtojų milijonus.

   Staiga į mitinguotojų tarpą įsimaišė vulgariai pasirėdžiusi blondinė, kuri neadekvačiai elgsena ir akiplėšiškais šūkaliojimais ėmėsi provokuoti susirinkusius tėvus ir net bandė užsiropšti ant scenos rėžti kalbos apie homoseksualizmo naudą nepilnamečiams.

   Pasipiktinę piliečiai nepasidavė provokacijoms, susilaikė nuo smurto ir tiesiog pridavė besiskeryčiojančią babcę į policijos rankas. Patyrę pareigūnai, nepaisydami moterėlės rėkavimų apie namuose neva verkiančius du vaikus ir bandymų ištrūkti, rūpestingai supakavo provokatorę ir pasisodino į voronoką gabenti į sulaikymo vietą.

   Staiga vienam budresniam pareigūnui kilo įtarimas ir jis kolegei pasiūlė patikrinti - kas slypi po sulaikytosios sijonu.

   Didžiai visų nuostabai pastaroji aptiko ten tai, ko nesitikėjo - nedidelį, bet akivaizdų įrodymą, jog blondinė-provokatorė nėra moteris tradicine to žodžio prasme. Tai buvo tai, kas nūnai vadinama madingu žodžiu "transgenderis", t.y. moteriškais rūbais, apatiniais, peruku ir plastmasiniais papais pasidabinęs vyrukas.

   Tolimesnio tikrinimo reikalą perėmus vyriškos lyties pareigūnams paaiškėjo, jog tai ne šiaip eilinis transgenderis. Po blondinės peruku, plastmasiniais papais ir nėriniuotais apatiniais slypėjo pažangiai visuomenei gerai žinomas tolerantiškas personažas - komikas Oleg Šurajev.

   Nepaisant sulaikytojo protestų po nedidelio ginčo pareigūnai nusprendė negabenti provokatoriaus į moterų kamerą. Iš kitos pusės, visi suprato - kas gali nutikti areštinės vyrų kameroje, jei į ją patalpinti savo tolerantišką pusę netikėtai atskleidusį žymųjį komiką su visais tais moteriškais parėdais bei atributais.

   Ikirytinių BDSM orgijų tikimybė Ševčenkos gatvėje būtų itin didelė. Vienžo, pareigūnai nerizikavo ir nedavežę pakeliui paleido Olegą prie artimiausio gėjų klubo Švitrigailos gatvėje.

   O vaikų teises ginantis pilietinis mitingas tęsėsi toliau.“

   Stanislovas Buškevičius lakoniškai ir taikliai apibūdino provokatoriaus „pasirodymą“ ir sudėliojo esminius akcentus paaiškindamas, kodėl žmonės rinkosi į mitingą:

   „Šiandien prie LRT - Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos pilietiški žmonės išreiškė pasipiktinimą, kad nacionalinis transliuotojas už visų mokesčių mokėtojų pinigus, pažeisdamas įstatymą, propaguoja homoseksualizmą nepilnamečiams. Ginti LRT atvyko ne solidus, kvalifikuotas teisininkas - advokatas, bet kažkoks pilietis Oleg Šurajev. Baltosios karštinės apimtas, susipykęs su savo lytimi, mėnulio pilnaties fone, persirengęs moterimi, bandė neadekvačiai kažką kažkam aiškinti, kažką provokuoti, gal norėjo pinigų "ant bonkos", o gal slapta tikėjosi, kad bus išprievartautas minios. Stebina tai, kad nacionalinį transliuotoją gina tokio tipo personažai, matyt, visai blogi reikalai...

   Policija šį komiką-transgenderį išvedė iš piketo, kad piliečiai galėtų LRT ir kai kuriems Seimo nariams paaiškinti, kad įstatymų vis dėlto reikia laikytis. O LRT norėčiau draugiškai patarti, kad jie nevargtų ir neskleistų netradicinių santykių tarp nepilnamečių. Nes tai yra beviltiška. Nei vienas nepilnametis nepatikės, kad vaikai gali gimti santykiaujant su apatine nugaros dalimi... Jau greičiau jie patikės tuo, kad vaikai randami kopūstų laukuose arba juos atneša gandrai...


   Skaityti komentarus

   Petras..... 2019 10 11 10:49

   anekdotai apie gandrus taip pat jau netinka, nes... štai nauja versija... ..................tete, iš kur aš atsiradau, klausia tėvo mažametis vaikas. Šis atsakė, kad kai jis bus didesnis, tai atsakys į jo klausimą. Po metų vaikas vėl klausia tėvo iš kur jis atsiradęs... pagalvojo tėvas, pasimuistė ir atsakė, kad jį atnešė gandras... .. o vaikas išgirdęs tokį atsakymą tik patraukė pečiais ir priekaištingai drėbtelėjo tėvui: ... tete, tete, kaip tau negėda...!!! ... mūsų mama pati gražiausia pasaulyje, o tu su gandrais prasidedi...!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Rasa 2019 10 11 11:55

   Keistokai sudėti akcentai jūsų straipsnyje. Ar verta skirti tiek dėmesio išsišokėliams šurajevams? Gal geriau paskelbti protestuotojų reikalavimus? Mitinge buvo pasiūlyta priimtį rezoliuciją: "Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos radijo ir televizijos tarybai 2019 m. lapkričio 9 d. Lietuvos piliečių mitingo REZOLIUCIJA Dėl visuomeninio transliuotojo padėties Mes, Lietuvos piliečiai ir mokesčių mokėtojai, išlaikantys Nacionalinį transliuotoją – LRT, remdamiesi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos įstatymu, Lietuvos visuomenės informavimo etikos kodeksu, Lietuvos Respublikos nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymu, reikalaujame: 1. Užtikrinti LRT netendencingą informacijos pateikimą ir nuomonių įvairovę. Nutraukti konstitucinės piliečių teisės reikšti savo nuomonę bei įsitikinimus ribojimą ir atsisakyti šališkumo atrenkant laidų dalyvius bei įvykių komentuotojus pagal pažiūras. 2. Laidose jautriais politiniais, kultūriniais ir socialiniais klausimais užtikrinti galimybę pasisakyti įvairių visuomenės pozicijų atstovams. 3. Liautis LRT transliacijose propaguoti kitokią šeimos sampratą, nei nurodyta Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir Civiliniame kodekse. 4. Atstatydinti LRT generalinę direktorę Moniką Garbačiauskaitę-Budrienę, kuriai vadovaujant LRT virto vienos politinės ideologijos – kraštutinio liberalizmo – propagandos ruporu. 5. Pašalinti iš LRT Ritą Miliūtę, kurios laidos rengiamos pagal išankstinius nusistatymus ir tenkinant grupinius, politinius interesus. 6. Pašalinti iš LRT interneto portalo vadovų tendencingą ir šališką redaktorių Mindaugą Jackevičių. 7. Siūlyti Seimui Estijos pavyzdžiu įsteigti Nacionalinio transliuotojo kontrolieriaus (žiniasklaidos ombudsmeno) instituciją, kuri prižiūrėtų, kaip LRT veikla atitinka gerosios žurnalistikos praktikos standartus ir nagrinėtų pateikiamus skundus. 8. Nacionalinio radijo ir televizijos įstatyme nustatyti, kad visuomeninio transliuotojo kontrolierius turi būti tiesioginiu balsavimu renkamas pareigūnas, nepriklausomas nei nuo politinių, nei nuo LRT valdymo organų".

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   vardas 2019 10 11 11:44

   susikote surajevui visa vakara, be jokios abejones tas jo provokacijos tikslas ir buvo papulti arestineje i vyru kamera ir ten linksmai praleisti nakti ar dvi. Sadistai pareigunai ateme vilti is gejaus trasgenderio.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Kkk 2019 17 11 08:03

   Kas čia per pydaru įkurtas tinklalapis? Tėvas šiknon piso kad tokie priešprieša gėjams? Sushi ti pyderai nacistai jus

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai