°C
   2020 08 14 Penktadienis

   Sparčiai auga susidomėjimas psichoterapeuto M.G.Maksimaliečio dėstoma sėkmės metodika

   Nuotrauka: Minfo.lt nuotr.

   2019-12-06 19:00:00

   Psichoterapeuto M.G.Maksimaliečio paskaita „Totali blaivybė - visapusiškos sėkmės garantas” Kaune įvyko ir jau keliauja į Vilnių. Vis daugiau žmonių domisi totalios blaivybės privalumais, paskaitų klausytis susirenka pilnos salės.

   Kaune psichoterapeuto klausėsi apie 300 žmonių, čia lektorių pasveikinti atvyko ir LR Seimo narys Mindaugas Puidokas. Jis paminėjo, kaip svarbu šviesti žmones ir padėti suprasti, kokiu būdu jie patys sąmoningai gali rinktis sveikatą, blaivybę, sėkmę.

   M.G.Maksimalietis džiaugiasi jo veiklos įvertinimu ir palaikymu: „Dėkoju LR Seimo sveikos gyvensenos komiteto nariui Mindaugui Puidokui už palaikymą ir išsakytus palinkėjimus tiek man asmeniškai, tiek visiems susirinkusiems. Džiaugiuosi, kad yra dar seime žmonių, kurie nesilanksto žalingiems lobistams ir nepasiduoda jų įtakai balsuodami priimant įstatymus seime. Visada kuo tik galiu palaikiau ir palaikysiu visus tokius seimo narius. Atėjo laikas purviną reikalą - politiką paversti švariu reikalu. Tai nereiškia, kad eisiu į LRS rinkimus, tai reiškia, kad remsiu visas politines jėgas, kurios diegs blaivybę, sveiką gyvenseną, bei atstovaus visuomenės, o ne šetonlobistų interesus. Ateina metas, kada savo rankose pasaulio monetarinės sistemos vairą laikantys žalingų korporacijų savininkai turės perduoti jį prevencinio sveikatinimo organizacijoms...”

   Jei dar vis savo gyvenime nepajutote progreso gerovės auginime, nepraleiskite progos atvykti į paskaitą Vilniuje ir sužinoti, kaip galima tapti neišvengiamai sėkmingu žmogumi.

   Renginio anonsai įspėja: Šioje paskaitoje bus naudojama NLP metodika, kurios pagalba kiekvieno žmogaus sąmonė taps užprogramuota vesti jį nuolatinio progreso keliu į visapusišką sėkmę!

   Su vienu bilietu įleidžiami du asmenys. Po seminaro bilieto savininkas dovanų gaus vieną pranešėjo knygos egzempliorių.

   Skaityti komentarus