°C
   2020 10 28 Trečiadienis

   Sveiki, gerbiamieji. Mano vardas - Alkoholis

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: ALKOHOLIS
   2020-09-23 21:00:00

   „Aš kartu su legaliai, legaliais narkotikais pavergiau, arba taip sakant padariau vergais, ištisas tautas ir valstybes. Pražudžiau, šimtus milijonų žmonių, kurie vartojo alkoholiolį, bei silpnai, nors tuo pačiu, stipriai veikiančius žmogaus sielą- psihiką, narkotikus. Žmonės tapo pavaldūs ir priklausomi vergai.

   Tikėjosi žmonės to, ar ne, jie tiesiog tokiais tapo. Kas galėtų prilygti man? Kas yra galingesnis ir stipresnis už mane ir mano (sukurtus) brolius- narkotikus (nuodus žmonėms)? Sakote mielieji, kad turite valią, saiką, normą, tikėjimą, moralę, įstatymus arba dar kažką panašaus?

   Paklauskite žmonių kurie žino, kiek kartų jie žadėjo savo artimiesiems ir sau pradėti naują gyvenimą? Prabudę ryte po girtos nakties šėlionių, tuščia ir skaudančia galva, nubrozdintas kelių sąnariais. Kai kurie nudaužytais rankų sanariais- krumpliais, nubrozdintu veidu, suplėšytais ir purvinais rūbais, be pinigų. Daugelis jų nė neprisimindami, su kuo ir kur nuėjo vakar miegoti?.. Dar iš vakaro apvėme namo kampus gatvėje, arba klozetą namie tuolete, o gal restorane arba kavinėje?

   Paklauskite tų kurie "besilinksmindami" padauginę heroino ar kokaino, o gal med. amfitamino arba šiaip, bet kokių legalių narkotikų.
   Paklauskite tų kurie išgėrė tik "vieną " taurelę arba surūkę suktinę hašišo arba kanapių, sėdo prie automobilio vairo ir manė, kad jie gali saugiai vairuoti automobilį? Arba paklauskite tu, kurie išgėrė tik vieną taurelę, ir sėdosi lošti, o kai pinigai arba žetonai baigėsi, ėjo iš proto. Vėliau melavo sau ir artimiesiems šeimoms nariams, kad viskas gerai. Paklauskite tų žmonių, kurie vakar išgėrė tik vieną taurelę alkoholinio gėrimo, šiandieną priima svarbius sprendimus valstybės ir visos Europos Sąjungos valdymo struktūroje.

   Galiausiai prisiriję "raminamųjų" vaistų, arba antidepresantų ir toliau dėjosi visai padoriai besielgiančiais žmonėmis, piliečiais, vadovais, pareigūnais, valstybės tarnautojais, gerais tėvais arba motinomis, mokytojais, arba vadovais įvairiose bendrovėse, įmonėse ir organizacijose. Visai nesvarbu, kokiam pačių išgalvotam socialiniui sluoksniui priklausote. Man visai jokio skirtumo, kiek jums metų, kokia jūsų lytis, koks jūsų pačių išsigalvotas socialinis statusas? Man nėra jokio skirtumo tarp to, ar jūs sąžiningas valstybės prezidentas, arba ministras, o gal sąžiningas bankininkas, galbūt esate sėkmingas ir sąžiningas verslininkas, arba, galbūt jau tapote benamiu? Paklauskite? O gal jūs dvasiškis ir esate sąžiningas Dievo tarnas ir mokytojas kitiems tikintiesiems? Jūs Amerikietis, Rusas, Žydas, Lietuvis, Anglas, Japonas, arba Jungtinių Arabų Emiratų. pilietis? O gal jūs esate Švedas arba Vokietijos pilietis? Ar galvojate, kad esate pranašesnis kažkuo?
   Taigi gerbiamieji, mano karalystė visa žemės planeta. Esu karalius be karūnos.

   Kadangi jūs gerbiamieji puikuojatės ir dedatės dideliais aukštais žmonėmis prieš visuomenę, kuri vargu ar turi kitokią nuomonę, nei patys suformavote, televizijos, radio, arba pasitelkę kitokias žiniasklaidos priemonių pagalbas, arba įvairias šiuolaikinių tehnologijų programas. Tai liečia ir bet kurios tautos arba bet kurios Pasaulio Valstybės religinius tikinčiuosius.

   Nėra tokių Dievo įsakymų bei žmonių įstatymų, kurių jie kasdien nepažeistų. Aš pripyldau įvairausiais įstatymų pažeidėjais kalėjimus, pacientais - psichoneorogines, psihiatrijos ligonines, krizių centrus, detoksikacijos įstaigas bei prieglaudas, reabilitacijos centrus ir t.t. Argi įmanoma visą šiandieninį žmonių pasaulį įvardinti, kiek žmonės prisikūrė įstaigų ir organizacijų?

   Apie viską nuosekliai.

   Kai tik išrado mane Alkoholį, žmonės galvojo, kad išrado gyvybės eleksyrą. O štai aš Alkoholis, esu tik mirties ir visų tautų ir valstybių nelaimių skystis.

   Aš padarau, kad žmogus galvotų jog išgėręs mažą taurelę manęs, jam pasidarys linksma, arba suteiks jėgų, o iš tikro atimu žmogui sąmonę ir sukeliu depresija. Taip pradedu griauti santykius šeimose. Netikite? Paklauskite savo artimųjų šeimos narių, paklauskite savo draugų, jeigu tokių dar turite. Paklauskite tų, kurie save įvardija psihiatrijos specialistais.

   Taigi, Aš užsivelku žavingus rūbus ir keliauju per pasaulį skambiausiais alkoholinių gėrimų pavadinimais ir žinau, kad užvaldysiu savo pavaldinių jausmus, protą ir mintis. Tik pažiūrėkite į įvairiaspalves vaizdo ir garso reklamas, kurios transliuojamos radio ir televizijos kanalais, pažiūrėkite į skelbimų dienraščiuose ir iliustruotuose žurnaluose, kuriuose skelbiama šlovė, Alkoholiniams gėrimams, tai yra tik melas, išdavystė ir apgaulė. Nors žmonės laikantys save protingais, visą tokią elgeseną arba elgesio savybės, veiksmus vaidina verslu.

   Pažvelkite į auksu ir sidabru spindinčius užrašus ant butelių, pažvelkite į brangų skystį bokaluose, bei krištolo taurėse, Jis spindi ir putoja. Bet visa tai tik melas ir apgaulė.

   Iš tikro tai tik priemonė atimti iš žmonių pilietiškumą, patriotiškumą, atsakomybę, laimę, džiaugsmą, sėkmę, sąžinę, meilę sau ir kitiems.
   Kovai prieš mane, šaukiamasi policijos ir įstatymų pagalbos, kurie priklauso man, Alkoholiui, pavaldiems Valstybių vergams. Dėl manęs, arba man Alkohui, yra kuriami įstatymai, kad vergai galėtų kontroliuoti mane- savo karalių Alkoholį. Jie Mane vadina vartojimui tinkamu produktu.

   Tie patys vergai, tuoj pat sukyla manęs ginti tūkstančiais kovotojų. Pirmieji stoja bankininkai , ekonomistai, politikai, įstatymų kūrėjai ir leidėjai. Įvairūs aukšto rango vergai, kurie valdo visokius (mažus ir didelius) bravorus ir alkoholinių gerimų gamyklas. Restoranų, smuklių savininkai- šeimininkai "šąžiningi verslininkai", savo skundais ir dejonėmis užpildo televizijos ir radijo laidų pasaulį, teismus, ir kitas instancijas. Tik kvailiai tiki, kad aš Alkoholis- tai verslas, nors ir puikiai supranta, kad būnu tik įrankis žudimui. Tai – visokiausių žmonijai žinomų santykių griovimo mechanizmas ir jis priklauso man Alkoholiui. Tikrai , sakau jums, niekas žemės planetoje nėra turėjestiek daug draugų, sekėjų, "vergų", (kaip tik vadinsi taip tiks) kaip, AŠ- ALKOHOLIS.

   Man jau tarnauja ir maisto pramonė, farmacijos pramonė, žiniasklaidos bendrovės, reklamos agentūros. Pastarosios skelbdamos negatyvią informaciją sukelia pavojingą sveikatai depresiją, smegenys nebesugeba teisingai vadovauti žmogaus organizmui, dėl to silpsta imunitetas.

   Tarnauja ir Pasaulio Valstybių bankai, (Valstybių prezidentai, teismai ir įvairios vykdomosios valdžios struktūros ir t.t.) Jie padeda nuodyti žmones, kurdami palankius įstatatymus. Šiais laikais XXI amžiuje, 2019 metais. Paprastai sakant nuodija žmonių gyvenimus, padaro juos priklausomais, lojaliais vergais.
   AČIŪ JIEMS.


   Man tarnauja ir Vienintelio Dievo sekėjai ir įvairių Žemės planetoje esančių religijų lyderiai, yra mano vergai. Jie pasitelkę verslą, perka ir parduoda, pavergdami kitus vergus...

   Darbas- tai mano įrankis, kuriuo naudojuosi, kadangi aš vedu savo vergus į pražūtį.

   Kartais mano vergai pasprunka, bet kai tik jie “užsidirba pinigų”, jie vėl priklauso man. Aš padedu jiems užsimiršti, užmiršti gerus ketinimus ir pažadus sau. Gal jūs gerbiamieji netikite? Tokiu atveju pažvelkite į bet kurį gimusį kūdikį, gulintį lopšyje- jo gyvenimas yra pradėdamas nuodyti, arba jau apnuodytas, nuo pirmųjų gyvenimo dienų, kadangi jų tėvai yra mano pavaldiniai ir vergai.

   Galbūt, kol skaitėte šį tekstą susimąstėte, kad Aš, Alkoholis, vedu savo vergus į pražūtį ir prie mirties nuosprendžio. Paklauskite jų, kiek jie kartų žadėjo pradėti naują gyvenimą, prabudę po girtos nakties, tuščia ir skaudančia galva?.."

   Nuolankiai, visada jūsų Alkoholis.

   Skaityti komentarus