°C
   2020 06 05 Penktadienis

   Ugnius Kiguolis: 10 Avių ir 6 Konspiracijų teorijos

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2019-10-29 19:00:00

   Kaip atpažinti avį? Avys yra puikūs gyvūnai, gyvenantys bandomis, vadovaujasi bandos taisyklėmis, bet šis postas ne apie jas.

   Avis, minima šitame poste, yra:

   1. Ta, kuriai atrodo, jog žmogus su baltu chalatu turi visapusiškas žinias;
   2. Ta, kuri žinias apie pasaulį įgauna iš antraščių;
   3. Ta, kuriai atrodo, jog jei kažką daro dauguma, tai automatiškai reiškia, kad jie tai daro teisingai;
   4. Ta, kuri neigia mokslines studijas tol, kol apie jas parašo mainstream portalai, arba parodo TV;
   5. Ta, kuri aklai tiki per TV ir kitas žiniasklaidos priemones platinamos informacijos tikrumu ir patikimumu;
   6. Ta, kuri aklai tiki jog valdžia, valstybinės institucijos nori žmonėms tik gero ;
   7. Ta, kuri galvoja, kad institucijos dirba puikiai, ir bet kokie produktai atsirandantys rinkoje yra saugūs ir visokeriopai patikrinti;
   8. Ta, kuriai atrodo, jog bet koks gamintojas rūpinasi savo klientais ir gamina saugius ir efektyvius produktus;
   9. Ta, kuriai atrodo, kad google savo paieškos sistemoje pateikia pačius geriausius ir teisingiausius rezultatus;
   10. Ta, kuri viską, ką kvestionuoja labiau mąstantys žmonės, negyvenantys bandos instinktais ir bandoje suformuota nuomone, vadina konspiracijos teorija.

   Taigi miegančios avys, šis postas yra būtent jums. tai jums jūsų reality check. Gal kuri nors iš jūsų staiga prabus.

   Kas pasikeitė vos per 2 metus? Dalies jūs net nežinote, nes to dar nepranešė TV.

   1. Konspiracijos teorija - Glifosatas ir GMO. Vos prieš pora metelių šia tema bešnekantys buvo lyginasi su plokščios žemės garbintojais, nes gi glifosatas visiems vaidenosi kaip sveikas, nekenkiantis ir labai ūkininkams naudingas produktas. O genetiškai modifikuoti organizmai dar ir dabar daugeliui asocijuojasi su technologine pažanga ir ateitimi. Jei jus vis dar nežinote GMO poveikio organizmui, bei aplinkai, nežinote ryšio tarp Glifosato ir GMO,bei negirdėjote apie teismus, kuriuos tragiškai pralaimėjo gamintojai - sveikinu, jus ta avis, kuriai būtinas piemuo.

   2. Konspiracijos teorija Mėsa ir Pieno produktai. Mainstreaminė žiniasklaida vos prieš kelis mėnesius atrado Greta iš kurios jūs atėmėte ateitį. Kartu su ja pagaliau atrado, jog mėsa ir jos gaminiai seniai klasifikuojami kaip kancerogenai ir yra nuodingi žmogui.

   Jie Visai neseniai atrado ir kokią įtaką mėsos ir pieno pramonė daro aplinkai, globaliniam atšilimui. Jau galima pamatyti ir vieną kitą mediką pasisakantį, jog pienas niekada nebuvo skirtas vartoti žmogui ir yra vienas didžiausių alergenų kurio vartoti tiesiog negalima.

   Bet, jei jus vis dar skaitote šių pramonių komercinius straipsnius, ir vis dar manote, jog visa tai netiesa, sveikinu, jūs avis, kuri ne tik nesugeba informacijos priimti, bet dar ir neturi valios, kuriai skonis yra svarbiau už kitos rasės gyvybę ir kančias.

   3. Konspiracijos teorija Chemtrailai. Tai viena iš temų, kurioje avys mielai tyčiojasi iš kiek daugiau beskaitančių, juos vadinami acto garintojais. Acto mitas nesvarbus, svarbu, kad staiga konspiracijos teorija tampa realybe, kai Bill Gates praneša, jog cheminiu debesimi aplink planetą stabdys klimato atšilimą.

   Ei mielos avys, gal dar to negirdėjote, bet jau apie tai praneša ir mainstreaminė žiniasklaida. O dar jei manote, kad cheminis debesis yra saugus ir efektyvus, jo niekada neįkvėpsite, jis nepateks į dirvožemį, vandenis ir jūsų maistą - sveikinu - jūs avis, kuriai smegenys net ir nereikalingas organas, už jus mąsto kiti.

   5. Konspiracijos teorija Visuotinė čipizacija. Ei avys, ar girdėjote ką nors apie ID2020 alliance? Visi skubėkite užsirašyti į eilę, nes geriečiai Microsoft ir Pharma apjungė jėgas, kad jums pasiūlytų unikalų, labai saugų ir efektyvų dalyką, biočipą per vakcinas, kuriame ir bus jūsų digital id.

   Juk tai nuostabi naujiena stumiama, dėl didesnio gėrio, kovojimui su skurdu. Leiskite kontroliuoti savo biometrinius duomenis valstybei!

   Manote, kad tai ateitis, nors tai jau senokai įgyvendinama kitose šalyse. O jus jau ir čia, Lietuvoje, pradėjote formuoti savo įpročius besinaudodami bekontaktėmis kortelėmis, iš kurių galima su spec. įranga ne tik nurašyti pinigus iš jūsų sąskaitos, bet ir bukinti jus prisidengiant patogumu.

   Nes juk, bekontaktės yra žiauriai gerai, nes 4 skaičius atsiminti šiuolaikiniam žmogui yra per sunku. Dar žiauriau gerai bus, nes kortelės nereiks. Nematomas mikročipas jumyse bus taip patogu, jog nereikės nė 4 skaičių atsiminti, nereikės nešiotis kažkokių kortelių, o tuo labiau kažkokių popiergalių, kuriuos mūsų seneliai vadindavo pinigais.

   Labai gerai, bus kai jūsų čipas staiga neveiks, nes kažką ne taip pasakysite apie valdžią, lankysitės ne tose grupėse, skaitysite ne tą informaciją, kvestionuosite dalykus kurių negalima kvestionuoti.

   Labai gerai, nes čipo nepamesite kaip kortelės, nepamiršite namie. Kartu labai gerai, nes per tą patį čipą jus galima bus sekti. galima bus bus įleisti arba neįleisti į valstybinius pastatus, įvairias kontoras, parduotuves.

   Čipas yra labai gerai, nes pasitelkiant tam tikrus dažnius galima bus įtakoti jūsų sprendimus. Tai kur kas pažangesnė technologija už dabartinį programavimą per TV. Galima bus įjungti, išjungti tam tikrus genus. ir visa tai galės padaryti tas, kas prieis arba įsilauš į sistemą.

   Čipas yra labai gerai, nes prie jo galima pririšti gero piliečio sistemą ir už gerus ar blogus darbus dalinti pliusus ir minusus. Tas jau padaryta Kinijoje. Pasakėte kažką negero apie valdžią, lankotės negeruose saituose, gaunat minusų. Surenkate atitinkamą jų kiekį, ir neleis jums atsiskaityti čipu už bilietus, už benziną (nes pirmiausia negeriems piliečiams reikia blokuoti galimybę judėti). Galima bus įkurti parduotuves tik tiems kurių reitingas yra tam tikro dydžio, kiti tiesiog bus neaptarnaujami.

   Tad taip. Jūsų bekontaktės žiauriai gerai, žiauriai geras įprotis, kuris pavirs dar geresniu, to jums net nesuprantant. Todėl jūs ir esate avis, kuri pati pirma atbėgs čipuotis.

   6. Konspiracijos teorija 5G žala ir nauda. Avims reikia interneto, jos nesupranta, kad 5G yra karinė technologija skirta ne tik sekimui, bet ir kontrolei. Avims reikia greičio, nors tai tik šalutinis technologijos poveikis. Avims yra taip svarbu per sekundę atsisiųsti filmą, kad už tai jos atiduos savo identity ir gyvenimo kontrolę į valdžios rankas.

   Laukia puiki ateitis, kada kiekvienas daiktas, įskaitant jūsų čipus, turės savo IP ir juos galima bus kontroliuoti tiems, kas turės prieigą arba tiesiog įsilauš. Avis jau dabar visą savo turtą perkelia į Cloudą ir net nesupranta, kad tai kas Cloude jau nebėra jūsų. netgi artėja laikai, kada kietojo disko kompiuteryje nebus, nes viską galima laikyti Cloude.

   O užblokavus priėjimą, jūs prie viso to ir nebeprieisite.

   Taigi ką jau dabar laikote Cloude? Nuotraukas? Visus savo svarbius dokumentus, video įrašus, kamerų streamus, spynų raktus, slaptažodžius, finansus, medicininę informaciją? Gal ir nuosavybės įrašus pasiruošę laikyti tik skaitmenoje ir tik cloude? Ar jūsų automobilis jau jungiasi prie Cloudo, kad geriau jums tarnautų (ar reikalui esant netarnautų)?

   Taigi, avys, kokių dar konspiracijos teorijų žinote? Ar jus tikros, kad tai konspiracijos teorijos? Kaip manote tai vis tik Globalinis atšilimas konspiracija ar ne?

   Pabaigai gražus multikas apie 5G. Geros dienos. 

   Skaityti komentarus

   Birkute 2019 06 11 03:40

   Ligonis sitas

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Ne avis 2019 14 11 02:49

   tik avinams įmanom taip išplauti smegenis, kad mėsa ir pienas yra nuodas. Ir tada tos avys sutinka vartoti augalinius pienus ir mėsas- trumpai tariant- kombikormą, kaip ir visiems kitiems gyvuliukams. Ne avys skaito sustainabledish.com/

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Justinukas Megaliukas 2019 19 11 06:40

   5G privers jus visus pasiskiepyti :DDD

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai