°C
   2020 06 03 Trečiadienis

   Ugnius Kiguolis: Gitanas Nausėda atstovautų Lietuvą geriau, solidžiau ir patikimiau

   Nuotrauka: BNS nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2019-05-23 18:00:00

   Verslininkas Ugnius Kiguolis savo feisbuko paskyroje komentuoja, kodėl Respublikos Prezidento rinkimuose balsą atiduoda Gitanui Nausėdai:

   Artėjant lemiamam pasirinkimui iš dviejų kandidatų, mano balsas nesikeičia - balsuosiu #priešingridą.

   Priežastys vis dar tos pačios: Ši persona yra tiesiogiai valdoma patyčių partijos TS-LKD. Partija jau seniai nebeatstovauja nei konservatoriškų, nei krikščioniškų vertybių. Tai neoliberalistinė partija.

   Ši persona, kaip paklusni avelė, nebalsavo vaikų teisių apsaugos įstatymo pakeitimų projekte, taip palaikydama destrukcinius valstybės valdymo metodus ir rodydama lojalumą vienai nuomonei, vienai partinei struktūrai.

   Šios personos kultūros stoka, bendravimo stilius, kalbos maniera gal ir artima šiuolaikiniam patyčias mėgstančiam jaunimui, patyčias skatinančiai ir toleruojančiai ją palaikančiai partijai, bet svetimas man. Toks žmogus garbės valstybei nedarytų.

   Šios personos istoriniai sprendimai imti paskolą brangiau kalba patys už save. Ne, konservatoriai krizės nesuvaldė.

   Ši persona yra pasisakiusi už prievartą. Už prievartinę medicininę intervenciją, be žmogaus sutikimo.

   Ši persona nežino elementarių tam tikrų gestų reikšmių, tad tikrai nesinorėtų, jog šalį atstovaujantis asmuo, rodytų OK gestą Prancūzijoje ar Vokietijoje, Victory gestą Australijoje, bravo gestą Graikijoje, ar savo Metallicos gestą Italijoje ar Kai kuriose Afrikos šalyse.

   Ši persona debatuose stebino savo pasiūlymais jau ne vieną kartą. Ji BVP rodikliu aplenktų JAV popieriuje perpaišius skaičiukus. Apibūdinimui puikiai tinka frazė: Ingridą iš buhalterijos išvesti galima, bet buhalterijos iš Ingridos - niekaip. Copyright Jolanta Blazyte

   Ši persona leidžia sau nesikalbėti su kitomis partijomis išskyrus ją remiančią, kas tik rodo, jog tokiu pačiu principu ir bus atstovaujama tauta. Šnekantis su, ir girdint tik sau palankius žmones.

   Galų gale šios personos reklaminė kampanija paremta savo oponentų žeminimu, žlugdymu, purvinimu. Tai persona, kuri realiai pokyčių nepadarys, jai gerai kaip yra. O pokyčių reikėtų kaip Ukrainoje. O dabar stebime, tik kaip švaistomi partiniai pinigai. Liko dar keletas dienelių keliems šimtams tūkstančių “įsisavinti”.

   Tad šiame etape aš esu #užNausėdą. Ne viskas man patinka šio asmens kalbose, bet to ir nereikia. Svarbiau mokėti savo nuomones sugebėti peržiūrėti ir mokėti pasitaisyti. Apskritai tam tikrais laikotarpiais įvairių bankų ekonomistų pasisakymai stebindavo. Dabar jau ir nebesirankiosiu, kur kuris ką leptelėjo, apie nekylančias kainas (gal jos ir nepakilo).

   Man, kaip marketeriui, įspūdį padarė Nausėdos reklaminė kampanija. Įtariu, čia ranką smarkiai pridėjo Ilja. Ji buvo šiuolaikiška, tiksli, kryptinga, oponentai nebuvo pilami šiukšlėmis, į diskusiją buvo einama su daugeliu.

   Aišku, apgailestauju, kad ponas Gitanas nesudalyvavo mitinguose už šeimas, už miškus, už mokytojus, tam tikro elektorato palankumą, įskaitant ir mane patį, jis būtų įgavęs ir daug ankščiau. Ne visai tiksliai ir dabar žinau jo nuomonę šiais ir įvairiais kitais klausimais, bet balsuoti reikia, ypač, kai ant kulnų lipa Neoliberalizmas.

   Tad aš asmeniškai manau, jog Gitanas Nausėda atstovautų Lietuvą geriau, solidžiau ir patikimiau.

   O į EP už ką balsuoti yra paprasta pasirinkti - už nr 12.

   Ši politinė reklama yra neatlygintina, neapmokėta iš kandidato sąskaitos. Tai mano asmeninis pasirinkimas.

   Skaityti komentarus

   Simona 2019 26 05 08:49

   Pirmame ture balsavau už Juozaitį, o antrajame - už Nausėdą. Prisipažinsiu, buvau Nausėdos oponentė, tačiau antrajame etape reikėjo rinktis, eiti į kompromisą. Nausėda bent jau kultūringas, gal ieškotų išeičių. Šimonytė reikštų visišką Lietuvos moralinį dugną. Žiūrėsim.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai