°C
   2020 09 27 Sekmadienis

   Ugnius Kiguolis: Kol žiniasklaidos užprogramuoti robotukai su pasibaisėjimu stebi įvykius kaimyninėje šalyje, atsiranda šioks toks konfūzas

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2020-08-13 19:00:00

   Pripažinsiu, mažai žinau apie politiką Baltarusijoje. Nelabai ji mane domina apskritai. Taigi gal bus žinančių daugiau. Štai kiek informacijos apie pralaimėjusios kandidatės vyrą.

   Žiniasklaidoje peršama mintis, kokie korumpuoti rinkimai ir koks blogas Batka. Tuo tarpu, nelaimėjusios kandidatės vyras mielai lankydavosi ir Rusijoje ir Kryme ir fotkių yra su "Krym Nash" ir taip toliau. Minimoje nuorodoje žurnalistai aiškinasi ar tokia info yra kandidatės vyro šmeižtas ar realybė. Nutarė, kad realybė.
   Žmonės išėjo į gatves, nes laimėjo ne tas. Kandidatė, kuri nelaimėjo, pasiskelbė laimėjusi ir dabar saugiai leidžia laiką Lietuvos prieglobstyje.


   Tai vis tik Kandidatė, kurią graudžiai apverkia dabar dalis Lietuvos su propagandos pagalba yra pro-kremlinė ar anti-kremlinė? Ją palaikantys pro-kremlinai ar anti-kremlinai?

   Politikai besidžiaugiantys, kad kandidatė saugi Lietuvoje čia liūdi, kad kremliui pavyko, ar kad nepavyko?

   Tie žmonės kur taikiai mitinguoja, tai už Kremliaus laisvę ar už vakarietišką laisvę?

   Tie kariai, dislokuoti Rusijos pasienyje su Baltarusija, kur gina šalį nuo svetimos valstybės intervencijos ir Omonas kuris bando malšinti galimą perversmą dirba Kremliui ar savo šaliai?

   Ši kartą daugiau klausimų, nei atsakymų. Gal bus norinčių objektyvioje ir civilizuotoje diskusijoje šiuos klausimus panarplioti?

   Gal vis tik šį kartą mano pateikiamos nuorodos sufeikintos, ar lietuviškieji propagandistai vis tik nebeatsirenka į kurią pusę loti - Kremliaus ar Briuselio.

   Skaityti komentarus

   O gal 2020 13 08 11:07

   yra trečioji pusė, apjungianti pirmąsias dvi?

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai