°C
   2020 06 06 Šeštadienis

   Ugnius Kiguolis: Valstybės pagrindas yra Šeima

   Nuotrauka: Pixabay nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2019-06-03 16:00:00

   Visuomenei sparčiais tempais degraduojant vis labiau, iškreipiamos laisvės ir lygybės sąvokos. Lygybė toli gražu ne tada, kai vienas klykia, kad yra lygesnis už kitus, laisvė nėra tai, kai sąmoningoje visuomenėje gali daryti ką tik nori ir kaip tik nori.

   Lygiu ir laisvu galima būti ir tyliai, lygiu ir laisvu galima būti ir neniekinant kitus požiūrius turinčių žmonių. Norint būti lygiu, nereikia kasmet eiti ir rodyti, koks esi lygesnis už kitus. Lygybės ir laisvės nėra, kai už kitokią poziciją pasipila Heito bangos, etikečių klijavimas.

   Tad visi tokios pseudo laisvės ir lygybės puoselėtojai, kuriems šis postas nepatinka, prisiminkite, kad laisvi ir lygūs yra ir kitokie, norite jūs to, ar nenorite. Ir jei jums atrodo, kad kažkam reikia klijuoti homofobijos etiketę, būtent jūs ir esate ne kas kitas, kaip heterofobas ir dažnu atveju dar ir heiteris.

   Kadangi tie lygesni už kitus kasmet vis bando atkreipti į save dėmesį, laikas prisiminti ir tikrąsias vertybes, bei sąvokas.

   Birželio 8 dieną yra organizuojamas puikus renginys - šeimų pasivaikščiojimas parke. Šeimos sąvoka bandoma manipuliuoti taip pat, bandoma ją keisti, bandoma pritempti kitokias reikšmes.

   Renginyje, kuris prasidės 12 val Vilniaus Bernardinų parke, kviečiami atvykti ir dalyvauti tie, kurie vis dar žino, kaip prasitęsia gyvybė ir kokių ingridientų tam reikia.

   Ugnius, Firmusmedicus.lt

   Skaityti komentarus

   Zita 2019 07 06 06:37

   Pasirašau po kiekvienu sakiniu. Dalyvaujame, žmones!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai