°C
   2020 06 06 Šeštadienis

   Už šią publikaciją feisbukas užblokavo psichoterapeutą Marių Gabrilavičių 3-ims dienoms

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   2019-06-07 15:00:00

   Feisbuko socialiniame tinkle jau kuris laikas siaučia cenzūra. Blokuojami kažkam neparankūs tekstai, video, nuotraukos, vartotojų paskyros. 

   Šį kartą cenzūros neišvengė psichoterapeutas Marius Gabrilavičius, tuo pačiu blokuojama ir visų minfo tekstų, kuriuose pasisakoma prieš gėjų paradus, sklaida.

   Blokuojamų įrašų nuotraukos pridėtos žemiau, tuo tarpu cituojame Mariaus Gabrilavičiaus tekstą, sulaukusį cenzūrinio „dėmesio“:

   „Kaip manote, jei žmogus būtų pradėtas laboratorijoje dirbtinu būdu homoseksualų Pasaulyje, kur nėra nei vienos heteroseksualų poros ar jis tokioje aplinkoje užaugtų su heteroseksualo orientacija? Susimąstykite pagaliau tolerantiškieji žmonės link kur vedate Pasaulį! Toleruodami nukrypimus tampate gamtos dėsnių harmonijos griovėjais/Dievo kūrinio gadintojais/šėtono sąjungininkais... Mylėti reikia visus ir sveikus ir sutrikusios psichikos individus, bet negalima sutrikimų viešai toleruoti kaip normos, nes tai yra didelė nuodėmė. Laisvė rinktis gali būti tik tarp pasirinkimų negriaunančių gamtos dėsnių tarpusavio sąveikavimo harmonijos, kitu atveju Pasaulio mechanizmas vieną dieną nustos generuoti gyvybę..!“   Marius Gabrilavičius pakartotinai kviečia rytoj į tradicinių šeimų eitynes visus tuos, kurie kas mato ir supranta, kad tai vyksta kova tarp pseudo ir tikrųjų vertybių diegimo mūsų vaikų psichikose. Vyksta kova ir norint joje likti nugalėtojais, jau negalime būti tik pasyvūs stebėtojai.

   Eitynių renginio kvietimas feisbuke

   Nepatvirtinta mokama apklausos reklama:

   Skaityti komentarus

   VOLODYMYR MOSKVYCHEV. 2019 09 06 01:45

   MANE UŽBLOKAVO IRGI 7 DIENOM UŽ KOMENTARA FEISBUKE PRIEŠ ,,TUOS'' DĖL CHEMINES KASTRACIJOS VYKDOMOS JAU KAZAKSTANE.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Andrius Kairys 2019 11 06 11:49

   Su homoseksualistų iššūkiu EITYNĖMIS, viskai aišku - aš prieš. Tačiau kodėl Feisbukas sau leidžia visai nekontroliuojamai kištis į bet kokią cenzūrą, man visai nesuprantama. Psichoterapiautas Marius Gabrilavičius jokiais būdai nenusižengė jokiai etikai ar tautos kiršijimui, priešingai, jis stengiasi apsaugoti tautos vertybes, tautos ateities vaikus, kurie tokiais gėjų išpuoliais tikrąją to žodžio prasme, žaloja jaunąją kartą. Kreipiuosi į Feisbuko administracija,- prašau liautis užkamšyti tautos balso ir neadekvačiai cenzūruoti komentarus. Ypač pasisakiusiųjų specialistų, kurie neabejingi dėl sveikos tautos ateities.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai