°C
   2021 09 24 Penktadienis

   Verslininkas iš Gargždų uždaro sporto klubą: „Žmonių nerūšiuosiu"

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: respublika.lt
   2021-09-14 19:00:00

   Nuo šių metų Rugsėjo 13 dienos įsigalioja prieštaringai vertinama tvarka kada žmonės neturintys vadinamojo „Galimybių paso" negalės įeiti į tam tikras viešąsias įstaigas bei gauti paslaugų ar įsigyti produktų.

   Neturintiems „Galimybių paso" draudžiama lankytis nebūtinųjų prekių parduotuvėse, dideliuose prekybos centruose, turgavietėse (kai plotas viršija 1,5 tūkst. kv. metrų).

   Žmonės negali gauti grožio paslaugų, lankytis sporto klubuose ar dalyvauti renginiuose, į kuriuos susirenka daugiau nei 500 žmonių.

   Akivaizdu, jog šios priemonės ne tik segreguoja dideles žmonių grupes, bet ir naikina, ir taip vos kvėpuojantį, smulkųjį verslą.

   Žmonės, negalėdami patekti į didžiuosius prekybos centrus negalės patekti ir į ten veikiančias vaistines, sporto klubus, knygynus bei pas grožio paslaugų teikėjus (kirpyklos ir t.t.).

   Visa tokia politika veda į stipriai sumažėjusius potencialių klientų srautus ir nuostolius.

   Tad, nieko nuostabaus, jog kai kurios įmonės jau nuo šiandien nutraukia savo darbą.

   Respublika.lt pasiekė informacija, jog nuo rugsėjo 13 dienos savo veiklą nutraukia Gargždų miesto kultūrizmo klubas „Viktorija". Susisiekėme su įmonės vadovu Viktoru Kuru.

   - Kas paskatino taip greitai nutraukti savo įmonės veiklą?

   Absurdiški valdžios reikalavimai neatitinka klubo „Viktorija" kolektyvo įsitikinimų ir užsidarymas yra savita protesto forma.

   O, taip pat, didesnė dalis mūsų klientų yra jauni asmenys, moksleiviai, kurie nėra pasiskiepiję.

   Išvis Klaipėdos rajono gyventojai yra vieni iš mažiausiai skubančių vakcinuotis Lietuvoje. Tad, kai normaliomis sąlygomis pas mus sportuodavo apie šimtą žmonių, tai dabar turėtume tik apie 30. Tiesiog ir finansiškai neišsilaikytume. Mums dar gerai, kad turime savas patalpas, o ką daryti tiems verslams kurie jas nuomojasi?

   -Gargždai yra nedidelis miestas, tad, kai žmones vienas kitą žino, turbūt būtų sunku, net ir norint, vykdyti „Galimybių pasų" politiką?

   Būtent. Mums būtų sunku skirstyti sportuojančius jaunus žmones. Vienus įleisti sportuoti o kitiems - uždaryti duris. Mes nenorime rūšiuoti ir skirstyti žmones todėl ir priėmėm tokį sprendimą Gerbiame kiekvieno sprendimą - skiepytis ar ne, tačiau tęsti veiklą, esant šioms valdžios diktuojamoms sąlygoms, neketiname.

   Skaityti komentarus