°C
   2021 04 13 Antradienis

   Viktoras Jašinskas: Kare kaip kare

   Nuotrauka: Viktoro Jašinsko asm. nuotr.

   Autorius: Viktoro Jašinsko Facebook įrašas
   2021-04-07 12:00:00

   Sveiki, bendražygiai!

   Karas būna dviejų pobūdžių - šaltas ir karštas. Padėkokime branduolinių ginklų kūrėjams, kad gyvename taip, kaip gyvename.

   Gyvename nepatogiai - tai faktas! Bet bent minutei nusiimkite rožinius akinius ir pajuskite kavos kvapą. Pasaulis jau būtų nugrimzdęs į trečiąjį pasaulinį karą jei tų, viską naikinančių ginklų nebūtų.

   Žmonija, tiksliau auksinis milijardas, jau senai gyvena likusio pasaulio sąskaita ir vartoja daugiau, nei leidžia jų gebėjimas susimokėti už prekes, paslaugas ir gamtinius resursus. Jų motyvas - fiatinės valiutos ir karinės pajėgos, kitų svertų nėra.

   Galybės ašis - JAV, išsigimė ir iš pasaulio policininkės patapo dolerių falsifikuotoja. Labiausiai prasiskolinusi šalis, toliau emituoja niekuo nepadengtą fiatinę valiutą, nors gamina ženkliai mažiau, ko pasekoje, tie valiutiniai vienetai - tai tik kreditiniai lapeliai, kurių niekas nebenori imti.

   Kaip girtas jūrininkas, Amerika mėtosi skambiais žodžiais - investuosime 3 trilijonus į infrastruktūrą, dar mesime 10 trilijonų į "new green deal". Fainai. Kai praradęs darbą prisiėmi greitų kreditų, nekreipdamas dėmesio į pasekmes, svarbu kad visas rajonas geria alų ir trumpam pasijauti kaip kietas bičas.

   Laikas išsipagirioti ir įvertinti pasekmes. To neišgirsite iš mūsų ekonomikos mokslininkų. Užtenka užuominų iš valstybės pardavėjų, tokių kaip buvęs Praimas - Kubilius. Ruoškitės krizei, avys!!!

   Skaityti komentarus