°C
   2021 01 23 Šeštadienis

   VIktoras Jašinskas: Laisvės konclageris

   Nuotrauka: BNS nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Viktoro Jašinsko Facebook įrašas
   2021-01-11 18:00:00

   Jau trisdešimt metų mes tariamai (kas galėtų paneigti) esame laisvi. O kas yra Laisvė? Ar kada nors susimastėte? Trispalvė vėliava, himnas – viskas kas mums liko. Yra tokių, kuriems to užtenka. Jie pasmerks visus, kurie mąsto kitaip, prilipę prie maitinančio spenio, niekins visus, kurie kalba ne taip. Ir tai normalu. Ir Hitleris ir Stalinas turėjo savo pakalikų. Nieko naujo Marijos žemėje.

   Gegemonas yra suinteresuotas perteikti savo ideologiją ir sunaikinti Tautinę sąmonę. Jam nereikia savo kultūrą ir istoriją mylinčių žmonių. Jam reikia besmegenių pakalikų ir jų tiesą garbinančių menkystų. Jie tarp mūsų ir jie yra labai spalvingi. Rabinovičiai, Algiai, Užkalniai ir Tapinai – minta planktonu, yra gerai finansuojami „Laisvos visuomenės“ fondų ir jaučiasi neliečiami. Parazitai teršia jaunimo smegenis ir įsivaizduoja, kad tai tęsis amžinai.

   Šitos padugnės išdavė viską, kas mums yra ir buvo brangu. Už trisdešimt sidabrinių skatikų jie suoks šeimininkų sukurtą giesmę ir jausis nebaudžiamais. Laimėję rinkimus jaunieji progresyvai, nesupranta tikro gyvenimo, tik žaidę žaidimus apie zombius ir virusus, nurodinėja kaip mums visiems gyventi. Jie padarys viską, ką lieps Globalistinės organizacijos, tikėdamiesi gauti šiltą vietą ateityje.

   Šie maniakai sukurs jums taisykles, pagal kurias turėsite gyventi. Nesuvokdami ką su mumis daro, pasiduodame menkystų įtakai. Parazitai įsijautė į savo vaidmenį ir yra pasmerkti savižudybei. Neįmanoma palaužti laisvos valios kordonais, savivaldybių uždarymais ir kitais debiliškais sprendimais. Jau gesinamos visuomeninės raiškos priemonės, laiko liko ne daug. Konclageris ant jūsų slenksčio ir tik naivūs nemato, kad jis ateina.

   Viskas gerai. Kiekvienas veiksmas iššaukia atoveiksmį. Mes dirbam, nors daug kas nemato. Kuo didesnė priespauda – tuo didesnis pasipriešinimas iš apačios. Ar esate pasirengę paremti tikrai nepriklausomą žiniasklaidą? Ar esate pasiruošę mirti už tiesą? Mūsų ne tiek ir daug, bet tik dangus yra riba. Prisijunk, asmenine žinute.

   Skaityti komentarus

   Laisvė 2021 11 01 08:34

   Jaunimas įsijautė kaip kompiuteriniuose žaidimuose. Bet užteks šiknoj žaisti vaikystę. Turėsite prisiimti teisinę atsakomybę už savo nusikalstamus veiksmus. Ir ta diena artėja. Tie, kas patyrė Tarybų sąjungos gyvenimo skonį, neleis ilgiau tyčiotis tiems snargliuotiems menkystoms. Gaila, kad dauguma atkentėjusių tą sovietų režimą, jau pasklidę po pasaulį ir gyvena demokratinėse šalyse ,kur kiekvienas gyventojas yra vertinamas. Laikrodis tiksi.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   rolkis 2021 12 01 12:10

   https://rjnpages.tripod.com/hmp/control.htm, technologijas kas yra sukurta....Aš manau čia neapseinama be bio- elektroninio zombinimo. Kaip pvz. pavasarį buvo atvejai, žmogus 6ryto šunį vedžioja, o iš nugaros jau rėkia-BAUDA ARBA KAUKĖ...biorobotai siaučia !

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Nezinukas 2021 12 01 02:07

   Pamirsai pradininkus RAMANAUSKA....

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai