°C
   2020 12 06 Sekmadienis

   Viktoras Jašinskas: Porinkiminis orgazmas

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Viktoro Jašinsko Facebook įrašas
   2020-10-28 15:00:00

   Jau senai teko matyti tiek daug pasitenkinusių moterų. Vėl rašau apie jas, nes Kovidas jau atsibodo, o jos užvaldė visus portalus ir TV. Dar su jomis vaikšto šviežiai barzdotas ožiukas, bet jam mažai duodama pasireikšti.

   Vėl pražydo mūsų buvusi vadė - Mėlinoji Tulpė. Negalėdama slėpti savo susijaudinimo, nes šį kart laimėjo TIE ir 4 metus bus ramu kad niekas nesikapstys po jos purvinais reikaliukais, gėlelė prasiskleidė visu gražumu.

   Cituoju:

   "Aš tikrai džiaugiuosi, kad Lietuvai pasisekė. Jei mes turėsime tokią premjerę, kuri yra ne tik profesionali, bet ir padorus žmogus. Ir kad mums nereikės matyti meluojančių, savo reikaliukus tvarkančių, neatsakingų veidų. Dėl to aš labai džiaugiuosi, kad Lietuva potencialiai gali turėti tokią premjerę, kuriai ir žmonių, ir valstybės interesai bus vienintelis kriterijus, kuriuo ji remsis. Ir jokių asmeninių reikaliukų."

   Dažnai sakau, kad gyvename kreivų veidrodžių karalystėje ir kad kas buvo juoda dabar tapo balta ir atvirkščiai. Niekaip neiškrenta iš galvos Senelio žodžiai - KAS MELUOJA - TAS IR VAGIA...

   Skaityti komentarus

   Kaunietė 2020 28 10 09:32

   Bloga skaityti PADORUS ŽMOGUS...Pasak Grybauskaitės, Šimonytė - lesbietė, kuri gyvena su moterimi (kauniete Giedre B.)- yra padorus žmogus. O mes gyvenantys normaliose santuokose, tai jau nepadorūs...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Arturas 2020 30 10 09:41

   Tikrai, gražu kad net baisu, viena prisimelavo,kad įvedus eurą niekas nepabrings, kita atėmė pensijas, trečia, myli lezbes ir gėjus, tikrai pražys lietuvėlė, pamatysim ko nematę, dar ir ožiukas iš paskui laksto su užnešimais, kaip uodega. Žiauru, kur ritamės ir kas juos išrinko,su kuo nekalbėciau ,niekas už juos nebalsavo. Ne veltui pasakyta, jei mūsų balsai ką lemtų, tai niekas neleistų balsuoti.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai