°C
   2020 06 05 Penktadienis

   Kinija kovai su tarša paskyrė 60 000 kareivių sodinti medžius

   Nuotrauka: Next nuotr.

   2019-11-06 08:00:00

   Pranešama, kad Kinija paskyrė daugiau nei 60 000 kareivių sodinti medžius, siekdama kovoti su tarša didindama šalies miškų plotą.

   Didelis Liaudies išsivadavimo armijos pulkas kartu su kai kuriomis tautos ginkluotosios policijos pajėgomis buvo išvežti iš postų šiauriniame pasienyje, kad galėtų vykdyti nekarines užduotis sausumoje.

   Remiantis „Asia Times“, kuris pirmasis pranešė istoriją, didžioji dalis bus išsiųsta į Pekiną supančią Hebei provinciją. Yra žinoma, kad šis rajonas yra pagrindinis smogo, kuris uždengia sostinę, kaltininkas.

   Manoma, kad ši idėja yra populiari tarp internetinių karinių forumų narių tol, kol jie gali išlaikyti savo gretas ir teises.

   Kinijos planas yra iki metų pabaigos pasodinti mažiausiai 84 000 kvadratinių kilometrų medžių, o tai maždaug atitiktų Airijos plotą.

   Tikslas - iki 2020 m. padidinti šalies miškų plotą nuo 21 procento iki 23 procentų, pranešė laikraštis „China Daily“.

   Kinijos valstybinės miškų administracijos vadovas Zhang Jianlong teigė, kad iki 2035 m. šis skaičius gali siekti net 26 procentus.

   „Visos įmonės, organizacijos ir talentingi darbuotojai, besispecializuojantys ekologijoje, kviečiami prisijungti prie masinės šalies ekologinimo kampanijos“, - sakė jis.

   „Bendradarbiavimas tarp vyriausybės ir socialinio kapitalo užims prioritetų sąrašo viršų.

   Skaityti komentarus