°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   10 meilės dėsnių laimingam gyvenimui

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2020-10-28 19:00:00

   Kiekvienas žmogus nori mylėti ir būti mylimas. Gerai, jei pasiseka sukurti tvarius ilgalaikius santykius ir džiaugtis meilės pastovumu. O jei ne? Jei skyrybos keičia skyrybas ir vis atrodo, kad laimės paukštė slysta iš rankų, o to tikrojo žmogaus niekaip nepavyksta sutikti?

   Paslaptis paprasta: kol vaikomės meilės išorėje ir laukiame, kad kažkas kitas padarytų mus laimingais, tol vis patiriame nusivylimus ir nesėkmes. Ką daryti? Pasinaudoti žemiau aprašytais meilės dėsniais ir taikyti juos savo gyvenime. Pamatysite - rezultatai tikrai bus!

   Pirmas dėsnis: TURIME TAI, APIE KĄ GALVOJAME

   Giliai širdyje kiekvienas žmogus nori meilės. Tačiau mes apie tai pamiršome, sutelkdami dėmesį į materialius dalykus. Mes tampame tuo, apie ką galvojame. Visi žino, kad mintis generuoja veiksmą. Ir jei mūsų mintys yra kupinos meilės, tuomet mes išgyvename meilę. Pakeiskite savo mintis ir gyvenimas pasikeis. Kartais tai padaryti sunku, tačiau didis yra tas žmogus, kuris nugali save.

   Tėvai mums daro didelę įtaką nuo vaikystės formuodami mūsų įsitikinimus. Afirmacijų pagalba galime pakeisti tuos įsitikinimus, kurie mums trukdo būti laimingais. Pasaulyje yra pusiausvyra, todėl šalinant neigiamas mintis būtina sau diegti teigiamas. Kadangi tik veiksmai duoda rezultatų, svarbu suprasti, ką jums reiškia meilė. Meilę svarbu ugdytis. Kaip? Pirmiausia - pasirinkti tinkamas mintis ir jas savyje įtvirtinti. Pavyzdžiui: Aš esu vertas meilės; Aš myliu ir esu mylima; Mano pasaulis myli mane ir rūpinasi manimi. Sugalvokite savo minčių.

   Antras dėsnis: PAGARBA

   Norint ką nors mylėti, reikia jį gerbti. Visų pirma svarbu gerbti save. Akivaizdu, kaip žmonės negerbia ir, atitinkamai, nemyli savęs: nemėgsta savo išvaizdos, proto, nevertina savęs. Būtina rasti savyje tai, dėl ko galima save gerbti. Užduokite sau klausimą: „Ką aš gerbiu savyje?“, Ir atsakymas tikrai ateis. Ir nesvarbu, kas tai yra, pagrindinis dalykas yra jį rasti. Pravartu užduoti tą patį klausimą apie žmones, kurie jums nepatinka, tada išmoksite įžvelgti juose gerus dalykus ir pradėsite juos mylėti.

   Trečias dėsnis: DOVANOS

   Viena iš pagrindinių meilės gavimo paslapčių yra jos dovanojimas kitiems. Kuo daugiau duodi, tuo daugiau gauni. Meilė visada grįžta padauginta. Dovanodami neprarandame meilės. Ją galima prarasti vienu atveju - neduoti kitiems. Viena iš priežasčių, kodėl žmonės retai patiria meilę, yra lūkesčiai, kad juos kas nors pamils, o jau tuomet jie galės į tai atsakyti. Gyvenkite galvodami, ne ką kiti gali ir turi jums duoti, o ką jūsų galite dovanoti ir kuo dalintis.


   Ketvirtas dėsnis: DRAUGYSTĖ

   Jei norite sutikti mylimą žmogų, iš pradžių turite rasti tikrą draugą. Kaip sakė prancūzų rašytojas Antoine'as de Saint-Exupery: „Mylėti reiškia ne žiūrėti vienas į kitą, o žiūrėti kartu ta pačia kryptimi“. Ilgalaikiai santykiai yra pagrįsti bendromis vertybėmis, įsitikinimais ir interesais. Norėdami turėti draugų, turite jų ieškoti ir patys būti draugiški. Radus draugystę ateis ir meilė.

   Penktas dėsnis: PRISILIETIMŲ GALIA

   Patiriant prisilietimus, apkabinimus sumažėja streso lygis, pagerėja imuninės sistemos darbas, pakyla nuotaika. Prisilietimai turi neįtikėtiną jėgą, energiją, kuri daro stebuklus. Prisilietimas yra viena galingiausių meilės išraiškų. Pagalvokite, kaip dažnai apkabinate artimuosius, taip parodydami meilę? Moksliniai tyrimai parodė, kad vaikai, kurie vaikystėje buvo dažniau apkabinami, užauga laimingesni ir pozityvesni žmonės nei tie, kurie nebuvo apkabinami.   Šeštas dėsnis: LAISVĖ

   Kinų išmintis sako: „Jei ką nors myli, paleisk jį. Sugrįš - vadinasi jis yra tavo; jei ne, niekada tavo ir nebuvo“. Daugelio žmonių problema yra ta, kad jie mano, jog bus laimingi tik tada, kai kažkas bus šalia. Tačiau tai ne meilė, o vienatvės baimė. Žmonės galvoja, kad meilę galima patirti tik kažką sutikus, tačiau yra priešingai: tik mylėdami sukuriame tikrus santykius.

   Septintas dėsnis: ATVIRAS BENDRAVIMAS

   Norint sukurti santykius, reikia sugebėti parodyti ir išreikšti meilę. Deja, mes neklausome to, ką mums nori pasakyti kiti žmonės, ir patys bijome išreikšti savo jausmus. Artimiausiu metu pabandykite pasakyti artimiesiems, kad mylite juos, ir suprasite, kaip tai gali būti sunku. Norint patirti laimę santykiuose būtina įveikti savo baimes ir tiesiog sąžiningai, atvirai bendrauti su savimi ir artimaisiais.

   Aštuntas dėsnis: IŠTIKIMYBĖ

   Teisingas sprendimas yra su meile elgtis su kitais. Daugelis baiminasi įsipareigojimų. Baimė yra didžiausia kliūtis meilei. Jei kažko norite gyvenime, ypač meilės, turite atsiduoti tam, kas jums brangu. Reikia stengtis įveikti savo baimes, būti pasirengusiam duoti.

   Įsipareigojimų trūkumas yra dažna problema. Praeityje patyręs skausmą, žmogus nesąmoningai nusprendžia visiškai apsisaugoti ir neužmegzti artimų ilgalaiki7 santykių. Baimė yra didesnė už meilės troškimą. Tačiau verta pasiryžti ir atmesti baimes, kad pagaliau galėtumėte atsiduoti ir džiaugtis meile savo gyvenime! Tam būtina ištikimybė ir įsipareigojimai.

   Devintas dėsnis: AISTRA

   Aistra - tai gilus susidomėjimas ir entuziazmas. Aistra santykiuose reiškia tai, kad jūs kreipiate dėmesį į tas žmogaus savybes, kurios jus domina ir džiugina. Ilgalaikė aistra kyla ne tik dėl fizinio potraukio, bet ir per gilų atsidavimą, entuziazmą, susidomėjimą ir džiaugsmingą jaudulį. Svarbu nuoširdžiai mylėti save ir norėti ta meile dalytis su kitu žmogumi.

   Dešimtas dėsnis: PASITIKĖJIMAS

   „Kiekviena patirtis suteikia pamoką, kuri gali praturtinti gyvenimą“ - kinų išmintis.

   Savo baimėmis ir nepasitikėjimu mes atstumiame tuos, kuriuos mylime. Tačiau ateitis nebūtinai turi būti tokia pati kaip praeitis. Kai sutelkiame dėmesį į blogą, jo galime ir sulaukti. Tuomet atsiranda baimės, kurios lemia mūsų veiksmus, ir mes nustojame tikėti savimi ir kitais. Svarbu tai, kas yra nutikę, laikyti pamoka ir ją išmokti. Tuomet ateityje situacija nesikartos

   Mes bijome keistis, reikšti emocijas. Tačiau mūsų gyvenimas yra mūsų rankose. Galime pakeisti save keičiant mintis - tuomet keisis ir jausmai, ir supantis pasaulis. Tiesiog reikia mylėti save ir veikti!

   Skaityti komentarus