°C
   2022 06 25 Šeštadienis

   6 paprastos tiesos, kurias reikia išmokti norint gerų permainų gyvenime

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2022-06-08 10:00:00

   Kartais mums sunku pripažinti savo žmogiškąsias silpnybes, todėl teisinamės ne tik prieš save, bet ir prieš aplinkinius. Didžiąją gyvenimo dalį laukiame stebuklo, bet jis visada vėluoja, o gal išvis neįvyksta. Tad ko laukiame? Pokyčių, kurie leistų mums pagaliau mėgautis gyvenimu. Jei norite radikalių pokyčių, turite pripažinti kelias paprastas tiesas.

   1. Kartojate tas pačias klaidas, kol iš jų nepasimokote

   Visos problemos, kliūtys, nepatogumai ir nusivylimai iš tikrųjų yra pasikartojančios klaidos. Tol darysite tas pačias klaidas, kol išmoksite pamokas, kurias reikia išmokti iš savo klaidų. Kad tai padarytumėte, turite būti sąmoningi ir norėti keistis.

   Svarbu prisiminti, kad nesate aplinkybių ar likimo auka. Viskas priklauso nuo to, kas esate ir ką darote. Kaltinti kitus dėl savo problemų yra tik neigimo forma. Būkite kantrūs ir patys pradėkite keisti savo gyvenimą. To neįmanoma padaryti per kelias dienas ar net savaites, todėl skirkite sau laiko ir pamažu viskas klostysis taip, kaip norite.

   2. Jūs matote kituose tai, kas yra jumyse

   Jums kituose patinka arba nepatinka tai, kas patinka arba nepatinka savyje. Būkite tolerantiški ir priimkite kitus tokius, kokie jie yra. Stenkitės suprasti save ir objektyviai vertinti savo charakterį, mintis ir jausmus. Bet kokia neigiama patirtis yra galimybė rytoj būti geresniam nei vakar. Priimdami save su visais trūkumais ir šešėliais pradėsite priimti ir kitus. Nepastebimai santykiuose įsivyraus darna. 

   3. Tik jūs galite pakeisti savo gyvenimą

   Esame įpratę laukti. Laukiame, kol išsipildys mūsų svajonės arba gyvenimas staiga kardinaliai pasikeis. Tačiau niekas neįvyksta, kol nesiimame veiksmų.

   Kai jaučiamės nelaimingi, tikimės stebuklo, kuris padėtų atsikratyti visų problemų. Tačiau sudėtingų situacijų negalima išspręsti vienu piršto spragtelėjimu. Jei norite pokyčių, turite žengti bent mažus žingsnelius savo tikslų link.

   Dauguma iš mūsų tai supranta, bet sunkiais laikais ima ir pamiršta. Nesitikėkite, kad kažkas viską padarys už jus. Patys imkitės atsakomybės už savo gyvenimą.

   4. Visada rasite pasiteisinimą, kad kažko nedarytumėte

   Visą gyvenimą galite kaltinti pasaulį ir aplinkinius žmones, kad negaunate to, ko norite. Kiekvienas turi bent vieną pasiteisinimą, kodėl negyvena taip, kaip nori. Tačiau žmonės, kurie mėgaujasi gyvenimu, neieško pasiteisinimų. Jie nekaltina visų aplinkinių ir randa būdų, kaip įveikti kliūtis. Todėl jiems sekasi viskas, ką jie daro.

   Atminkite, kad tik jūs galite rinktis, ar pasiteisinti neveiklumu, ar pagaliau pradėti gyventi tokį gyvenimą, apie kokį visada svajojote.

   5. Neįmanoma pasiekti, kad visi jus pamėgtų

   Kiekvienas žmogus yra skirtingas. Mes tai suprantame, bet kartais pamirštame, kad kiti žmonės turi visai kitokias vertybes. Būkite pasiruošę tam, kad visi aplinkiniai jus vertins, nes kiekvienas turi teisę išreikšti savo požiūrį.

   Tačiau tik nuo jūsų priklauso, kiek kitų nuomonė turi įtakos jūsų gyvenimui. Ir bandymas įtikti visiems neatrodo teisingas pasirinkimas. Iššvaistysite savo laiką ir energiją, bet kažkam vis tiek kažkas nepatiks. Tad praleiskite laiką santykiuose su tais, kurie jus priima ir myli su visomis jūsų stiprybėmis ir silpnybėmis.

   6. Jūs neturite galios pakeisti praeities

   Dažnai savo prisiminimams teikiame pernelyg didelę reikšmę, nepagalvodami, kad visa tai jau praeitis. Žinoma, naudinga iš praeities išmokti svarbių pamokų ir suprasti, kokių patirčių neverta kartoti, tačiau gyventi praeitimi - visai kas kita. Padarykite išvadas ir eikite toliau. Jūsų praeitis - tai tik keletas gyvenimo etapų, kurie padarė jus tuo, kuo esate.

   Skaityti komentarus