°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Ar esate pasirengę Aukso amžiui?

   Nuotrauka: Pexels.com nuotr.

   2023-07-20 13:00:00

   Pasak Vedų traktatų, Vandenio amžius, Svarogo rytas arba Aukso amžius jau atėjo, tačiau lengviau nebus: pasaulis skendi nesibaigiančioje beprotybėje: pandemijos, karai, stichinės nelaimės. Vietoj teigiamų pokyčių, kuriuos žadėjo Vedos, stebime tirštėjančią tamsą.

   Kodėl tai vyksta?

   Visata dabar apsisuka, ir mes atsiduriame vingiuotame kelyje. Perkrova veikia visą mūsų pasaulį. Aukso amžius nereiškia, kad vieną akimirką visas blogis išsisklaidys, išnyks ir mes pateksime į šviesią ateitį. Kad taip atsitiktų, kiekvienas iš mūsų turi pasikeisti. 

   Pasaulis, kuriame dabar gyvename, yra visų žmonių minčių atspindžių aritmetinis vidurkis. Kad atsivertų langas į Aukso amžių, turi pabusti bent 20 proc. žmonijos, o tai yra pusantro milijardo žmonių!

   Dauguma gyventojų gyvena baimėje, neapykantoje arba pyktyje. Kad priartėtume prie Aukso amžiaus, turime pakeisti visą neigiamą vidinę energiją į šviesą ir gėrį. Kuo greičiau tai įvyks, tuo greičiau pasikeis amžius.

   Taigi kaip suprasti, kad esate kelyje į šviesą?

   Yra tai patvirtinančių ženklų:

   - Staigūs darbo ir gyvenamosios vietos pokyčiai. Tai vienas dažniausių simptomų. Kai žmogus keičiasi, atsiranda noras ir galimybė keisti aplinkinį pasaulį. Nereikia nerimauti, jei tai užsitęsia ir neįmanoma rasti kažko tobulo. Tai praeis.

   - Staigūs mitybos pokyčiai, perėjimas prie lengvesnio maisto, visiškas ar dalinis vegetarizmas. Alkoholinių produktų, nikotino ir kitų nuodingų medžiagų atsisakymas.

   - Bepriežastinis kūno, ypač kaklo, pečių ir nugaros, skausmas. Tai intensyvių pokyčių DNR lygmenyje rezultatas.

   - Pasitraukimas iš šeimos santykių, ryšio su tėvais ir suaugusiais vaikais praradimas. Nesijaudinkite, tai normalu. Su savo biologine šeima mus sieja sena karma. Kai karminis ciklas nutrūksta, nutrūksta senų santykių ryšiai. Jei be biologinio ryšio tarp jūsų yra ir dvasinis ryšys, po kurio laiko patys susiformuos nauji santykiai, tik šie santykiai bus pagrįsti nauja energija, be karminių ryšių.

   - Neįprastas miego režimas. Nesijaudinkite, jei daugelį naktų pabundate tarp 2 ir 4 val. nakties ir negalite užmigti. Kai miegame, organizmo DNR intensyviai perrašoma, vyksta daug darbo, todėl turite pabusti, kad padarytumėte pertrauką. Ir atvirkščiai, bus laikotarpių, kai miegosite po 12-14 valandų per parą, tai taip pat normalu ir praeis.

   - Intensyvūs ir ryškūs sapnai. Juose gali būti sapnuojami mūšiai, pabaisos, maniakai, taip pat sapne teks sutikti beveik visus žmones, su kuriais teko bendrauti gyvenime. Mūsų viduje išsiskiria didžiulis praeities energijos kiekis.

   - Gilaus sielvarto ir ilgesio jausmai, ašaros be priežasties. Išlaisvinant praeitį atsisveikinama su prabėgusiais metais ir tai sukelia liūdesio jausmą. Tai tarsi atsisveikinimas su draugais, persikėlimas į kitą vietą. Nepaisant to, kad ateityje mūsų laukia nauji dalykai, išsiskyrimas sukelia liūdesį. Ašaros padeda išlaisvinti užsistovėjusią energiją, jos valo.

   - Įžeminimo pažeidimas, kuris pasireiškia stipriu pėdų skausmu, ugnies jausmu vaikštant, eisenos pokyčiais.

   - Ši metamorfozė lemia fizinę dezorientaciją: gyvenate tarp dviejų pasaulių vienu metu, nes sąmonė persitvarko greičiau nei fizinis kūnas.

   - Nuolatinis bendravimas su savimi. Jūs neišprotėjate, tiesiog atrandate, kad esate labai daugialypis, o jūsų kūnas yra viską žinančio tobulo proto prieglobstis. Laikui bėgant šie pokalbiai taps nuoseklesni, padės atsiverti intuicijai, atkurti ryšį su Kūrėjo informaciniu lauku ir padarys jus įžvalgesnius.

   - Aistros ir troškimo praradimas sukelia tuštumos jausmą ir visišką savęs praradimą šiame pasaulyje. Sunku gyventi, kai visiškai nieko nenorite, neturite svajonių ir tikslo. Tai jūsų "kompiuterio" perkrovimas: senos programos pašalintos, naujos dar neįdiegtos. Prireiks daug laiko, kol jūsų galvoje pradės reikštis labiau išsivysčiusi programa.

   - Gilus vienatvės jausmas, nutrūkę ryšiai su draugais ir pažįstamais. Vengimas bendrauti su žmonėmis, atsiskyrėliškas gyvenimo būdas. Taip yra todėl, kad jums sunku užmegzti ryšius su kitais žmonėmis, su kuriais nesate tokio paties išsivystymo ir vibracijų lygio. Tai praeis, kai viduje esančią tuštumą užpildys dieviškoji energija.

   - Gilus ir nuoširdus troškimas grįžti į dieviškuosius Namus. Nusivylimo priepuoliai jus persekios ilgą laiką, kai pradėsite suvokti savo kelią ir suprasite, kad tai toli gražu ne pabaiga ir dabar reikia pradėti viską iš naujo. Tai pati sunkiausia būsena: įveikti troškimą grįžti Namo.

   - Kad ir koks tamsus dabar būtų jūsų kelias, kad ir koks tamsus dabar būtų jūsų gyvenimas, svarbiausia nepamiršti: jūs nesate vieni!

   Visata yra su jumis!

   Skaityti komentarus