°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   Būkite atsargūs - mintys ir žodžiai neįtikėtinai galingi!

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2020-10-29 21:00:00

   „Viskas, kam priešinatės, jus silpnina. Viskas, kas randa atgarsį jūsų sieloje, jus stiprina. “- Wayne'as Dyer.

   Viena iš svarbiausių gyvenimo pamokų, kurią kiekvienas iš mūsų turėtų išmokti: turime atprasti skųstis tuo, kas mums nepatinka aplinkiniame pasaulyje ir kituose žmonėse, kurie elgiasi ne taip, kaip mums atrodo tinkama. Svarbu žinoti: mūsų gyvenime yra tai,į ką kreipiame mintis ir dėmesį. Jei skundžiamės, vis daugiau bus to, dėl ko galime skųstis. Jei dėkojame ir džiaugiamės - vis daugiau rasis gerų dalykų.

   Turime nustoti nuolat skųstis esama gyvenimo situacija ar praeities įvykiais. Verta suvokti, kad kartais mūsų protas iškreipia realybę, ir tik nuo mūsų priklauso, kokį atspalvį suteikiame viskam, ką matome aplinkui - neigiamą ar teigiamą.

   Ir svarbiausia, turime suprasti, kad ne visada verta tikėti tuo, ką apie aplinkinius, situaciją ir gyvenimą galvojame.

   Vertėtų išmokti per ištiestos rankos atstumą laikyti viską, kas daro mus nelaimingus, ir tai, kas nelabai patinka. O priartinti prie savęs tai, kas suteikia jėgų, drąsina, džiugina. Tai padarius pasimato, kad į gyvenimą ima ateiti daug nuostabių dalykų, įvykių ir žmonių.

   Turime išmokti nukreipti dėmesį nuo neigiamų dalykų arba, tarkime, nuo kažko, kas visai nepatinka, ar to, ko visiškai nenorime, į kažką teigiamo. Į tai, kas tikrai patinka, ko iš tikrųjų norime. Labai greitai tai duoda rezultatus ir imame vis dažniau jaustis sveiki, sėkmingi, mylintys, mylimi, svarbūs, reikalingi ir laimingi.   Mūsų mintys iš tiesų yra nepaprastai stiprios, jos turi didžiulę kūrybos galią. Todėl, jei mums pavyks nukreipti savo mintis ir mąstymo būdą taip, kad tai dirbtų mūsų labui, mes tikrai galėsime rasti laimę ir sėkmę jau artimiausiu metu.

   O dabar perskaitykite, įsigilinkite ir pajauskite, ką kadaise pasakė Jamesas Allenas:

   „Kai galvojate, leidžiate protui klajoti, o kai mylite, prie savęs pritraukiate gerus dalykus. Šiandien esate ten, kur jus atvedė jūsų praeities mintys, o rytoj būsite ten, kur nuves esamos“.


   Rinkimės mintis atsakingai - tik mes patys atsakome už tai, ką patiriame gyvenime!

   Ir net jei atrodo, kad visas pasaulis prieš mus susimokė, o nesėkmė veja nesėkmę - dar ne viskas prarasta. Mes patys esame tie, kurie atvedėme save į aklavietę, vadinasi, galime iš jos išvesti ir pasirinkti kitą veikimo būdą, kitą kelią. Kad ir kas nutiktų, diena iš dienos praktikuokime mąstyti šviesiai, įkvėpkime patys save, dalinkimės šiltais jausmais ir žodžiais - rezultatai, kurie netrukus bus, gali maloniai nustebinti!

   Skaityti komentarus