°C
   2021 01 27 Trečiadienis

   Joe Dispenza pamokos, kurios pavers jūsų gyvenimą stebuklu

   Nuotrauka: Londonreal.tv nuotr.

   2020-11-30 19:00:00

   Joe Dispenza yra vienas nuostabiausių mūsų planetos žmonių. Jis pats minties jėga pasveiko nuo stuburo lūžio ir per mažiau nei 3 mėnesius visiškai atstatė savo kūną. Joe nusprendė iki gyvenimo pabaigos tirti proto ir kūno ryšį, kad to išmokytų viso pasaulio žmones.

   Šios Joe Dispenza mintys kiekvienam gali padėti kokybiškai pagerinti gyvenimą, santykius, sveikatą:

   1. Galite pakeisti savo mąstymą paprasčiausiai galvodami kitaip.

   2. Per vieną dieną mūsų galvoje pralekia nuo 60 iki 70 tūkstančių minčių. 90 procentų šių minčių yra tokios pačios kaip vakar.

   3. Kartojamos mintys tampa pasąmonės dalimi. Išmintingai rinkitės, apie ką galvoti.

   4. Geriausias būdas nuspėti ateitį yra ją kurti ne iš to, kas žinoma, bet iš nežinomybės. Kai pasijuntate nejaukiai naujoje situacijoje ar nežinomybėje, būtent ten ir gali įvykti magiški dalykai.

   5. Tai, kuo mes tikime apie save, apie kitų žmonių požiūrį į mus, turi įtakos mūsų sėkmei. Tai panašu į placebo efektą: su kūnu nutinka tai, ko tikimės gerdami tabletę.

   6. Nereikia kontroliuoti norų išsipildymo ir prievarta siekti, kad ateitis greičiau ateitų. Negalvokite, kaip svajonės išsipildys, tiesiog tikėkite ir dėkokite, tarsi tai jau būtų nutikę. Nebūtina žinoti, kaip, kada ir kur įvyks tai, ko siekiame. Reikia pasitikėti ateitimi ir priimti ją visa esybe.

   7. Negalite sukurti naujos ateities, kol esate įsikibę į praeitį. Tos pačios mintys lemia tuos pačius pasirinkimus, pasirinkimai lemia elgesį, elgesys veda į patirtį, patirtis suteikia tas pačias emocijas, emocijos vėl sukelia tas pačias mintis.

   8. Stebėdami senąjį save, nebesate programa. Dabar esate sąmonė.   9. Kur nukreipiate savo dėmesį, ten nukreipiate energiją.

   10. Norėdami pasikeisti, turite galvoti plačiau, nei esate pratę. Plačiau nei leidžia esamos aplinkybės, sąlygos, supanti aplinka. Tol, kol galvojate kaip įprasta, tęsiate tą patį gyvenimą. Neleiskite kasdienybei naikinti savo svajonės!

   11. Tikri pokyčiai įvyksta tada, kai jūsų mintys tampa didesnės už tai, ką jaučiate.

   12. Kvantinis laukas reaguoja ne tik į mūsų norus, mintis ir emocinius poreikius, jis reaguoja, kai šie veiksniai yra suderinti ir perduoda vieną signalą. Kvantinis laukas reaguoja ne į tai, ko norime, o į tai, kas esame.

   13. Svarstymo ir apmąstymo, kuo norite būti, procesas jau pradeda keisti jūsų smegenis.   14. Streso hormonai sukuria ligas. Kai sutelkiame dėmesį į karčius prisiminimus ar įsivaizduojame sunkią ateitį, mes trukdome organizmui atsigauti. Stresą galima įjungti tik pagalvojus, tačiau jį išjungti nėra lengva. Streso hormonai ilgainiui spaudžia genetinius mygtukus, kurie sukuria ligas.

   15. Tikrasis meditacijos tikslas yra patekti į pasąmonę.

   16. Jūsų suvokimas yra tiesiogiai susijęs su jūsų pasirinkimais, elgesiu, kurį demonstruojate, pasirinktais santykiais ir jūsų kuriama realybe.

   17. Jei norite pakeisti kai kuriuos realybės aspektus, turite galvoti, jausti ir veikti kitaip. Turite tapti kitokie ir sukurti naują proto būseną, kad pamatytumėte naujus rezultatus.   18. Kai jaučiatės tokie vientisi, kad visai nesvarbu, ar nutiks tai, ko norite, ima materializuotis nuostabūs dalykai. Kai paleidžiate situaciją, viskas vyksta labai lengvai.

   19. Sunkiausia keičiantis yra nepasirinkti taip pat, kaip rinkotės vakar.

   20. Esame priklausomi nuo praeities įsitikinimų ir emocijų. Savo įsitikinimus suvokiame kaip tiesas, o ne idėjas, kurias galima pakeisti. Jei esame kuo nors įsitikinę, galime nematyti aiškių priešingų įrodymų. Daugelis įsitikinimų neigiamai veikia sveikatą ir laimę.

   21. Pokyčiai yra pasirinkimas, o ne reakcija.

   22. Emocijų neturintys prisiminimai vadinami išmintimi.


   Skaityti komentarus