°C
   2020 06 04 Ketvirtadienis

   Kaip lengvai išspręsti bet kurią problemą?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-11-01 21:00:00

   Tikėsite ar ne, tačiau yra universalus atsakymas kiekvienai situacijai ir klausimui. Viskas tuo pačiu yra ir paprasta, ir sudėtinga.

   Problemos santykiuose su vyru? Atstokite nuo vyro! Liaukitės jį keisti, perdarinėti, kovoti, ieškoti teisybės, ginčytis. Jūsų manymas, kad pakeitus partnerį galima isšpręsti problemą - tai iliuzija. Užsiimkite savimi! Pažinkite save, tapkite sau artimesnė, kad vienumoje su savimi jaustumėtės gerai. Išmokite ne reikalauti iš vyro, kad padarytų jus laiminga, o pati tapkite tokios laimės šaltiniu artimiesiems.Tyrinėkite save, ugdykitės, atraskite sau priimtiną dvasinę praktiką, kad pati save pripildytumėte ir nevaikščiotumėte ištiesusi rankas tarsi elgeta, prašanti išmaldos.

   Problemos santykiuose su tėvais? Atstokite nuo tėvų! Meskit šalin visas nuoskaudas, nustokite juos gelbėti, mokyti gyventi, pykti, kažką jiems įrodinėti. Vieną kartą baikite vėl ir vėl išgyventi senas nuoskaudas, kurti lūkesčius, kovoti su jais ir jų nurodinėjimais. Užsiimkite savimi! Raskite šiame gyvenime savo kelią ir eikite juo. Ne tam, kad kažką tėvams įrodytumėte, ne tam, kad juos pradžiugintumėte, o tiesiog todėl, kad jums to norisi. O tam reikia išsiaiškinti, ko gi iš tiesų jūs norite, prie ko linksta jūsų siela, kas šiame pasaulyje jūsų. Verčiau užsiimti savęs pažinimu vietoj nuolatinio dėmesio fokusavimo į tėvus ir jų nuomonę.

   Problemos santykiuose su vaikais?  Atstokite nuo vaikų! Nustokite juos stumdyti, taisyti, auklėti, daryti iš jų žmonės, planuoti jų ateitį. Liaukitės lyginti juos su kitais ir matuoti jų pasiekimais savo sėkmingumą. Liaukitės jų sąskaita siekti savo svajonių. Prisiminkite apie tai, kad jie jums nepriklauso, jūs tik laikinai gavote juos globoti. Užsiimkite savimi! Tapkite tokiu žmogumi, kokiu norėtumėte matyti savo vaikus po 20 metų. Kad jums patiems už save ir savo gyvenimą nebūtų gėda.Siekite savo svajonių, net jei tai ir vėlu, nepermesdami jų ant vaikų pečių. Leiskite jiems augti ir eiti savais keliais.

   Problemos su ištekėjimu? Meskite šalin idėją apie vestuvinę suknelę ir žiedą. Atstokite nuo vyrų, gerbėjų – potencialių ir tų, kurie be perspektyvų. Užsiimkite savimi! Tapkite ta moterimi, kuria galite tapti tik jūs. Išmokite jaustis laiminga jau dabar — netgi be žiedo ant rankos. Užmegzkite nesibaigiantį romaną su savimi, kad jums savo draugijoje būtų gera ir laikas lėktų nepastebimai. Neieškokite puselės, būkit pilnatviška ir gyva. Tikra ir nuoširdi.

   Problemos su anyta? Atstokite nuo anytos! Liaukitės su ja rungtyniauti, kuri svarbesnė, kurią jis labiau myli. Neįrodinėkite jai, kad esate gera. Neieškokite jos meilės. Užsiimkite savimi! Ugdykitės vidinę brandą — dėkingumą tai, kuri užaugino jūsų mylimąjį. Leiskite sau būti savimi ir nebandykite įtikti.

   Problemos su darbu, savirealizacija? Meskite iš galvos mintį rasti gerai apmokamą svajonių darbą labai Užsiimkite savimi. Sekite savo širdimi. Teisingai supratote: ne pinigais, o širdimi. Išdrįskite būti savimi, nesivaikykite kitų nuomonės, neieškokite pritarimo, nesidairykite į socialines normas. Darykite tai, ką mėgstate. Bandykite, ieškokite veiklos, kuri teiktų jums džiaugsmą, kuri jums gerai sekasi. Realizuokite savo talentus.

   Problemos santykiuose su savimi? Šiuo atveju dar labiau tinka patarimas — pagaliau užsiimkite savimi! Nepermeskite atsakomybės už savo gyvenimą vyrui, tėvams, aplinkybėms, karmai. Išdrįskite sąžiningai pažvelgti į savo širdį ir išvyskite savo vidinius turtus, kurie iki šiol glūdėjo pamiršti, apdengti dulkių ir purvo sluoksniu.  Žingsnis po žingsnio pradėkite visa tai valyti, švarinti, gražinkite savo vidiniams turtams jų tikrąjį spindesį.

   Tikrai taip. Viskas, ko jums reikia, jau yra jumyse, jūsų širdyje. Tiesa, greičiausiai guli pamiršta, nenaudojama, nereikalinga. Ir kol jūs gainiojatės savo „išorinę laimę“, jūsų esatis dengiasi dulkėmis. Kol jūs mokote, auklėjate visus aplinkui, pats svarbiausias jūsų gyvenimo žmogus lieka pamirštas ir pamestas.

   Kai bandote pakeisti realybę neturėdami jokių galimybių kažką pakeisti, jūs praleidžiate svarbiausią galimybę pakeisti iš esmės savo gyvenimą. Pakeisti savo širdį. Tik vidinės permainos gali iššaukti išorines.

   Atkreipkite į save dėmesį! Prisiminkite savo dvasinę prigimtį – mūsų sielos amžinos, visada jaunos, gražios, kupinos išminties ir tikrosios laimės, kurią gali nuolat didinti.

   Siela – vienintelis dalykas, kurį pasiimsime, išeidami iš šio pasaulio. Nes mes savo prigimtimi ir esame sielos Visa, ko mums reikia, jau yra mumyse. Liko tik prisiminti tai.

   Skaityti komentarus

   Regina Brian 2020 08 05 02:48

   Prašome perskaityti ir susisiekti su dr. Saulėta, jei jums reikia stiprios meilės burtų, kad išspręstumėte nutrauktus santykius. Kai buvau šešis mėnesius nėščia su savo antruoju vaiku, išsiskyriau su vyru. Nuo tada, kai mūsų vaikas buvo pastojęs, mes nesutarėme ir ginčijomės, ji nebemylėjo jokios meilės ar pasitikėjimo juo, todėl jis mane išsiskyrė. Ir visas šias švilpukus, aš išbandžiau visas skirtingas priemones jam susigrąžinti, taip pat išbandžiau keletą skirtingų stebuklingų ratų savo gyvenamojoje šalyje, tačiau nė viena iš jų negalėjo grąžinti Tomui manęs. Tik daktaras Sunny garantavo skubų 48 valandų magijos rinkimą ir patikino, kad mano vyras vėl bus su manimi. Rašau norėdamas padėkoti ir padėkoti už pažadų laikymąsi ir už tai, kad panaudojote savo talentingas ir dideles jėgas, kad sugrąžintumėte jį namo. Man buvo malonu žinoti, kad jūs specializuojatės meilužių sujungime. Ačiū, pone, kad padėjote man blogiausiais gyvenimo laikais, kad buvau toks puikus magijos magas ir kad jis man suteikė meilės magiją, kuri man tiek santuokos metu atnešė tiek džiaugsmo. Mano vyras grįžo ir pažadu niekada daugiau manęs nepalikti. Jei abejojate jo galimybėmis, patikėkite. Jūs turėtumėte turėti galimybę. Tai atsiperka taip, kaip net negalėjote įsivaizduoti. Jei šiuo metu esate stipresnis ir jums reikalinga stipri ir skubi meilės meilė, kad sugrąžintumėte maloniai susisiekusį dr. Saulėta, šiuo metu yra vienintelis atsakymas atkurti nutrūkusius santykius ar santuoką. [email protected] arba „Whatsapp jam“ telefonu +2349030731985. Ačiū.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai