°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   Kokie procesai dabar vyksta pasaulyje, mumyse ir mūsų realybėje

   Nuotrauka: Pexels.com nuotr.

   2023-07-25 13:00:00

   Kiekvieno žmogaus gyvenimas keičiasi pagal jo mintis.

   Šiuo metu sparčiai vyksta Žemės ir žmonijos apsivalymo procesas prieš perėjimą į naują, aukštų vibracijų realybę.

   Neatsitiktinai šiuo metu dažnėja daugybiniai konfliktai, kivirčai, agresija ne tik tarp atskirų žmonių, bet ir tarp ištisų šalių, kultūrų ir tautų.

   Baimė, nerimas ir įtampa visose gyvenimo srityse, susirūpinimas ir nerimas dėl to, kas bus, stichinės nelaimės ir sparti klimato kaita tapo vis dažnesni. Visa tai rodo, kad atėjo kitoks laikas, permainų ir transformacijos metas.

   Seną ir žemo dažnio energiją, kuri jau atgyveno savo laiką, dabar aktyviai keičia nauja energija, savo dažniu artima Meilės energijai. Šios energijos veikiami visi tamsiausi dalykai žmonėse iškyla tolimesnei transmutacijai ir pokyčiams: jie turi arba sudegti, arba pašalinti priežastį, arba tapti Meilės ir Šviesos energija. Kitaip tai paprasčiausiai neveiks.

   Dabar pildosi aiškiaregių pranašystės - grūdai atskiriami nuo pelų, kai žmonės galutinai suskirstomi į tuos, kurie gali egzistuoti Naujajame pasaulyje, kupiname Meilės ir Kūrybos, ir į tuos, kurie keliaus į kitą dimensiją ir kitą matricą, kad pereitų evoliucijos ratą nuo žmogaus - gyvūno iki žmogaus - Kūrėjo.

   Be to, subtilusis ir tankusis pasauliai dabar susilieja ir įsiterpia vienas į kitą. Keičiasi subtilusis ir tankusis pasauliai, visa planeta, žmonės ir kitos šioje matricoje gyvenančios būtybės. Ritmo dėsnis nenumaldomai stumia pasaulį link dažnio didėjimo ir egzistencijos bei suvokimo grynumo.

   Niekas nestovi vietoje. Viskas gimsta, vystosi, silpsta ir nyksta.

   Energija ateina ir išeina, žmogus budi ir ilsisi, emocinis pakilimas virsta depresija, įkvėpimas - iškvėpimu, diena keičia naktį, metų laikai eina savo keliu. Niekas nestovi vietoje.

   Visatai vystantis spirale, mes esame ten, kur kiekybė virsta kokybe, kur keičiasi žmonėms, žvaigždėms ir planetoms pažįstamos sąlygos.

   Galbūt nesusimąstome, bet maži ir dideli ciklai, Visatos ritmai, daro įtaką visų žmonių, kiekvieno žmogaus, žvaigždžių ir galaktikų raidai.

   Būtent dabar žmogaus pasirinkimas, būtent jo raidos kelias, yra labai svarbus.

   Jei jis pasirinks evoliuciją, toliau judės raidos spirale, o jei pasirinks involiuciją, pakartos visą mokymosi ir patirties įgijimo kelią, bet jau kitomis sąlygomis.

   Kodėl mūsų laikas toks unikalus ir svarbus?

   Kiekvienas turi suvokti, kad prie seno ir ramaus gyvenimo negrįšime, nes į mūsų planetą plūstančios energijos srautas tik didėja. Viskas, kas tamsiausia, veikiama aukštų energijų, iškils iš gelmių transmutacijai arba transformacijai. Šios tamsiosios energijos kaupėsi žmonėse per daugelį tūkstantmečių buvimo Žemėje įvairiose inkarnacijose.

   Tačiau intensyvus energijų poveikis, ateinantis į žmogų, taip pat gali būti postūmis sparčiam sąmonės prabudimui ir dvasiniam tobulėjimui. Žmogaus dvasia net ir paskutinę akimirką gali persikelti į Naująjį pasaulį, jei nuoširdžiai siekia Meilės ir Šviesos.

   Ko gi reikia trokšti?

   Suvokti. Tai tinkamiausias metas suvokti savo tikrąją paskirtį ir apsispręsti, kam tarnaujame, į ką einame ir kas esame. Suvokite tai jau dabar. Viskas yra tik jūsų rankose. Ne tik mūsų pačių gyvenimai, bet ir mūsų planetos vientisumas dabar priklauso nuo mūsų, mūsų šviesos ir sąmoningumo.

   Išsigelbėti galite tik patys.

   Niekas kitas negali padėti, jokie materialiniai turtai, galia ar statusas jūsų neišgelbės. Dabar svarbu pakeisti SAVE, atstatyti savo vidinį pasaulį. Patikimiausias išsigelbėjimo būdas - tobulėti plečiant sąmonę, suvokiant savo vaidmenį spektaklyje, vadinamame Gyvenimu, suvokiant Kūrėjo egzistavimą aplink save ir savyje, Aukščiausiojo Intelekto, Šviesos ir Tamsos jėgų egzistavimą, o svarbiausia - suvokiant save kaip Kūrėjo dalį, turinčią tokį patį potencialą.

   Dabar labai svarbu kartu kurti save patį!

   Šaltinis

   Skaityti komentarus