°C
   2021 04 13 Antradienis

   Kun. Benas Lyris. Taikos su savimi ir kitais žingsneliai

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Kun. B. Lyrio Facebook įrašas
   2021-03-22 09:00:00

   1. Jūs niekada negalėsite padėti žmogui, kuris Jums nerūpi. Žmonės, kurie mums nerūpi, yra kritikuojami, nekenčiami, taisomi, mokomi, bet ne mylimi. Jūs galėsite padėti tik tiems, kurie taps Jūsų dalimi.

   2. Laimingas žmogus kitus mato kaip savo gyvenimo bendrakeleivius, nelaimingas - kitus puola, nes jis nedraugas pats sau.

   3. Patikėk, kad Dievas nori Tave pašventinti per Tavo paties gyvenimą. Tau nereikia būti panašiam į kažką, Tau tiesiog reikia priimti savo paties Gyvenimą.

   4. Jeigu Tau skauda, kai kitam nesiseka - Tu turi labai jautrią širdį. Jeigu Tu dedi visas pastangas, kad padėtum kitiems - Tu turi dievišką širdį.

   5. Paklausk savęs, ko ieškai savo ir kitų gyvenime: problemų ar jų spredimo būdų? Gyvenimo ar mirties? Palaiminimo ar prakeikimo?

   6. Jeigu Tu kituose sugebi pažadinti pačius gražiausius Jų dvasios klodus - Tavyje pačiame jau pradėjo skleistis mylinčios širdies vaisiai.

   7. Statyti tiltus yra daug sunkiau nei statyti sienas. Statyti tiltus apskritai gali tik labai brandūs žmonės, nes jie geba išgirsti ne vien savo, bet ir kito kranto mintis.
   8. Dvasingumas, kurį praktikuoji, Tave kviečia mylėti kitus, ar dvasingumas, kuriuo gyveni, liepia nekęsti visų, kurie gyvena kitaip nei Tu?

   9. Gyvename visuomenėje, kurioje vieni kitus kritikuojame, niekiname, iškeliame svetimų žmonių klaidas, moralines ir etines normas taikome ne savo, bet kitų žmonių gyvenimams. Tad tikroji jėga šiandien yra gebėjimas mylėti žmones nepaisant jų kaltės - taip myli tik Dievas ir tie, kurie arti Jo.

   10. Už klaidą padariusį žemiau yra tik tas, kuris suklydusį smerkia.

   Skaityti komentarus