°C
      2024 03 29 Penktadienis

      Nori būt laimingas? Laikyk liežuvį už dantų!

      Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

      2021-03-29 19:00:00

      Ar pastebėjote, kad papasakoję apie pergales ir pasiekimus po to patekote į bėdą, situacija ėmė blogėti, sėkmė nuo jūsų nusisuko?  Yra tokie posakiai: „laimė myli tylą“ ir „kuo pasigirsi, to neteksi“. Taigi, ką reikėtų daryti? Ar yra konkrečių atvejų, kai turėtumėte „užčiaupti burną“?

      Tai, kas pasakojama straipsnyje, remiasi žiniomis apie žmogaus psichiką ir pasąmonę, mūsų protėvių ir skirtingų pasaulio kultūrų išmintimi. Susipažinkite, apie ką verčiau patylėti. 

      1. Norite gyventi aukštose vibracijose? Nustokite teisti ir smerkti kitus.

      Jei tapote „siaubingos“ situacijos liudininku, neturėtumėte to perpasakoti kitiems. Kaimynė visą naktį šaukė ant savo vyro, įtardama, kad jis ją išdavė? Žmogus gatvėje paspyrė benamį šunį? Troleibuse kažkas užlipo ant kojos, pastūmė ir dar apšaukė? Nepasakokite apie kitų žmonių netinkamą elgesį! Kalbėdami apie kitų žmonių trūkumus prisiimame juos sau.

      2. Niekam neprimeskite savo gyvenimo būdo.

      Jei esate vegetaras, neturėtumėte pasakoti apie tai kiekviename kampe ir kaltinti žmones mėsos valgymu. Jei esate dvasinis gyduolis, neturėtumėte visiems primesti savo filosofijos ir raginti juos gyventi besąlygiškoje meilėje. Jei esate tikrai giliai nušvitęs ir sąmoningas, tuomet tikrai uoliai neapginsite savo įsitikinimų socialiniuose tinkluose, komentaruose ir realiame gyvenime.

      3. Labdara yra svarbi gyvenimo dalis ir gailestingumo bei meilės viskam, kas egzistuoja, ženklas.

      Bet tik tol, kol apie tai tylite. Jei nuolat apie tai kalbate socialiniuose tinkluose ir pasakojate draugams apie pinigų pervedimus labdaros fondams, pagalbą stokojantiems, tai jau yra narcisizmas ir egoizmas. Gailestingumas ir savanaudiškumas, meilė viskam, kas egzistuoja, ir susižavėjimas savimi nėra suderinami. Todėl apie labdaringus veiksmus verčiau niekam nepasakokite.

      4. Nesidalykite savo gyvenimo planais.

      Svajodami ir išsikeldami tikslus sukuriame minties formą, suteikiame jai energijos. Pasakodami apie tai visiems jūs eikvojate šią energiją. Taip minties forma praranda jėgą, yra sunaikinta. Planai išsipildo, tikslai pasiekiami, svajonės pildosi, kol jos yra neviešinamos. Jomis galite pasidalinti tik su tais, iš kurių prašote pagalbos ar patarimo.

      5. Nepasakokite, kiek uždirbate, nesigirkite tuo.

      Pinigus reikia priimti ramiai ir dėkingai. Kai giriatės apdovanojimu ir patys nustembate: „Na ir pasisekė!“ Tai reiškia, kad nesate pasirengę priimti to, kas ateina. O jei nesate pasirengęs, tada daugiau ir negausite... Ima veikti taisyklė: kuo pasigyrei, to netekai. Tai yra pinigų mąstymo esmė. Turtingi žmonės „nerėkia“ apie visiškai naują „Ferrari“ ar ką tik nupirktą  namą už 12 mln. Jie tai laiko savaime suprantamu dalyku.

      6. Jei atlikote didvyrišką veiksmą, patylėkite.

      Padėjote senutei pereiti kelią? Paėmėte išmestą kačiuką ir radote jam naujus šeimininkus? Užgesinote gaisrą ir išvedėte mažus vaikus iš padūmavusių kambarių? Nereikia apie tai visiems pasakoti ir priminti, koks didvyriškas buvote. Padarėte tai iš drąsos ar gailestingumo, bet pasakodami apie tai visiems, dorybę keičiate pasididžiavimu ir narcisizmu.

      7. Tai, kas vyksta šeimoje, palikite tarp namų sienų.

      Nekalbėkite apie netinkamą artimųjų elgesį: tėvus, sutuoktinį, vaikus, anūkus. „Kedendami nešvarius skalbinius viešumoje“, jūs suteikiate daug energijos blogiui ir taip jį sustiprinate. Taip pat nepasakokite visiems apie savo nežemišką meilę, apie vaikų talentus ir sveikatą, apie tai, kaip padedate tėvams ir juos mylite. Nes tai vėlgi kalba apie negebėjimą priimti to, ką turite. Laimė myli tylą ir nebūtina apie ją girtis.

      Konfucijus sakė: „Tyla yra puikus draugas, kuris niekada neišduos“.


      Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

      Skaityti komentarus