°C
   2020 04 01 Trečiadienis

   Ošo mantra įsižeidusiems ir supykusiems

   Nuotrauka: fit4brain.com nuotr.

   2020-02-24 21:00:00

   Aš taip nevertinu savo gyvenimo, kad man negaila švaistyti jį pykčiui, nuoskaudai, įsižeidimui.

   Žemiau pateikiame pratimą, kuris padeda žmonėms šypsotis ir pamiršti savo nuoskaudas, pyktį, įsižeidimus.

   Vienas iš būdų, kaip dirbti su pasipiktinimu, yra stiprinti jį iki kraštutinumo, o galiausiai iki absurdo, kad pačiam taptų juokinga ir kvaila dėl tokios savo pirminės reakcijos. Ošo mantra - puikus tokios darbo su savimi metodikos pavyzdys.

   Norėdami sustiprinti efektą, galite tekstą atsispausdinti, atsistoti prieš veidrodį ir raiškiai perskaityti. Šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje jau įsitikino šios mantros veiksmingumu.

   „Aš esu toks svarbus kalakutas, kad negaliu leisti, jog kažkas pasielgtų savaip, jeigu man tai nepatinka. Aš toks svarbus pasipūtęs kalakutas, kad jeigu kažkas pasakė ar padarė ne tą ir ne taip, kaip aš tikėjausi, aš nubausiu tą niekšą savo pykčiu, ignoravimu, nekalbėjimu. Ir tegul jis mato, koks be galo svarbus yra mano pyktis, tegu jis gauna jį kaip bausmę už savo „nusižengimą”. Juk aš esu svarbus, nepaprastai svarbus kalakutas! 

   Aš juk nevertinu savo gyvenimo. Aš taip nevertinu savo gyvenimo, kad man negaila švaistyti jį pykčiui, nuoskaudai, įsižeidimui. Aš atsisakysiu bet kokio savo džiaugsmo, bet kokios savo laimės, bet kokio savo paties malonumo – jau geriau paskirsiu visą tą laiką savo pykčiui ir nuoskaudai. Ir man nesvarbu, kad tos nuoskaudų ir pykčio minutėlės tampa valandomis, valandos – dienomis, dienos – savaitėmis, savaitės – mėnesiais, o mėnesiai – metais. Man visai negaila paaukoti gyvenimo metų pykčiams, aš juk nevertinu savo gyvenimo.

   Aš labai pažeidžiamas. Aš toks pažeidžiamas, kad esu priverstas saugoti savo teritoriją ir su įniršiu pulti kiekvieną, kuris ją užkliudė. Man ant krūtinės pakabinta lentelė „Atsargiai, piktas šuo!” ir tegu tik pabando kas nors jos nepastebėti! Aš pridengsiu savo pažeidžiamumą aukštomis sienomis ir man nerūpi, kad per jas pats nematysiu, kas vyksta išorėje - svarbu mano pažeidžiamumas bus saugus.

   Aš sukursiu iš musės dramblį. Aš paimsiu šią pusiau negyvą musę ir reaguosiu į ją savo įsižeidimu. Nerašysiu dienoraštyje, koks nuostabus yra pasaulis; vietoj to parašysiu, kaip niekšiškai su manimi pasielgė. Aš nepasakysiu savo draugams, kaip aš juos myliu. Vietoj to pusę vakaro skirsiu kalboms apie tai, kaip stipriai mane įžeidė. Aš turėsiu musei įpūsti tiek savo jėgų ir energijos, kad ji taptų drambliu.Juk musę lengva nuvyti ar net nepastebėti jos, o štai dramblio - ne. Todėl aš išpūsiu musę iki dramblio dydžio.

   Aš elgeta. Aš toks varganas elgeta, kad negebu savyje rasti nė lašelio kilnumo, kad galėčiau atleisti, nė lašelio saviironijos, kad galėčiau pasijuokti, nė lašelio dosnumo, kad nepastebėčiau ir nekreipčiau dėmesio, nė lašelio išminties – kad neužkibčiau už kito žmogaus žodžių ir neįsiplieksčiau, nė lašelio meilės – kad galėčiau priimti. Aš paprasčiausiai neturiu šių lašelių, nes esu labai, labai ribotas ir skurdus elgeta.”


   Skaityti komentarus

   Violeta 2020 26 02 07:59

   Aš elgeta.. visiška

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai