°C
   2022 08 15 Pirmadienis

   Paleiskite žmones, kurie nevibruoja su jumis

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   Autorius: Pleiades Light
   2022-07-06 13:00:00

   Tai ne arogancijos ar pasididžiavimas, o nuoseklumo požiūris. Jūs ir toliau juos mylėsite, bet iš kitos perspektyvos, iš kito supratimo, ir sąmonės lygmens.

   Tai pats sunkiausias dalykas, kurį turėsite padaryti savo gyvenime, ir tai bus pats svarbiausias dalykas: nustokite būti susieti su tais, kurie su jumis nebevibruoja.

   Žinau, kad jūsų instinktas yra daryti viską, ką galite, kad užsitarnautumėte visų malones, tačiau tai taip pat yra polėkis, kuris pavogs jūsų laiką, energiją ir sveiką protą.

   Tiesa ta, kad tu esi ne visiems ir ne visi tau. Dėl to jie tokie ypatingi, kai randi kelis žmones, su kuriais sieja tikra draugystė, meilė ar santykiai: žinosite, koks tai brangus dalykas, nes patyrėte tai, ko dar nebuvo.

   Brangiausias ir svarbiausias dalykas, kurį turite savo gyvenime, yra jūsų energija. Apribokite ne savo laiką, o savo energija.

   Tai, ką duodate kiekvieną dieną, jūsų gyvenime sukurs vis daugiau. Tai, kam skirsite savo laiką, nulems jūsų egzistavimą.

   Kai tai suprasite, pradėsite suprasti, kodėl taip neramu, kai leidžiate laiką su žmonėmis, kurie prie jūsų neprisideda, jie jums netinka.

   Pradėsite suprasti, kad svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti dėl savo gyvenimo, dėl savęs ir dėl visų sutiktų žmonių, yra saugoti savo energiją.

   Tu esi pats svarbiausias dalykas tavo gyvenime!!! Niekada nepamiršk to.

   Skaityti komentarus