°C
      2024 04 16 Antradienis

      Reiki meistras Virginijus Mockus: Kaip padidinti vidinį energijos lygį ir... išsirinkti sau tinkamą automobilį?

      Nuotrauka: Asmeninis archyvas

      Autorius: Virginijus Mockus
      2018-06-30 19:00:00

      Pokalbis su Reiki meistru Virginijum Mockum šįsyk sukasi apie žmogaus energiją, karminius periodus ir galimybę sau pačiam padėti.

      Visame kame: daiktuose, žmonėse, pastatuose, aplinkoje yra energijos sudedamoji dalis. Ji yra ir reiškiniuose: noruose, santykiuose su pinigais, santykiuose tarp žmonių, įvykiuose. Tą sudedamąją Virginijus Mockus gali diagnozuoti ir matyti, kaip ji žmogų, daiktą reiškinį veikia: teigiamai ar neigiamai.

      Šiame pokalbyje su Reiki meistru didžiausias akcentas skiriamas žmogaus turimam automobiliui: jo pasirinkimui, spalvai, kitoms detalėms. Virginijus atskleis, kaip pagal automobilį galima suprasti, koks žmogus yra jo vairuotojas, ką daryti, norint įsigyti sėkmę nešantį automobilį ir pan.

      Karminiai žmogaus gyvenimo periodai

      Būna žmogui palankus arba nepalankus laikas. Jei laikas nepalankus, savaime aišku, kad ir jaučiasi žmogus neypatingai gerai, ir daiktus pirkdamas „prašauna“ pro šalį, nes šie greičiau dėvisi, genda. O kai ateina palankus momentas, viskas darosi ir gaunasi labai lengvai.  Jautresni žmonės jaučia tas energijas. Galima ir atgaline data įvertinti, koks periodas buvo.

      Kai energetika stipri, periodas geras, žmogų lydi sėkmės etapas.

      Būna vidutinė energetika, kai jau pačiam daugiau riekia stengtis, lieti prakaitą ir tik tada ateina rezultatai. O nededant pastangų tuomet nieko žmogus ir neturi, nepasiekia.

      O būna periodai, kai vyrauja energetikos deficitas. Tuomet galima norėti, stengtis, žadėti, o nebus valios („nuo pirmadienio nerūkau/laikausi dietos/bėgioju/kt.“) ir nieko nesigaus. Tokiu laiku tie, kas meldžiasi, geriausiai ir turėtų melstis. Kas medituoja – medituoti, nes sportavimui nėra energijos. Jei tokiu periodu stiprus ir valingas žmogus save privers, iš paskutinių jėgų darys tai, kam vidinių jėgų nėra (netgi deficitas jų), jis gali labai stipriai sau pakenkti.  Tokiu atveju reikia ne save prievartauti, o gerinti likimo programą, karmą ir taip sukaupti daugiau energijos.

      Geriausia tais neigiamais periodais nieko svarbaus nespręsti, nepirkti, nieko rimto nedaryti. Tačiau dažniausiai žmogus to negali, nes jo neramus protas sako: reikia čia ir dabar, ir kuo greičiau!  O rezultatais po to nebūna patenkintas, nes nusiperka ne savo automobilį, butą, patenka ne į savo darbą, užmezga netinkamus santykius.

      Kuo skiriasi „savo“ nuo „ne savo“?

      Pirmiausia – energetiškai. „Savo“ daiktas ar veikla mums mielas, pripildo energija, teikia džiaugsmą ir kitas geras emocijas.

      Dažnai būtent vyrai rinkdami automobilį (kitą techniką) teigia, jog visai nesvarbu, kokia jo spalva ir išvaizda. Rūpinasi tik varikliu, techninėmis charakteristikomis. O štai moteriai spalva svarbi. Nes tai ir emocijos, ir papildymas charakteriui, energingumui. Iš tiesų svarbu viskas. Nes daiktas – mūsų pratęsimas ir papildymas. Jis gali tiek stiprinti, tiek silpninti.

      Energijos kiekis ir kokybė

      Jei žmogus energijos turi nedaug, jis dažniausiai yra kuklus, nedrąsus, kompleksuotas, nepasitikintis savimi. Jis renkasi automobilį, kuris nekristų į akis, rūbus, kurie jį slepia, o ne išryškina. Toks žmogaus ir pinigų turi nedaug, todėl atitinkamai gali įsigyti tik paprastesnius, pigesnius, mažiau kokybiškus daiktus.

      Kai matome ne tik materiją, bet ir giluminius dalykus, visa tai, kas vyksta, tampa labiau suprantama ir aišku.

      Energijos gali būti ne tik daug ar mažai, bet ir jos kokybė skirtinga.

      Pavyzdžiui, jei žmogus piktas, jo gyvenime daug agresijos. Tai atspindi ir jo turimi daiktai: sportiniai galingi automobiliai ar visureigiai (nors gyvena žmogus mieste), iššaukianti apranga, prabangūs garsių prekinių ženklų daiktai ir pan.

      Žmogus negalvoja, kodėl perka vienus ar kitus daiktus. Jis tiesiog taip nori, taip gali sau leisti.

      Kai žmogus keičiasi, agresyvūs jo aplinkos daiktai sušvelnėja. Jam jau pačiam norisi kitos kokybės, formų, energijos, stabilumo. Dažniausiai viską juk darome ir renkamės nesąmoningai, nesuvokdami giluminių priežasčių.

      Gyvenimo eigoje kinta žmogaus pasirinkimai

      Iš pradžių jis perkasi tai, ką gali sau leisti atsižvelgiant į finansus, stabilumą. Po kiek laiko, jei jam sekasi, jei geras karminis periodas, jis jau gali rinktis pagal savo vidinį pojūtį, nes galimybės tai jau leidžia. Tuomet jau verta atsižvelgti ir į automobilio spalvą, modelį, kitas charakteristikas. Esminis kriterijus tampa ne tai, kiek kuro automobilis suvartoja. Ir tai labai gerai. Tas pats galioja ir renkantis butą, keičiant darbą, įsigyjant rūbus, avalynę, papuošalus. O apie santykius ir karminius periodus pakalbėsime kitą kartą.

      Nusiteikimas geram gyvenimui, klestėjimui – leidimas sau turėti ir būti. Ir tai nebūtinai gero automobilio įsigijimas.

      Reiki energija – ne vien gydymui

      Apie Reiki energiją turbūt daugelis jau yra girdėję. Paprastai ji naudojama sveikatinimo tikslais. Tačiau galimybių šis metodas turi daug daugiau. Reiki energiją galima pasiųsti reiškiniui, įvykiui. Pavyzdžiui, kad pavyktų išsirinkti tinkamą automobilį, butą. Būna, kad žmogus nežino, ko jis konkrečiai nori. Galima padaryti seansą, kad pavyktų suprasti, išsiaiškinti, kas geriausiai žmogui tinka.

      Ir tai ne magija. Tai gydanti energija, kuri padeda vienu ar kitu klausimu. Padeda pačiam atskleisti, suvokti.

      Suvokimas gali ateiti išgirdus TV ar radijo laidos ištrauką, nugirstą praeivių pokalbį, perskaitytą žinutę ar pamatytą nuotrauką.

      Pinigai nėra blogis

      Jie tik išryškina vidines žmogaus savybes.

      Yra sakoma: jei nori suprasti, koks žmogus prieš tave, duok jam daug pinigų. Jei duotume galo su galu nesuduriančiam žmogui daug pinigų, labai greitai paaiškėtų, kas su juo ne taip. Ką jis padarytų su pinigais, kas jam nutiktų ir t. t. Gal jis juos greitai išleis, gal jį apvogs, gal pames tuos pinigus ar prisimins iki tol slopintus žalingus įpročius, nes iki tol nebuvo už ką jų realizuoti.

      Energetinis potencialas

      Viskas susiveda į energetinį dydį. Jeigu žmogaus didelis energetinis potencialas, jam ir priklauso daug daugiau: prabangūs automobiliai, savaitgalio kelionės prie jūros, atostogų kelionės kituose kraštuose ir t. t.

      O tie, kas turi mažiau ir pavydi turintiems, tik silpnina save, jokiu būdu nedidinami savo energetinio potencialo.

      Saugantys simboliai

      Neretai žmonės naudoja įvairius daiktus, šventus paveikslus, rožinius, amuletus, tikėdami, kad tai juos saugo. Iš tiesų žmonės teisūs: tai, kuo jie tiki, jiems ir padeda.

      Simboliai turi prasmę, savo potekstę ir tai prisideda prie energetikos formavimo.  Tuo pačiu – padeda palaikyti ryšį su Dievu.

      Teisūs yra tie, kurie automobiliuose pasikabina šventintus kryželius, švento Kristoforo, vairuotojų globėjo, atvaizdą ir pan. Kritinėje situacijoje žmogus gali kviestis Dievo, nes tie simboliai jam apie Jį primins. O ir apsaugą teiks kelionių metu. Net jei ir netikintis žmogus. Dažnai būtent nelaimės mus priverčia keistis, ieškoti atsakymų, tobulėti, atsigręžti į Dievą.

      Praktikos

      Teko skaityti vieno bioenergetiko mintis apie religiją. Jis teigia, kad verta išsirinkti religiją ir bent du metus nuoširdžiai praktikuoti tai, ko ji moko. Neakcentuojama, kokia tai gali būti religija. Kiekvienas gali rinktis tai, kas jam labiausiai priimtina.

      Čia yra gili mintis. Žmonės, kurie nėra to bandę, net nežino, ką praranda. Kokį džiaugsmą, įkvėpimą, pakylėjimą, palaikymą galima patirti.

      Aišku, psichologai ar psichiatrai tai gal pavadintų placebo efektu, įsitikinimu. Bet ar tai svarbu, jei žmogui padeda, gražina džiaugsmą, pasitenkinimą gyvenimu?

      Yra toks posakis: „Išmintingi namai tie, kurie vieną kambarį skiria maldai, meditacijai, apmąstymui, susikaupimui“. Jei nesigauna, nėra tokių sąlygų, tuomet verta įsirengti bent vieną kampelį, kur bus altorėlis savoms praktikoms, tikėjimo, ryšio su Dievu stiprinimui.

      Jei teko lankytis Rumšiškių liaudies ir buities muziejuje, galite prisiminti, kad ten kiekvienuose namuose būdavo įrengta vieta Dievui – namų altorius su žvakėmis, šventais paveikslais. Tai būdavo geriausioje namų vietoje. Prieš valgį žmonės persižegnodavo, sukalbėdavo maldą, dėkodavo už maistą Dievui.

      Mano žodžiais tariant tai gerina karminius dydžius arba kitaip, likimo programą.

      Priminsiu, kad tokiu būdu lengviau žmogaus gyvenime atsiranda daugiau energijos, kurią jis gali panaudoti savo tikslų siekimui.

      Bumerango dėsnis

      Jei mes neišsakome savo poreikių, norų, nepanaudota energija kaupiasi ir persikelia sekantiems gyvenimams. Bet šiais laikais, kai pagreitėjo tempas, visa tai dažniausiai panaudojama jau šiame gyvenime.

      Ką sukaupėme per gyvenimą, jau ir srebiame. Pasigardžiuodami arba čiaudėdami, kosėdami, spjaudydamiesi (šypsosi).

      Kai žmogus tobulėja, dirba su savim, jis gali pastebėti, kad viskas, ką jis paleidžia, grįžta atgal. Pavyzdžiui, jei vairuodamas nepraleidžia kito automobilio, gana greitai ir jo pačio nepraleis.

      Jei žmogus mažiau sąmoningas ir pastabus, savo gyvenimo įvykių su savo paties elgesiu nesieja.

      Realus pavyzdys iš gyvenimo. Vienas žmogus susinervinęs stebėjo kitą vairuotoją ir su pykčiu kalbėjo : „Pasižiūrėk, kaip jis važiuoja! Tokiam kad dėčiau į šoną!” Ir taip elgdavosi beveik kasdien. O po dviejų metų jis pats pateko į auto įvykį, kur būtent pataikyta buvo į šoną, vairuotojas pats sunkiai sužeistas, vos vaikšto.

      Bumerango dėsnis veikia be priekaištų ir grąžina tai, ką pasiunčiame kitiems.

      Logiškai žmonės gali nesisieti įvykių, tačiau ryšys tarp jų visada yra.

      Tobulėjančiam žmogui atpildas ateina greičiau. Bet ne kaip bausmė, o kaip galimybė pamatyti ir suprasti, kas sukėlė vieną ar kitą situaciją, ką jis padarę/pasakė ne taip, kaip galbūt reikėjo. Matydamas tai žmogus gali pasitaisyti.

      Neatsitiktinai sakoma, kad gyvename, kad išmoktume savo pamokas. O jas išmokdami geriname savo karmą arba likimą, turime daugiau energijos ir galimybių.

      (laukite tęsinio

      Skaityti komentarus

      Halina 2020 28 11 01:33

      Guliu verkiu,ejlinis sarlatanas,nors kazkiek,nors truputi nieko,nepadejo,gal pirma kai zmogus ateina reiketu paklsust Ar as galiu padet,o po gydit,ir pynigus imt,diagnostika 50 pro entu i pievas,.atejau as bisai ne meistre,as paprasta,net man pa yksta ka,kie sau padet,, sendie ja nebegalesiu megot,nes prsradau ne tik pinigu bet ir laika,nes mane pola pastobiai ,pastovisi ir bslaisi,as galiu pasalinti bent is kpkio zmogau porca,nuziurejima,.tik deja nebegaliu susidorot su nerotila,truldts zyniu ir pagalbos,ko tolin to blohin musu lietivelei ki kaz jau ismoko tsi jau ir pynigis hrebia

      0
      0
      Atsakyti

      Komentuoti gali tik registruoti vartotojai