°C
   2020 07 16 Ketvirtadienis

   Russell Brand patarimai, kurie padės gyventi geriau

   Nuotrauka: hbo nuotr.

   2019-06-25 08:00:00

   Dauguma mūsų negali psikeisti ir stengiasi to išvengti. Taip, tai sudėtinga, nepriklausomai nuo to, ar mes nenorime keistis, ar paprasčiausiai manome, jog esame nepajėgūs pasikeisti. 

   Atkreipkite dėmesį į Gandi žodžius: norint pakeisti pasaulį, pirmiausia privalome pasikeisti patys - tai kelia dar didesnį spaudimą. Ne paslaptis, jog giliai širdyje mes visi norime būti geriausia žmogaus versija, kokia tik galime būti, tačiau kartais, kai esame apsupti problemų ir iššūkių, sunku atrasti pasitikėjimo savimi. 

   Protingi Russell Brand žodžiai 

   Populiarus Britanijos komediantas ir aktorius Russell Brand taip pat yra susidūręs su problemomis: tapo priklausomas nuo alkoholio bei heroino, tačiau sugebėjo atsitiesti ir atsikratyti šių priklausomybių, o  dabar stengiasi kovoti su populiariosios žiniasklaidos skelbiamomis klaidigomis žiniomis. Jam pavyko susidoroti su iššūkiais ir, be jokos, abejonės įgyti patirties. Šiandien R. Brand kaip įmanydamas stengiasi padėti kitiems, kurie taip pat kenčia ir netgi paršė knygą apie priklausomybes bei interviu metu dalinosi patarimais, kurie padėtų atrasti gyvenimo prasmę. 

   Žemiau galite matyti vaizo įrašą, kuriame Russell Brand nuoširdžiai pasakoja, kaip jis pasikeitė. Nepriklausomai nuo to, ar esate jo fanas, ar priešingai - nesidomite jo veikla, tačiau jo išmintis ir tam tikri atlikti veiksmai gali jus nukreipti teisinga linkme, jei vis negalite pasiryžti pokyčiams. 


   Atkreipkite dėmesį į R. Brand žodžius: "Jei jums pakankamai pasisekė ir tapote priklausomi nuo heroino ir kokaino..." Žodis pasisekė čia - raktažodis. jūs turbūt svarstote, kaip kas nors gali tuo džiaugtis. Galbūt tai skambės keistai, tačiau tai priklauso nuo požiūrio. Kažkas gali jaustis palaimintas, nes niekuomet neturėjo kovoti su priklausomybėmis, tačiau tokie iššūkiai suteikia progą augti ir plėstis. Juk visi mūsų iššūkiai ir sunkumai, nepriklausomai nuo to, ar jie dideli, ar maži, skatina mus atsikratyti to, kas mums nebepadeda ir akis į akį susidurti su tamsa. 

   Jei mes atsitrauktume žingsniu atgal ir pažvelgtume į viską plačiau, suprastume, kad iššūkiai ir problemos yra puikios galimybės mokytis, augti ir stiebtis šviesos link - būti geriausia žmogaus versija. 

   "Gyvenimas jums suteiks patirtis, kurios labiausiai padės sąmonei evoliucionuoti. Iš kur jūs galite žinoti, kad tai patirtis, kurios jums reikia? Nes tai patirtis, kurią jus patiriate šią sekundę." - Eckhart Tolle

   Skaityti komentarus