°C
   2020 06 07 Sekmadienis

   Astrologinė prognozė balandžio 15-21 dienoms

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-04-14 21:00:00

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, balandžio 15-21 dienoms.

   AVINAS

   Uoliai padirbėję šios savaitės pradžioje, galėsite ramiau jaustis jos pabaigoje. Regis, jums nelabai patiks tam tikras konkuravimas su kolega ar partneriu dėl didesnio uždarbio ar įtakos versle ir pan. Šv. Velykos parūps tik darbo savaitės pabaigoje ir turbūt tuomet imsite išlaidauti ne vien būtiniems dalykams. Ypač persistengti galite, jeigu jums kas nors patinka ir norite padaryti įspūdį, sužavėti. Veikiausiai neįveiksite pagundos gausiai smaguriauti. Savaitgalį galite sulaukti svečio ar viešnios iš toli. 

   JAUTIS

   Savaitę pradėsite romantiškai nusiteikę. Regis, malonumai, pramogos ims viršų, lyginant su kitomis sritimis. Jūsų dosnumu gali be skrupulų naudotis patinkantis žmogus, vaikai ar kiti asmenys. Ir save palepinsite brangesniais dalykais. Nuo savaitės vidurio teks rimčiau padirbėti, antraip prieš pat savaitgalį kils problemų. Pasistenkite nekonfliktuoti su kolegomis, klientais bei nesukelti avarijų. Savaitgalį bus smagiau ir ruoštis, ir švęsti su gerai nusiteikusiu artimu žmogumi, todėl pasirūpinkite maloniu mikroklimatu.   DVYNIAI

   Savaitės pradžioje labiausiai rūpės namų ir šeimos narių aktualijos. Jus gali apimti nenumaldomas noras pasilepinti gardesniu maistu, gražiais niekučiais puošti savo aplinką ar save. Nuo savaitės vidurio mintys jau stipriai suksis apie šventinius planus. Pernelyg plačiai išskleisti sparnus gali neleisti pablogėjusi savijauta ar kitos problemos. Visgi džiugins mielų jums žmonių dėmesys, palaikymas, kurio turbūt nepristigs ir per šventes.

   VĖŽYS

   Savaitę pradėsite su gera nuotaika ir pozityviu požiūriu. Galbūt pradžiugins maloni žinia ar komplimentas, dėmesio ženklas. Tik neskubėkite prisikurti pasakų, kol neįsitikinote, kad viskas tikra ir nuoširdu. Šiuo metu stengsitės daug suspėti ir darbe, ir namuose. O dar dėl draugų ar vaikų išdaigų, augintinių teks sukti galvą. Visgi prasidedant savaitgaliui, būsite puikiai nusiteikę. Vilios renginiai, pasimatymai. Bus progų ir save parodyti, ir į kitus pasidairyti.

   LIŪTAS

   Savaitės pradžioje pravartu tvarkyti pirkimo-pardavimo, nuomos, remonto, komercinius reikalus, derėtis, tartis dėl įvairių paslaugų bei apmokėjimo už jas ir t. t. Tik gerai pasverkite kokybės ir kainos santykį, įvairius pasiūlos variantus. Artėjant šventiniam savaitgaliui, teks suskubti, jei dirbate su dokumentais, reklama, žiniasklaida, logistika. Būkite atsargūs, kad per skubėjimą nekiltų pavojingų situacijų jums ir kitiems. Savaitgalį noriai leisite su artimais žmonėmis. Niekur toli vykti nesinorės.    MERGELĖ

   Šią savaitę tikriausiai pradėsite „ta koja“. Visgi ne viską darysite racionaliai, ir galimi šiokie tokie nuostoliai. Būkite atidūs, pasirašydami dokumentus, prisiimdami finansinius įsipareigojimus, deklaruodami pajamas. Jeigu darbo savaitės pabaigoje ruošiatės į kelionę, nepamirškite pasiimti reikalingus dokumentus bei saugumo priemones. Kelyje elkitės drausmingai. Nors Velykoms daug prisiplanavote, viskam energijos neužteks. Netrukus norėsis privačios erdvės ir kuo mažiau pašalinių žmonių.

   SVARSTYKLĖS

   Savaitės pradžioje ne kažin ką nuveiksite dėl polinkio svajoti, planuoti, bet ne konkrečiai daryti. Visgi galite gauti nelegalių pajamų ar kūrybinį užsakymą, projekto įvertinimą ar pan. Nuo savaitės vidurio bus daugiau įtampos, kylančios dėl bendravimo nesklandumų, konkurencijos ar finansinių keblumų. Galbūt atgrasūs atrodys velykiniai apsipirkimai. Arba, atvirkščiai, taip uoliai apsipirkinėsite, kad labai viršysite išlaidų planą. Savaitgalis turėtų būti gurmaniškas, sotus, ramus. 

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžia turėtų būti maloni. Šmaikštausite, flirtuosite, žavėsite aplinkinius ir patys turbūt kuo nors žavėsitės. Galite tapti populiaresni jums svarbioje žmonių grupėje. Kita vertus, tas populiarumas ilgai neužtruks, jeigu įsivelsite į intrigas, konkurencines kovas ar pan. Jeigu norite, kad savaitgalis būtų malonus, neapkartinkite jo barniais su partneriu bei rizikingais poelgiais. Šv. Velykas turbūt pradėsite švęsti gerai nusiteikę ir aplink save skleisite pozityvią energiją.    ŠAULYS

   Šią savaitę gerai darbuositės, tačiau gana lengvabūdiškai išlaidausite. Galbūt nelabai padoriai sieksite pasipelnymo ar meilės. Regis, nuolat būsite apsupti žmonių, nors nebūtinai draugiškų bendraminčių ir gerbėjų. Pasitaikys tokiais apsimetančių. Labiau domėkitės, kuo laisvalaikiu užsiima vaikai. Jauskitės atsakingi už savo ir kitų sveikatą, nesukelkite pavojingų situacijų ir neleiskite joms kilti, jei tik įmanoma. Savaitgalio gerumas ar blogumas priklausys nuo jūsų ir artimųjų savijautos bei noro bendrauti.

   OŽIARAGIS

   Savaitės pradžia palanki kelionei, meilei, mokslo, turizmo, kultūros reikalams, tarptautiniams projektams ir t. t. Jeigu ne jūs tuo užsiimate, o artimas žmogus, pagal galimybes stengsitės jam padėti, palaikyti. Tikėtina, kad laukia susitikimai su svarbiais jums žmonėmis, gyvenančiais toli nuo jūsų. Savaitei įsibėgėjus, jau bus sunku suderinti asmenines ir profesines aktualijas, augs įtampa. Rūpesčių gali kilti dėl vaiko, draugo ar gerbėjo elgesio. Savaitgalis nuotaikingas ir draugingas, bet saugokite sveikatą.   VANDENIS

   Ši savaitė skatins pasirūpinti mokesčių, skolų, pajamų deklaravimo reikalais, finansinėmis ataskaitomis ir pan. Šį tą pavyks sėkmingai sutvarkyti ir galbūt gauti naudos. Kita vertus, tikėtinos rinkliavos kažkokiam renginiui, pažįstamo asmens proginei šventei ar kt. Didelio dosnumo demonstruoti nebūtina, bet nedera ir pernelyg šykštauti. Būkite atsargūs kelyje bei atsargiai naudokitės elektros prietaisais. Jei prieš Velykas išvykstate į užsienį, kelionę, pasirūpinkite, kad namai ir namiškiai pasiliktų saugūs.

   ŽUVYS

   Savaitės pradžioje jums norėsis bendrauti, patirti meilės romantikos. Jeigu jos nėra, prisigalvosite arba sieksite ne vien padoriais būdais. Regis, gudrausite, manipuliuosite. Tačiau ir jus kas nors gali pavedžioti „už nosies“, sužadinti iliuzijas. Regis, būsite linkę dailinti save ir aplinką. Tam skirsite nemažai lėšų. Nepersistenkite, nes perdėtos pastangos, nesaikingumas gali duoti priešingą rezultatą. Šv. Velykas veikiausiai švęsite ne namuose. Įmanoma tolima išvyka, ypatingi įspūdžiai.

   Skaityti komentarus