°C
   2020 06 05 Penktadienis

   Astrologinė prognozė gegužės 6-12 dienoms

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-05-05 21:00:00

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, gegužės 6-12 dienoms.

   AVINAS


   Savaitės pradžioje palanku spręsti problemas telefonu, elektroniniu paštu. Tik nežadėkite to, ko negalėsite padaryti, o prisiimtus įsipareigojimus vykdykite atsakingai. Kitu atveju lengva susikompromituoti, patirti žalos. Rimtai pasistengę, rasite būdą, kaip išspręsti opią problemą ir gauti naudos. Galbūt teks dalyvauti svarbiame renginyje arba labiau suartėsite su žmogumi, kuris yra jums reikalingas. Savaitgalį daugiau laiko leiskite su tais, kurių draugija jus džiugina. Į aktyvią, turiningą, naudingą veiklą įtraukite vaikus. 

   JAUTIS

   Šią savaitę staiga gali kiti poreikis gausiai apsipirkti, kažką įsigyti lizingu, domėtis nekilnojamuoju turtu ar kažką primygtinai siūlyti kitiems. Regis, kils rizika neįtikti, leptelėti netinkamą frazę ir ką nors įžeisti. Kita vertus, ūmus emocinis atsiskleidimas turėtų atnešti palengvėjimą. Gali atsirasti proga pademonstruoti kompetenciją, išradingumą. Sudarykite sutartis, kurkite, publikuokite, pirkite, parduokite, reklamuokite. Savaitgalį dėmesio pareikalaus šeima, vaikai, asmeninis ūkis. 

   DVYNIAI

   Šią savaitę gali tekti paskubėti, tvarkant nuosavybės, mokesčių, verslo, socialinės paramos reikalus. Apdairiai spręskite verslo, finansines problemas. Neskubėkite tikėti pažadais, venkite per didelės euforijos, neskubėkite girtis, plepėti apie savo planus, sumanymus, nes tuo gali kažkas slapta pasinaudoti jūsų nenaudai. Toliau laikykitės nuo išlaidauti skatinančių vietų. Regis, širdyje daugės meilės. Savaitgalį noriai bendrausite su draugais, giminaičiais. Sulauksite patarimų, komplimentų, o ir patys jų negailėsite.    VĖŽYS

   Savaitės pradžioje pagal galimybes ilgiau pabūkite vienumoje su savo mintimis. Peržvelkite sveikatos situaciją, mitybos įpročius, gyvenimo būdą, asmeninius santykius. Dar nevėlu viską pagerinti. Nuo savaitės vidurio reikės suspėti ir nemažai padirbėti, ir pabendrauti. Regis, sėkmingai tvarkysite reikalus, susijusius su tarpininkavimu, informacija, reklama. Savaitgalį daug kalbų ir darbų suksis apie žemės ūkį, kainas, nekilnojamąjį turtą. Galbūt tarsitės dėl bendro verslo, remonto, statybų ar pan. 

   LIŪTAS

   Savaitės pradžioje tikėtinos naujienos, susijusios su kelione, mokslu ar darbu. Būtų šaunu, jei paremtumėte bendraminčius, prisidėtumėte prie bendro tikslo, užuot galvoję vien apie save ir paisę tik savo interesų bei fantazijų. Apie savaitės vidurį pajusite jėgų trūkumą. Galite prisiklausyti gandų, apkalbų, ir tarp abejotinų užuominų pasitaikys ir „šūvių į dešimtuką“. Savaitgalį norėsis įveikti kliūtis, padaryti ką nors gera. Regis, patirsite emociškai jaudinantį įvykį. Gauta informacija padės daug ką suplanuoti.   MERGELĖ

   Šiuo metu dalykiniai rūpesčiai reikalaus savo, tad teks imtis konkrečių darbų. Pasistenkite elgtis ir reikštis subtiliau, nes lengvai galite įžeisti kitų žmonių jausmus, neteisingai įvertinti situaciją, skubotai padaryti neobjektyvias išvadas. Staiga gali pasikeisti kažkokie planai. Galimos situacijos, išvykos, kurios džiugins įdomiais susitikimais, naujomis pažintimis. Visgi meilės fronte tikėtini išbandymai. Savaitgalį neverta imtis sunkių darbų, skubėti, nes geriau pailsėjus bus daugiau jėgų ir sėkmės. 

   SVARSTYKLĖS

   Šią savaitę dalykiniai susitikimai, siekiant aukštesnio posto, geresnio darbo ar naujų užsakymų bus gana rezultatyvūs. Galbūt leisitės į kelionę, užmegsite naują pažintį. Tačiau meilės santykiuose nuoširdžius jausmus šiek tiek slopins ambicijos. Regis, aistra dėl to nesusilpnės, veikiau - atvirkščiai, bet ją lydės pavydas. Nors jūsų širdyje daug meilės, tačiau reikia mokėti ją deramai išreikšti. Savaitgalį džiugins draugų pasiūlymai ar jų pasisvečiavimai. Tam tikrų rūpesčių gali kelti pagyvenę žmonės ir santykiai su jais.   SKORPIONAS

   Savaitės pradžioje būsite linkę dramatizuoti nesklandumus, praradimus. Turėsite daug darbo, kurio metu teks kreipti didelį dėmesį į begalę techninių, praktinių smulkmenų. Galbūt nerimausite dėl sveikatos, išvaizdos. Yra pavojus, kad tam išleisite daug pinigų, o rezultatu nebūsite patenkinti. Nuo savaitės vidurio seksis tvarkyti tuos reikalus, kur tenka derinti nuomones, mokyti, pasisakyti, tarpininkauti. Galite kreiptis į įtakingus asmenis. Savaitgalį galbūt dalyvausite svarbiame renginyje, sulauksite viešo dėmesio. 

   ŠAULYS

   Šiuo metu neliks nepastebėti jūsų bandymai padėti ar sutrukdyti kitiems. Pasistenkite neskleisti klaidinančios euforijos, nepagrįstų išvadų, komentarų. Apie finansinius reikalus, išlaidas, pirkinius pasikalbėkite su šeimos nariais, verslo partneriais. Nusimato įdomus susitikimas. Džiugins flirtai, komplimentai. Regis, nestokosite sumanumo, viliodami patinkantį asmenį. Savaitgalis iškels uždavinių, susijusių su ateitimi. Nepykite ant tų, kurie verčia tobulėti. Palanku planuoti keliones, bendrauti su užsieniečiais. 

   OŽIARAGIS

   Šią savaitę fortūna ir jūsų nuotaikos bus permainingos. Visgi ji gana palanki tvarkai įvesti buityje bei darbe, gyvenimo būdui, mitybai koreguoti. Tik svarbu nepersitempti ir vengti eksperimentų. Svetimi receptai gali visai netikti jums. Įdomios peripetijos nusimato santykiuose su dalykiniais ar meilės partneriais bei konkurentais. Su kažkuo iš jų galite susieti savo likimą, net jei to dar nesuvokiate ar šiuo metu konfliktuojate. Savaitgalį būsite labai sumanūs, įžvalgūs, linkę apskaičiuoti, suplanuoti ir įgyvendinti.   VANDENIS

   Šią savaitę stebinsite aplinkinius ekscentriškumu, originalumu. Reikės pasistengti, kad suderintumėte darbo ir asmeninius reikalus. Galbūt nenumatysite savo elgesio ar veiklos pasekmių, arba savaime įvyks, kas turi įvykti, nors tai ir atrodys labai netikėta. Nerimo gali sukelti ir rizikingas šeimos nario elgesys. Jeigu įmanoma, venkite nervinės įtampos. Savaitgalį derėtų būti atidesniems šeimos narių užuominoms, prašymams. Nuoširdus įsiklausymas žada santykių pagerėjimą, šaunų laisvalaikį, romantiką.

   ŽUVYS

   Šią savaitę pravartu kibti į kasdieninius darbus ir elgtis taip, kad jūsų niekas negalėtų apkaltinti aplaidumu. Galbūt atnaujinsite svarbų ryšį, draugystę. Savaitės antra pusė gali būti labai smagi, ypač jei nesate užsidarę tarp keturių sienų. Šauniai leisite laiką, bendraudami su mylimais žmonėmis, vaikais. Lengvai megsite ir naujas pažintis. Pašnekovai atrodys originalūs, protingi. Seksis kūrybinė veikla. Savaitgalį galite apsispręsti dėl medicininių ar grožio procedūrų, o jei aktualu - dėl darbo keitimo ir pan.

   Skaityti komentarus