°C
   2022 06 25 Šeštadienis

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, balandžio 4–10 dienoms

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2022-04-03 21:00:00

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, balandžio 4–10 dienoms.

   AVINAS

   Savaitės pradžioje bus reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, draudimu. Teks derinti savo interesus, norus su kitų žmonių, prisitaikyti ar šiek tiek apkarpyti numatytus užmojus. Svarbu nuosekliai susiplanuoti dienotvarkę ir jos laikytis. Savaitės viduryje daugiau dėmesio ir pažadų iš jūsų sulauks žmonės, kuriems reikia jūsų pagalbos, informacijos. Pasistenkite jų nenuvilti. Artėjant savaitgaliui, jau norėsis apsiriboti tik savo ir šeimos gerove. Visgi atsipalaiduoti nepavyks – darbas vys darbą, rūpestis – rūpestį.

   JAUTIS

   Šios savaitės pradžioje gali labai sustiprėti įtampa darbo, verslo reikalų, politikos srityse. Saugokite reputaciją. Būkite disciplinuoti ir saikingai dosnūs. Nesivelkite į turtines avantiūras. Protingi patarimai, pamokymai gali kiek pagreitinti suplanuotus darbus ir atnešti naudos. Savaitės antroje pusėje nenustygsite vietoje. Viskas jums bus įdomu, norėsis daug sužinoti, išbandyti. Pokalbiai suksis apie artimų žmonių, giminaičių bėdas ir pasiekimus. Problemos gali tykoti kelyje, užsienyje, laikant egzaminą ar kt.

   DVYNIAI

   Savaitės pradžioje jausite energijos stygių, sumažės pasitikėjimas savimi. Visgi reikės suspėti ir nemažai padirbėti, ir pabendrauti. Gali pasirodyti, kad esate svarbi kolektyvo dalis. Deja, nelabai galite tikėtis palankaus reikalų išsprendimo, jei bandysite veikti nedorai, nelegaliu būdu ar kenkdami kitiems. Elkitės atsakingai. Savaitgalį praleiskite daugiau laiko su artimais žmonėmis, tačiau venkite žerti priekaištus, per daug reikalauti. Nesaikingas išlaidavimas taip pat paskatintų nesutarimus.

   VĖŽYS

   Savaitės pirmoje pusėje būsite pastabūs, intuityvūs ir turėsite savo nuomonę, tačiau aplinkiniams galite atrodyti kiek nesuprantami, dvejojantys. Galite prisiklausyti įvairių gandų, apkalbų, sąmokslo teorijų. Tarp abejotinų užuominų pasitaikys ir labai svarbios informacijos. Neišplepėkite paslapčių, nekritikuokite kitų. Itin saugokite sveikatą. Nuo ketvirtadienio jau pamažu augs jūsų profesinės bei kūrybinės ambicijos. Seksis neblogai, jeigu gebėsite suderinti pareigas su poilsiu, saikingais malonumais.

   LIŪTAS

   Savaitės pradžioje padidės darbų apimtis, o kartu ir nerimas dėl galimybių atlikti naujus įsipareigojimus. Be to, piktesni bus ir jūsų oponentai, konkurentai. Verčiau jų neprovokuokite. Apdairiai elkitės su savais ir svetimais pinigais. Daug bendraujant su draugais, pažįstamais, veikiausiai išsikristalizuos tiesa, didesnis objektyvumas. Tačiau nelengva bus išlikti korektiškiems. Galima įsivelti į intrigas, susikompromituoti. Savaitgalį užsiimkite menine kūryba ar ramia protine veikla. Rūpinkitės sveikata. 

   MERGELĖ

   Savaitės pradžioje stengsitės kažką svarbaus nuveikti, respektabiliai pasirodyti. Dalykiniai susitikimai, jeigu tokie suplanuoti, bus gana rezultatyvūs. Visgi bus nelengva. Neperlenkite lazdos. Svarbu išsaugoti gerą reputaciją ir nepakenkti savo bei kitų sveikatai. Laikykitės saugumo technikos reikalavimų. Artėjant savaitgaliui, daugės noro ir progų susitikti su draugais, giminaičiais. Būsite nusiteikę aktyviai leisti laiką. Visgi venkite abejotinų nuotykių bei saugokite nuo pavojų vaikus.

   SVARSTYKLĖS

   Savaitės pradžioje turbūt padidės išlaidos arba būsite priversti skubiai tvarkyti jau vėluojamus finansinius reikalus, mokėti baudas ar netesybas. Tačiau kai kurių asmenų rodomas dėmesys didins jūsų pasitikėjimą savimi, skatins imtis iniciatyvos. Tikėtinas reikšmingas renginys. Nuo savaitės vidurio daugės darbo, kurio metu teks atsižvelgti į begalę aplinkybių. Tikėtinos svarbios naujienos, susijusios su kelione, mokslu, logistika ar tarptautiniu projektu. Savaitgalį nenumokite ranka į artimųjų problemas. 

   SKORPIONAS

   Šiuo metu kažkam labai prireiks jūsų dėmesio. Būti abejingiems reikštų aptemdyti tarpusavio santykius. Saugokitės ugnies, traumų. Pravartu deklaruoti pajamas, sudaryti draudimo sutartis, tvarkyti mokesčių, nekilnojamojo turto, investicijų reikalus, dokumentus. Apie finansinius reikalus, išlaidas, numatomus pirkinius pasikalbėkite su šeimos nariais, verslo partneriais. Nors jaučiatės užtikrinti dėl savo atliekamos veiklos kokybės, rimto plano, visgi gali tekti dar ir dar kartą įrodinėti kitiems, kad neklystate.

   ŠAULYS

   Savaitės pradžioje tikėtinos permainos dalykinėje sferoje. Gana lengva suklysti sudarant sutartis, tvarkant dokumentus, pinigų ir verslo reikalus. Pasistenkite veikti atidžiai, atsakingai. Gebėkite pakovoti už save, nesikuklinkite ir nenusivertinkite. Visgi net su aršiais oponentais elkitės pagarbiai, į kritiką reaguokite ramiai. Norint kai ką taikiai išsiaiškinti, jums gali prireikti tarpininkų pagalbos. Savaitgalį neskubėkite išleisti krūvos pinigų daiktui, kuriuo spontaniškai susižavėjote.

   OŽIARAGIS

   Savaitės pradžioje gali kilti impulsas mesti įgrisusius darbus ir užsiimti tuo, kas iš tikrųjų domina, nors dėl to ir sumažėtų pajamos. Bus įtampos, jei ketinate keisti darbo vietą, ieškote verslo partnerių ar darbuotojų, norite įsigyti įrangą, techniką. Regis, neišvengsite keisto nuovargio, o galbūt ir sveikatos problemų. Problemų gali kilti ir jūsų augintiniams. Artėjant savaitgaliui, daugės kontaktų. Bendraukite su jums neabejingais žmonėmis, tik nemanykite, kad jie turi pildyti jūsų užgaidas. Antraip teks nusivilti.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje labai svarbu gebėti išklausyti, suprasti artimus žmones. Antraip gali iškilti akmeninė siena. Atkreipkite dėmesį į vaikų mintis, poelgius, augintinių elgesį. Gali būti, kad jie jautriai reaguoja į tai, ko jūs dar nespėjote pajusti ir suvokti. Daugiau nuveiksite, jeigu nesate užsidarę tarp keturių sienų ir tenka nemažai bendrauti. Neatsisakykite saikingai padėti draugams, pažįstamiems, ypač jei esate jiems kažką pažadėję. Savaitgalį prioritetą teikite artimiesiems, augintiniams, savo ir jų sveikatai.

   ŽUVYS

   Savaitės pradžioje būkite labai apdairūs su verslu, darbu, informacija susijusiuose reikaluose. Regis, geriausiai seksis veiklos, kurias atliksite kartu su artimaisiais. Galbūt tuo pačiu rasite būdą, kaip išspręsti opią šeiminę problemą. Visgi dėl rimtų priežasčių gali tekti atsisakyti svarbaus ketinimo ar planuoto renginio, pirkinio. Arba kaip tik kažką aukosite, kad tik nereikėtų atsisakyti išvardintų dalykų. Įvertinkite prioritetus. Savaitės pabaiga žada turiningą atsipalaidavimą. Regis, smagiai leisite laiką su draugais, vaikais.

   Skaityti komentarus