°C
   2019 04 25 Ketvirtadienis

   Ką miegojimo poza gali pasakyti apie jūsų asmenybę?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-11-08 07:00:00
   2018-11-08 07:00:00

   Mes trečdalį savo gyvenimo miegame, tad kodėl nesužinojus daugiau apie tai? Miegas yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos mes darome ir jis be galo svarbus, norint gyventi sveikai. Geras nakties miegas suteikia daug energijos, pataiso nuotaiką, padeda geriau įsiminti ir ilgina gyvenimą. Miegas ir tai, kaip miegame, gali daug pasakyti apie mus. Mokslininkai net atrado ryšį tarp miegojimo pozos ir asmenybės savybių. Nors esame nesąmoningi, kai miegame, tačiau miegojimo įpročiai suteikia daug informacijos apie mus.

   Pateikiame penkias pagrindines miegojimo pozas. Raskite savo ir sužinokite, ką ji sako apie jus.

   Kūdikio poza

   Jei miegate kaip kūdikis, tai mėgstate susisukti į kamuoliuką ir patogiai susivynioti į užklotą. Jūs esate tyli asmenybė, kuriai būtina pabūti vienai, kad atsigautų nuo šurmulio. Jūs linkęs stresuoti, todėl miegas jums – labai svarbus. Jūs esate tokio tipo žmogus, kuris penktadienio vakarą mieliau leistų žiūrėdamas filmus, o ne mieste su didele draugų kompanija.

   Žvaigždės poza

   Jei dažniausiai miegate ant nugaros su rankomis ir kojomis ištiestomis į šalis, greičiausiai esate ekstravertas. Jūs esate atviras, bendraujantis ir pasitikintis savimi. Jūs sutvertas būti lyderiu, kuris mėgsta dominuoti. Jūs traukiate žmones, nes esate charizmatiškas. Jūs nemėgstate užsidaryti namuose, tad dažna susipažįstate su naujais žmonėmis.

   Ant šono

   Žmonės, kurie miega ant šono, yra plačių pažiūrų, supratingi ir jautrūs. Jums reikia laiko, kad atsivertumėte, bet kai tam ateina metas, nušvintate kitomis spalvomis. Jūs esate linksmas ir energingas. Jūs visada šypsotės net jei jums sunku. Tačiau mėgstate perdėtai apmąstyti tam tikras situacijas, todėl kartais reaguojate netaktiškai.

   Kareivio poza

   Jei miegate ant nugaros su rankomis, priglaustomis prie šonų, esate stipri, atsakinga ir atspari asmenybė. Jūs, kaip ir kareivis, gyvenate, pagal dienotvarkę. Jūs greičiausiai keliatės ir einate miegoti tuo pačiu metu kiekvieną dieną. Jūs esate perfekcionistas, todėl skatinate save pasirodyti kuo geriau.

   Ant pilvo

   Jei jūs mėgstate ilsėtis ant pilvo, esate laisva siela. Jūs esate nepriklausomi, spontaniški ir mėgstate nuotykius. Jūsų svajonė – apkeliauti pasaulį. Kai tik turite progą, bandote naujus dalykus, ypač maistą. Nors nebijote rizikuoti, tačiau paslapčiomis esate nervingas ir trokštate kontrolės. 

   Skaityti komentarus