°C
   2020 06 07 Sekmadienis

   Ką žvaigždės žada gruodžio mėnesiui visiems zodiako ženklams?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-11-30 21:00:00

   Kam žvaigždės metų pabaigoje bus palankios, o kieno laukia sukrėtimai? Skaitykite prognozes visiems zodiako ženklams.

   Avinas pateks į laiko kilpą. Gruodis jam bus tarsi dejavu mėnuo.  Norėdamas kažką pakeisti ir neatsidurti tame taške, kuriame jau buvo ne kartą, Avinas turi kažką iš esmės pakeisti. Prieš Naujuosius tikėtinas nelauktas piniginės papilnėjimas.

   Patarimas: stenkitės metams baigiantis atsitolinti nuo visuotinio šurmulio ir tiesiog mėgaukitės kiekviena diena.

   Jaučiams gruodis bus džiugus ir linksmas. Vieniši šio ženklo atstovai sutiks savo antrąją pusę, su kuria laukia darnūs ir harmoningi santykiai. Jaučiams numatomi dideli pokyčiai: kažkas pakeis darbą, kažkas būstą ar net šalį. Gal tai kaip tik ir bus susiję su malonia pažintimi?

   Patarimas: leiskite sau atsipalaiduoti, neverta amžinai viską kontroliuoti.

   Dvynių gruodį laukia triumfas. Verta atidžiai stebėti aplinką. Visata jums siųs ženklus, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Asmeniniuose santykiuose viskas priklausys tik nuo jūsų.

   Patarimas:  neužmirškite savo ilgalaikių svajonių.

   Vėžiams gruodis bus pasirinkimų ir sprendimų priėmimo mėnesiu. Turėsite rinktis tarp kelių variantų ir ne visada tai, kas iš pirmo žvilgsnio patrauklu, logiška ir teisinga būtent taip ir bus. Gera žinia – galite pasitarti su artimaisiais. Gali pasitaikyti proga pakeisti veiklos sritį.

   Patarimas: plėskite savo pažinimą, bandykite kažką naujo.

   Liūtai gruodžio mėnesį išsivaduos nuo savo aplinkos „toksiškų“ žmonių. Tegu jie keliauja su Dievu. Padėkokite už bendradarbiavimą ir paleiskite. Prieš Naujus jus už-grius neišspręstų  ir visus metus atidėliotų problemų  srautas. Pažvelkite į viską kūrybingai.

   Patarimas: atsiverkite permainoms, laimė jau ant jūsų slenksčio.

   Mergelių gruodį laukia santykių aiškinimasis. Jei esate tikri savo tiesa, nesileiskite įveliami į nereikalingą konfliktą. Gruodis viską sudėlios į savo vietas. Neskolinkite, nepasakokite visiems apie savo pajamas. Neužsidarykite savyje, daugiau bendraukite.

   Patarimas: stebėkite aplinką – jums atsivers naujos galimybės.

   Svarstyklėms gruodis dovanoja daug galimybių. Ir darbe, ir dvasiniame augime, ir asmeniniame gyvenime. Tai mėnuo, kurio metu jus mėgausitės akimirkomis, tačiau labai svarbu nepamiršti padėkoti tiems, kurie jums tai dovanoja.

   Patarimas: jūsų galimybės be ribų, atsiduokite įkvėpimui, siekite svajonių išsipildymo.

   Skorpionams gruodis parengė nemalonių siurprizų.  Nusiraminkite, stenkitės likti pusiausvyroje ir harmonijoje su savimi. Prieš Naujuosius gali nutikti kai kas nemalonaus ir tai pareikalaus jūsų savitvardos ir ištvermės. Jei liksite šaltakraujiški, viskas baigsis gerai.

   Patarimas: medituokite.

   Šaulių laukia nuostabus mėnuo, tačiau būtina išsivaduoti iš pasyvumo – reikalai patys neišsispręs. Jums teks šį tą nuveikti, o rezultatai pranoks optimistiškiausius lūkesčius. Moterims patariama nepamesti galvos.

   Patarimas: klausykite intuicijos ir vidinio balso.

   Ožiaragiai jausis pervargę ir išsekę. Stabtelėkite, apsidairykite – gal kažkas piktnaudžiauja jūsų perdėtų atsakingumu ir duoda jums per daug užduočių? Galite gauti viliojantį pasiūlymą, kuris bus labiau panašus į pagundą. Priimdami sprendimus vadovaukitės blaiviu protu.

   Patarimas: priimkite išbandymus ir pasimokykite iš jų.

   Vandenius nuliūdins kažkas iš artimos aplinkos. Nepraraskite tikėjimo žmonėmis dėl vieno „toksiško“ asmens. Gruodis nėra tas mėnuo, kai jums reiktų priiminėti rimtus sprendimus.

   Patarimas: bendraukite tik su maloniais žmonėmis.

   Žuvys įlįs į save. Jos tai pavadins „laiku, kai reikia rinkti akmenis“. Šio ženklo atstovai kurs planus ateinantiems metams. Rekomenduojama neriboti savo svajonių. Galvokite globaliai, planuokite neįtikėtinus dalykus, atsiduokite svajonių fantazijai. Metų gale nesivelkite į ginčus. Rizikuojate susigadinti šventinę nuotaiką.

   Patarimas: vizualizuokite savo norus, jie būtinai išsipildys.

   Skaityti komentarus