°C
   2019 06 16 Sekmadienis

   Kalėdų nakties stebuklai: ritualai, kurie padės išsipildyti jūsų svajonėms

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-12-24 21:00:00

   Kalėdos yra puikus laikas svajoti apie tai, ko norėtumėte savo gyvenime. Šiuo metu įvyksta stebuklai. Svarbiausia tikėti ir veikti! 

   Štai keletas ritualų, kurie padės, kad jūsų Kalėdų nakties svajonės išsipildytų.

   1 ritualas

   Kalėdų naktį prašykite Aukščiausių Jėgų išpildyti jūsų svajones ateinančiais metais. Savo karščiausią troškimą užrašykite ant popieriaus, sulankstykite, apvyniokite spalvotu siūlu ir nešiokitės visus metus, kol noras neišsipildys.

   Popierių ir siūlą geriausiai rinktis tos spalvos, kuri simbolizuoja jūsų norą:

   Raudona, rožinė – meilė, romantika

   Žalia, ruda – sveikata

   Žydra – poilsis, energija

   Geltona – išsivadavimas nuo streso

   Violetinė ir mėlyna – dvasinis augimas, sveikimas

   2 ritualas

   Nuo gruodžio 25 keturiasdešimt dienų rytais (geriausia tik prabudus) įsivaizduokite, kad jūsų noras jau išsipildė.  Jei sunku įsivaizduoti, galite jį užrašyti ar ištarti esamuoju laiku. Pavyzdžiui, „Aš esu mylinti ir mylima nuostabaus vyro“,  „Puikiai leidžiu laiką svajonių kurorte“, „Mano savijauta gera, esu visiškai sveikas“ ir pan.

   Sakoma, kad šis laikas yra stebuklingas ir Visata atsiliepia į prašymus, o minties jėga keliagubai sustiprėja.

   40 dieną viską užbaikite pamaitindami paukštelius ar kitus laukinius gyvūnus. Taip sustiprinsite savo ketinimą, simboliškai pranešdami Visatai, kad esate pasirengę ne tik gauti, bet ir duoti. 

   3 ritualas

   Kalėdų naktį raskite galimybę pabūti vienumoje, geriausiai išeikite į lauką, kur nebūtų jokių žmonių. Įsiklausykite į nakties tylą, pakelkite akis į dangų. Pajuskite, kaip esate susijęs su kosmoso begalybe.  Tuomet aiškiai įsivaizduokite tai, ko norite. Simboliškai paimkite savo svajonę/norą tarp suglaustų delnų ir meskite aukštyn, tarsi atiduodami Aukštesnėms Jėgoms. Tikėkite, kad jos žinos, ką su jūsų noru daryti ir kaip išpildyti.

   Jei į lauką išeiti nepavyksta, ritualą atlikite atvėrę langą. Svarbu aiškiai pajusti kontaktą su dangumi. 

   Pasirinkite vieną norimą ritualą ir jį baigę būtinai padėkokite Aukštesnėms Jėgoms už tai, kad dalyvauja jūsų gyvenime, padeda, saugo, globoja. Te pildosi tai, ką sumanėte jūsų ir visų gyvų būtybių labui. 

   Būkite sveiki, klestintys ir laimingi!

   Skaityti komentarus