°C
   2019 06 16 Sekmadienis

   Kas mūsų laukia 2019 metais? Astrologinės prognozės visiems zodiako ženklams (I)

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-12-28 21:00:00

   2019 yra geltonosios žemės kiaulės metai. Jie užbaigia dvylikos metų ciklą Rytų kalendoriuje. Skaitykite, kas laukia visų zodiako ženklų.

   Tai bus taikingi metai, valdomi Kiaulės, kuri į savo sostą sės 2019 metų vasario 5 dieną. Metai ypatingai tinkami rezultatų ir pasiekimų įvertinimui. Lengvai bus galima atsisveikinti su tais žmonėmis, kurie tempia žemyn ir susitaikyti su tais, kurie svarbūs, reikalingi, mylimi. Tuo pačiu, tai naujų pomėgių, idėjų, planų metai. Geltonasis paršelis atneš labai daug gero!

   2019 metai bus ryškūs, aktyvūs, skatinantys norą gyventi, veikti, džiaugtis gyvenimu, kurti, klestėti. Daugelis žmonių nustos žvalgytis į ateitį ir pradės vertinti tai, ką jau yra pasiekę.

   2019 metai bus ypač palankūs vandens ženklams: Vėžiams, Skorpionams, Žuvims. Fortūna savo dovanų negailės ir Jaučiams, Liūtams, Vandeniams. Gyvenime tai pasireikš norų ir svajonių išsipildymu. Net pačių slapčiausių ir nerealiausių! Atrodys, kad Visata atveria savo glėbį ir skuba pasirūpinti kiekvienu noru! Tačiau šiems zodiako ženklams vertėtų prisiminti, kad fortūna myli stiprius ir atkaklius, taigi neverta pasikliauti tik ja, o patiems tik sėdėti ir laukti.

   O dabar detaliai aptarsime, kas laukia kiekvieno zodiako ženklo 2019 metais.

   AVINAS (kovo 21 - balandžio 20 d.)

   Ugningieji Avinai gali džiaugtis - visus 2019 metus Kiaulė bus jiems palanki. Nuo vasario, kai prasidės Kiaulės metai, turėsite pamiršti apie pramogas - Avinai su malonumu sudarinės naujas sutartis, įsisavins žinias, mokysis naujų dalykų. Galbūt ne viskas vyks sklandžiai, bet metai bus ryškūs, įdomus ir perspektyvūs. Sunkumų, žinoma, bus, tačiau Avinai sugebės susidoroti su jais, be to, sulauks šeimos ir draugų palaikymo.

   Pirmasis metų pusmetis šio ženklo atstovams bus permainingas -  laukia lemtingi susitikimai, svarbūs žmonės ir sprendimai, paaukštinimas,  galimas netgi gyvenamosios vietos pakeitimas. Kalbame apie laikotarpį nuo 2019 m. vasario iki liepos mėn.

   Avino ženklo  moterys 2019 metais bus kaip niekada žavingos, kupinos jėgų ir energijos.

   2019 m. vasario – kovo mėn. Avinai peržiūrės savo santykius, su kažkuo atsisveikins ir taip tik pagerins savo gyvenimą. Šiuo metu geriau atsisakyti trumpalaikių romanų ir ryšių be įsipareigojimų.  Moterims verčiau pasisaugoti vyrų, neturinčių jų atžvilgiu rimtų ketinimų.

   2019 m. gegužės – birželio mėn. šio ženklo atstovai gali norėti pradėti savo verslą. Nedvejokite - sėkmės bus jūsų pusėje, pasinaudokite šiuo momentu.

   Antroje metų pusėje Avinai spės viską, ką sumanys, svarbu neprarasti ilgai lauktos progos. Jie sėkmingai išnaudos savo užsispyrimą ir sulauks sėkmės.

    

   JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 20 d.)

   2019 metų elementas yra žemė, o Jaučiams, kaip šios stichijos atstovams,  pasitaikys galimybė paimti iš gyvenimo viską, ko jie nori. Jie turės privalumų profesinėje ir verslo interesų srityje. Net tingėjimas Jaučiams bus pelningas!

   2019 m. atneš Jaučiams sėkmę ne tik naujuose darbuose, bet ir praėjusių metų ilgalaikiuose projektuose, o užplūdęs įkvėpimas jiems suteiks naujų jėgų. Idėjos tiesiogine to žodžio prasme prasme ateis kiekvieną dieną, Jaučiai gaudys ateinančias mintis ir pavers jas naujais tikslais. Nors turės daug planų ir tikslų, ne viskas realizuosis taip, kaip buvo numatyta iš pradžių. Būkite ramūs -  žvaigždės žino geriau, ko jums iš tiesų reikia.

   Pavasario pabaigoje ir vasaros pradžioje daugelis Jaučių taps tėvais. Bus gausu rūpesčių ir stiprių emocijų. 2019 metais šio ženklo atstovams patariama priimti ilgai atidėliotus sprendimus: tiek asmeninių santykių, tiek dalykinėje sferoje.  Santuokų rūmuose bus kaip niekada anksčiau daug Jaučių, nutarusių  oficialiai įregistruoti savo santykius. Tarsi jie visi būtų susimokę tuoktis geltonosios žemės Kiaulės metais! Ir teisingai - atėjo laikas nustoti analizuoti, įtarinėti ir pagaliau patikėti jausmais, nors racionalumas neturėtų būti pamirštas.

   Jau  lapkričio mėnesį Jaučiai bus sukaupę padorią sumą, už kurią be jokių problemų galės nusipirkti automobilį, kotedžą ir net privatų lėktuvą. 2019 metų žiema Jaučiams žada nelabai ilgą, bet labai įdomią kelionę į kitą miestą ar net šalį.

   Astrologo patarimai ir prognozės 2019 metams: Jei Jautis yra vienišas, jis susitiks su savo puse, o jei jis jau seniai rado savo mylimą žmogų, atėjo laikas priimti sprendimą dėl šeimos kūrimo, o štai šeimoje gyvenantis šio ženklo atstovas gali tikėtis sulaukti šeimos pagausėjimo.

   2019 m. Jaučiams yra galimybių ir laisvos valios metai.

   DVYNIAI (gegužės 21 - birželio 20 d.)

   2019 m. Dvyniai bus apdovanoti už savo puikų būdą.  Šis zodiako ženklas užims vietą taip vadinamajame kintančiame kryžiuje (Šaulys, Dvyniai, Žuvys ir Mergelė). Kintamas reiškia lankstus, prisitaikantis,  keičiantis. Tokia padėtis neprieštarauja ženklo prigimčiai. Kad ir kokių likimo smūgių sulauks, Dvyniai nepraras tikėjimo savimi ir gyvenimu. Be to, jie jausis savo vietoje. Tiesiog apeis kliūtis ir eis toliau priekin.

   Kiaulė Dvyniams 2019 metais pažadėjo ir sėkmę versle, ir laimę meilėje ir netgi finansinį klestėjimą, tačiau šias dovanas gaus tik darbštūs, sąmoningi ir atsakingi ženklo atstovai. Dvyniams neverta nerimauti - pavasarį jie išspręs visas praėjusių metų problemas ir pradės įgyvendinti naujus planus.

   Kovo ir balandžio mėnesiais Dvynių laukia įdomūs ir viliojantys pasiūlymai. Gyvenimas šurmuliuos ir virte virs - tiek darbe, tiek namuose. Dvyniai pajus norą kurti, realizuoti savo menines idėjas. Kiaulė myli nestandartinius žmones, todėl būtinai palaikys tuos, kurie užsiims kūryba.

   2019 m. vasara bus gera ir linksma. Liepos mėnesį Dvyniai sulauks pirmųjų savo veiklos vaisių, todėl galės šiek tiek atsipalaiduoti ir pailsėti. Beje, tikėtina, kad kaip tik atostogų metu jie susitiks su žmonėmis, kurie gali tapti partneriais arba bus naudingi versle. O antrosios pusės neturintys užmegs romaną, kuris greičiausiai išaugs į kažką daugiau. Beje, patariama vengti ekstremalių sporto šakų - didelė rizika susižeisti.

   Rudenį Kiaulė Dvyniams dovanos kelionę į išsvajotą egzotinę šalį. Puikūs metai!

    (tęsinys)

   Skaityti komentarus