°C
   2019 06 16 Sekmadienis

   Kas mūsų laukia 2019 metais? Astrologinės prognozės visiems zodiako ženklams (II)

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-12-29 21:00:00

   Pirma dalis: prognozės Avinui, Jaučiui ir Dvyniams.

   VĖŽYS (birželio 21 - liepos 22 d.)

   2019 m. horoskopas Vėžiams prognozuoja svarbius ir perspektyvius susitikimus. Reikia pasakyti, kad Šuns metais Vėžys jautėsi toks laimingas ir nerūpestingas, kad atėjus geltonajai Kiaulę, jis šiek tiek pasimes ir įsitemps. Tačiau neverta per daug jaudintis. Astrologas pataria šio ženklo atstovams būti optimistiškesniems, tada viskas judės teisinga kryptimi.

   2019 m. pavasarį ir vasarą būsite pilnas naujų idėjų - kūrybingų ir nestandartinių. Pirmyn! Norint pasiekti rezultatą, reikia tam nusiteikti ir įsiklausyti, ką pataria vidinis balsas.

   Geltonosios Kiaulės metais piniginių rūpesčių nebus - vienas po kito daromi sandoriai, darbai vyksta pilnu tempu, gaunamas stabilus pelnas. Žemiška Kiaulė pataria Vėžiams dalį pajamų atsidėti, tačiau būtina ir save palepinti.

   2019 m. rugsėjo pabaigoje Vėžys pavargs nuo bendravimo, pasitrauks į save ir sumažins kontaktus su kitais, galbūt net ir artimiausiais. Sėkmės profesinėje veikloje pasieks tie šio ženklo atstovai, kurių rezultatai priklauso tik nuo jų pačių, nes jiems bus labai sunku dirbti komandoje. Asmeniniame gyvenime yra konfliktų tikimybė.


   2019 m. lapkričio – gruodžio mėn. Vėžiui bus suteikta galimybė sutikti su savo sielos draugą. Beje, visai įmanoma, kad šeimoje gyvenantis Vėžys pajaus nerealią fizinę trauką savo antrai puselei, su kuria jau ilgą laiką yra kartu. Aistra atsinaujins, liepsnos užsidegs su nauja jėga.

   Astrologo patarimas: neeikvokite laiko tiems žmonėms, kurie į jūsų gyvenimą atneša neigiamų dalykų. Galimos problemos, susijusios su virškinimo traktu ir antsvorio atsiradimu. Pabandykite sveikai maitintis ir bent šiek tiek sportuoti.

   Apskritai, Kiaulės metai Vėžiams žada daug naujų pažinčių, kurios gali virsti stipria draugyste ar ilgalaikiais romantiškais santykiais, tačiau tik tuo atveju, jei to norės šio ženklo atstovai.

   LIŪTAS (liepos 23 - rugpjūčio 22 d.)

   Laukia klestintys ir daugeliui Liūtų sėkmingi metai. Per pirmąjį metų pusmetį jie visada bus dėmesio centre, o  pasiekimai darbo srityje galiausiai bus puikiai įvertinti, tikėtinas paaukštinimas pareigose. Jau nuo kovo mėnesio ugningieji šio ženklo atstovai taps kolektyvo numylėtiniais, o vadovai juos rodys kaip pavyzdį kitiems.

   Astrologo patarimas: paskirstykite savo jėgas ir nepersitempkite. Pagalvokite apie tai, ko reikia būtent jums, ir neskubėkite spręsti kitų žmonių problemų (kiek galima!). Plėšydamiesi tarp darbo ir šeimos galite pakenkti sveikatai. Prisiminkite tai ir išlaikykite pusiausvyrą.


   2019 m. pavasaris dovanos daug naujų įspūdžių ir pomėgių, susipažinsite su naujais ir įdomiais žmonėmis, jie savo ruožtu supažindins jus su dar netyrinėta įdomia veikla - tai gali būti menas, ezoterika ar kažkas kita. Jūsų naujasis pomėgis išgelbės jus nuo galimo nusivylimo, beviltiško liūdesio ir gal net taps pajamų šaltiniu.

   2019 m. vasarą vienišiems Liūtams yra didelė tikimybė sutikti savo tikrąją meilę. Be to, jausmai bus tokie stiprūs, kad jie atneš rimtų pokyčių: persikėlimą į kitą miestą ar šalį, darbo pokyčius, šeimos palikimą ir pan. Liepos mėnesį Liūtus patrauks nuotykiai, o rugpjūtį jie rimtai ims galvoti apie persikraustymą.

   Rudeniop Liūtus apims liūdesys, ir tai ne tik su vėstančiu oru susiję. Visus metus kaupti ne tik teigiami, bet ir neigiami dalykai pradės slėgti šio Zodiako ženklo atstovus, jei jie laiku nesustos ir neleis sau gerai pailsėti. Nuo visų ir visko.


   MERGELĖ (rugpjūčio 23 - rugsėjo 23 d.)

   2019 m. Mergelės bus savo stichijoje, jos pajus jėgų antplūdį, atsiras perspektyvios tendencijos,  todėl metai praeis lengvai ir natūraliai, be to, Merkurijaus įtakoje. Tai nuostabus metas, kai galite pakeisti gyvenimo kryptį, tiesiog dėdami pastangas įgyvendinant savo tikslus. Mergelės papuls į laimingųjų sąrašą ir vasario pabaigoje švęs sėkmę.

   Mergelės ženklas priklauso Zodiako Žemės triadai. Ir tai dar ne viskas. Metų šeimininkės stichija - Vanduo. Nėra harmoningesnio elementų derinio, todėl pagrindinė metų tendencija jums yra palanki. Mergelėms 2019 metai bus klaidų taisymo ir rezultatų apibendrinimo metai. Atėjo derliaus nuėmimo laikas. Ir jūs sulauksite tiksliai to, ką sėjote

   Metų horoskopas prognozuoja, kad 2019 m. vasara šio ženklo atstovams bus nenuspėjama. Jūs tikėsitės „tyliai ir ramiai leisti laiką“, bet bus visai ne taip... Apskritai jūs viską žinote, bet nenustebkite, jei staiga (tiesiog per akimirką) nuspręsite persikelti į kitą šalį, susituokti, išsituokti arba turėti kūdikį. Svarbiausia, nereikia nerimauti, nes galų gale viskas bus gerai, ir ne kitaip. Jūs esate Kiaulės numylėtinis, vadinasi, metai bus nuostabūs.


   2019 m. pavasarį pagerės santykiai su kitais žmonėmis – dings tarpusavio nesutarimai ir nesupratimai, vienišos Mergelės gal užmegs romaną ir  gali būti, kad tai nutiks darbe. Labai tikėtina, kad šie santykiai baigsis santuoka. Ir tai ne pokštas, nes tiems, kurie vis dar yra vieniši, astrologai žada daug įdomių dalykų, įdomių įvykių, stiprių ir džiaugsmą teikiančių santykių. Laimę teiks įdomūs susitikimai, kuriuos lydės jaudinančios akimirkos.

   Astrologo patarimas: venkite hipotermijos (ypač žiemą) ir kitų pernelyg didelių kūno apkrovų, tai gali suaktyvinti lėtines ligas. Juk jūs to nenorite?

   2019 m. lapkričio mėn. Mergelė gaus įdomų vadovų ar verslo partnerių pasiūlymą. Kruopščiai pasverkite visus privalumus ir trūkumus ir tik tada priimkite sprendimą.

   (Laukite tęsinio)

   Skaityti komentarus