°C
   2024 05 28 Antradienis

   Dovilės Šakalienės apkaltai surinktų parašų įteikimas įvyko

   Nuotrauka: Minfo nuotr.

   2018-11-15 12:15:00

   Lapkričio 15 dieną Seimą pasiekė Rūtos Janutienės, Eglės Mirončikienės, Laimono Jako ir dar kelių solidžių visuomenininkų atnešta peticija dėl Seimo narės Dovilės Šakalienės apkaltos visoms Seimo frakcijoms ir Seimo pirmininkui.

   Peticiją pasirašė daugiau nei 36 000 žmonių, prašančių, kad Seimo nariai inicijuotų Dovilės Šakalienės apkaltos procesą.

   Priminsime, kad peticijoje įrašyta, jog savo veiksmais Dovilė Šakalienė pažeidė Seimo nario priesaiką gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, kuri įvardija šeimą kaip valstybės ir visuomenės pagrindą; nurodo, kad šeimoje ugdomos esminės etinės ir kultūrinės vertybės, užtikrinančios kiekvieno asmens gerovę ir Lietuvos valstybės bei tautos istorinį išlikimą. 

   Žemiau pateikiamame video siužete galite matyti, kaip pasirašyta peticija įteikiama Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime seniūnui Gabrieliui Landsbergiui. 

   Neabejingi vaikų ir šeimų gerovei Lietuvos Respublikos piliečiai savo valią išreiškė. Lauksime, ką nuspręs Seimas.

   Rūtos Janutienės komentaras: ,,Raportuoju: peticija įteikta 8 frakcijų pirmininkams ir Seimo pirmininko sekretoriatui. R.Karbauskis, paimdamas peticiją sakė, kad ji bus svartoma, o iš Šakalienės bus prašoma paaiškinti sąsajas tarp jos įkarščio stumiant "Matuko reformą" ir norvegiškų pinigų, kuriuos ji "koordinavo". Visi buvo pagarbūs, išskyrūs B.Matelį, kuris reagavo nervingai, sakė "nepasirašys", bet irgi Peticiją priėmė. Nunešėme ir D.Šakalienei, kurios darbo vietoje nebuvo, bet padėjėja įsipareigojo perduoti. Peticiją galima toliau pasirašinėti."

   Čia galite pasirašyti Rūtos Janutienės parengtą peticiją Dovilės Šakalienės apkaltai.

   Skaityti komentarus