°C
   2023 12 08 Penktadienis

   Oficialiai baigta Kauno Dariaus ir Girėno stadiono renovacija: atidarymo rungtynės – LFF taurės finalas spalio 16 d.

   Nuotrauka: Kauno miesto savivaldybės nuotr.

   2022-10-04 13:00:00

   Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius pranešė, kad po renovacijos atidaromame Kauno Dariaus ir Girėno stadione vyks Hegelmann LFF taurės finalo rungtynės.

   „Minčių atidarymui buvo ne viena ir ne dvi. Su meru ir mero komanda kalbėjomės apie galimas opcijas, buvo, įsivertinant visą situaciją, draugiškų rungtynių variantai siūlomi, bet FIFA griežtai reglamentuoja draugiškas rungtynes, kada galima jas žaisti, kada ne. Kalbėjome apie LFF taurės finalo organizaciją, nacionalinės rinktinės atidarymo rungtynes, bet galiausiai priimtas sprendimas rengti LFF taurės finalą“, – antradienį Kaune žurnalistams teigė E. Stankevičius.

   „Dėl to taip ilgai nepranešėme kur vyks LFF taurės finalo rungtynes, nes norėjome, kad atidarymo renginys vyktų čia Kaune, renovuotame Dariaus ir Girėno stadione, kadangi šiemet Lietuvos futbolui yra 100 metų ir istoriškai manau, kad nėra geresnės lokacijos ir vietos negu Kauno renovuotas stadionas. Džiugiai norime pranešti, kad spalio 16 d., t.y. sekmadienį, nuo 17 val. turėsime Hegelmann LFF taurės finalo rungtynes“, – pridūrė jis.

   L FF generalinis sekretorius tvirtino, kad stadiono atidarymo ceremonija vyks spalio 16 d. nuo 17 val., tada 17:30 yra planuojamos taurės finalo rungtynės ir po jų vyks apdovanojimų ceremonija bei šou programa su geriausiais Lietuvos atlikėjais.

   V . Matijošaitis: nelabai suprantu, kodėl stadionas buvo pastatytas tik 32-ais Nepriklausomybės metais

   Tuo tarpu Kauno meras Visvaldas Matijošaitis džiaugėsi dėl atidaromo Dariaus ir Girėno stadiono, tačiau stebėjosi, kodėl Lietuvai reikėjo tiek daug metų, jog galėtų turėti futbolo stadioną.

   „Noriu pasidžiaugti, kad vis dėlto, pagaliau, tiek Kaunas, tiek visa Lietuva turi stadioną. Nelabai suprantu, kodėl šiandien tai turėjo įvykti, 32-eji metai Nepriklausomybės, ir Lietuva nesugebėjo pasistatyti stadiono, bet yra kaip yra. Džiaugiamės, kad senasis Dariaus ir Girėno stadionas atgimė visiškai naujame amplua", – sakė V. Matijošaitis.

   Skaityti komentarus