°C
      2025 11 17 Pirmadienis

      Jolanta Blažytė. Konfliktai vaikų darželyje?

      Nuotrauka: Jolantos Blažytės iliustracija, Minfo koliažas

      Autorius: Jolantos Blažytės Facebook įrašas
      2025-11-15 10:00:00

      Didžiausiame vaikų darželyje, kuris vadinasi „Lietuvos politika“, pastaruoju metu yra reikalų. Vaikų darželis, kuriam, tikėtina, jau pabodo dėlioti pasaulio pertvarkymo „puzles“, ėmėsi kovų vidinėje darželio tvoros pusėje. Lietuvoje įsiliepsnojo bent trys vidiniai konfliktai. Juos ir paminėsiu.



      KONFLIKTAS NR1. Lietuvos vyriausybės ir vežėjų konfliktas.

      Dėl „išmaniosios“ vyriausybės veiksmų Lietuvos vežėjai lieka užstrigę Baltarusijoje ir patiria jau dešimčių milijonų nuostolius. Lietuvos biudžetas – taip pat. „Išmanioji“ vyriausybė sako, kad vežėjai patys turėjo prisiimti rizikas ir net siūlo protestuoti prieš Lukašenką. Tuo tarpu vežėjai stebisi: prie ko čia Lukašenka? Mes gi jo nerinkome savo Prezidentu, mes rinkome kitą Prezidentą ir kitą vyriausybę, kuri žadėjo tuo verslu rūpintis, o ne jį žlugdyti. 

      Betgi liaudies išmintis sako: „būna žmonių, kurie besiputodami jums tvirtina, kad puodelis, kurį jie sudaužė, buvo neteisingai padėtas ir dėl to kalti esate jūs“. 



      Šiuo atveju galiu tik pasidžiaugti, kad vilos Graikijoje savininkas Gabrielius, atėmęs iš Lietuvos verslo Kinijos rinkas, nesiūlė protestuoti prie.... Kinijos prezidento X. Jinping dvaro. 

      Edukuoti, aukštų pajamų ir mieste gyvenantys piliečiai šiam konflikte, žinoma, palaiko vyriausybę, „kovojančią“ su Lukašenka. 



      KONFLIKTAS NR2. Svetkos ir Seriožos konfliktas. 

      Teisėtas kovotojas su lukašizmu Serioža susipyko su savo žmona Svetka, kuri kartu yra ir teisėta Baltarusijos prezidentė. Šeimyninis konfliktas, išėjęs į viešumą, kilo dėl to, kad Svetka nedavė pinigų Seriožai, kuris norėjo vykti į kažkokią kelionę. Kelionė, matomai, buvo labai svarbi, tęsiant kovą su lukašizmu. O Svetka, greičiausiai, pagalvojo, kad Serioža tiesiog pas mergas važiuoja. 

      Net neįsivaizduoju, kurią pusę šiame konflikte turėtų palaikyti edukuotas, aukštų pajamų ir mieste gyvenantis Lietuvos pilietis. 




      KONFLIKTAS NR3. Žaliai baltų GWB bachūrų konfliktas su naujuoju Krašto apsaugos ministru.

       GWB bachūrai sako, kad naujasis KA ministras Kaunas turi eiti lauk. Va čia tai nesuprantu nieko.... Juk naujasis KA ministras atitinka visus „bachūrų“ reikalavimus: nepriklauso Nemuno aušrai, yra aktyvus karo kranklys, planuoja nugalėti Rusiją ir žada gynybai skirti net 8 proc nuo BVP. Ir svarbiausia – nemaitina rusų jokiais lietuviškais krabais. Tai kame reikalas??? 

      O reikalas, greičiausiai, tame, kad GWB bachūrams, kurie ir yra kone svarbiausias vaikų darželio valdymo organas, periodiškai reikia pravėdinti plaučius. Ir dar pasidaryti selfius – tam, kad pasaulio bamba nepamirštų, kas čia tokie ant jos centro yra pasistatę savo „šikpuodžius“. Ir vėl neįsivaizduoju, ką šiame konflikte turėtų palaikyti edukuotas, aukštų pajamų ir mieste gyvenantis pilietis: jei nepalaikysi naujo su Rusija kovojančio ministro, vadinasi – palaikai Rusiją... Jei nepalaikysi GWB bachūrų, vadinasi – palaikai Rusija. O bliamb.... 

      Vis dėl to gerai, kad esu nei edukuota, nei aukštų pajamų, nei mieste gyvenanti. Antraip -pasiklysčiau, besistengdama gyventi pagal vaikų darželio dienotvarkę.



      Skaityti komentarus