°C
   2024 05 28 Antradienis

   Ramūnas Karbauskis: Dėl "čekiukų" ir Jonavos

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Ramūnas Karbauskis
   2023-05-25 19:00:00

   Dėl "čekiukų" ir Jonavos. Reaguoju į tokią viešai pasirodžiusią informaciją labai rimtai. Jau kreipiausi į Jonavos skyriaus narius, prašydamas pateikti visapusišką informaciją apie tai, kaip buvo naudojamos tarybos nariams mokėtos išmokos.

   Šiam momentui turiu atsakymus dėl dviejų politikų: partijos Jonavos skyriaus pirmininkas Arvydas Gasys pats kreipiasi į prokuratūrą, prašydamas nustatyti, kas galimai klastojo jo ataskaitas, nes dalis pateiktų išlaidas neva pateisinančių dokumentų - kuro čekių, kaip mane informavo pats Arvydas, neturi nieko bendro su pačiu politiku ir savivaldybės buhalterijai jis jų neteikęs.

   Dėl buvusio kandidato į Jonavos merus Gintaro Stašionio. Jis priėmė sprendimą laikinai suspenduoti narystę partijoje, kol kompetentingos institucijos nustatys ir išsiaiškins - yra politiko kaltės, ar ne. 

   Pasitvirtinus nemaloniems įtarimams - sprendimas bus trumpas ir vienareikšmis. Nei aš, nei partija netoleruosime piktnaudžiavimo rinkėjų politikams patikėtomis pareigomis. O kiekviena iniciatyva, skaidrinanti savivaldą, o ir bendrai visą politiką - yra sveikintina ir bus mano remiama.

   Skaityti komentarus