°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Remigijus Žemaitaitis: PSICHBARIO vyriausybės fiasko!

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   Autorius: Remigijus Žemaitaitis
   2023-08-01 21:00:00

   Tai dar vienas aukščiausias kvailystės rezultatas A. Bilotaitės valdyme. Dar 2022.10.24. Rašiau apie A. Bilotaitės ištvirkavimus su Pociumi, kaip panelė ir PRAVAL FIESTA 2020-2024 su savo reikalavimais apie raudonus lūpdažius ir aukštakulnius prives prie dar vienos istorijos, kuri atneš gėdą mums visiems.

   O užstalės dalyvė A. Bilotaitė pareiškė ji skųs sprendimą. Ką ji gali skųsti, jei ji erdvėje nesusigaudo! Gal ji lai prašo tapkės, kad akciją rublių rinkimą, kad Pociui atlyginimą už metus išmokėtų!
   Sėkmės toliau tikint juokdariais.
   Ta pati mergužėlė su kita suknele?


   Kur man ta juoko pasaka ir istorija girdėta?
   Gal kas pamiršo, bet kartą buvo toks politikas, kuris lakstė po Vilnių ir I. Molotkovą gaudė, nes pastarasis rankose policijos kalašnikov AK-47 laikė. Ta pati mergelė tik kita suknelė?
   Ar ta pati istorija tik kitas veikėjas?

   Oi ne, čia jau kyla naujas politinės partijos reitingų gelbėtojas.

   Tokia apgailėtina istorija ir toks burbulo kėlimas, kad net šlykštu žiūrėti. Tik keistai, kad žurnalistai tokie siauri, kog nemato sudegusio dramos teatro aktorių ir to paties braižo.

   Teks pirkti daugiau spragėsių ir alaus, nes pabaiga jau greitai, kokioje partijoje paukštelis atsisės.
   To be, or not to be - that is the question …
   William Šekspyras Būti ar nebūti klausimas yra!

   Ką tik nepadarysi dėl populizmo.

   P.s. Turbūt juodžiau susimauti konservai ir A. Bilotaitė net negalėjo. Galėjo bent kovo 5 d. palaukti kol rinkimai baigsis, galėjo toliau šokdinti Pocių, duoti jam nurodymus, skambinti naktimis, kviesti į slaptus pasimatymus ir kurti romantiškus santykius pagal LR Partnerystės įstatymą. Įdomu, o jie nusirenginėjo vienas prieš kitą pagal žaidimą Alias taisykles, žaidė kortomis, ar tiesiog Agnė 50 pilkų atspalvių knygos skyriais liepė rengtis Pociui, kad įsitikintu, kad neturi D. Kreivio Igničio sumontuotų elektros laidų su įžeminimu!
   Turbūt nerasime žmogaus, kuris neabejotų ministrės galimybėmis dirbti šiose pareigose. Linksma toj mūsų Šv. Marijos žemelėj.
   Pats laikas Ministrei Pirmininkei išeiti į užtarnautą poilsį, kol visai Lietuva nežlugo!

   Skaityti komentarus