°C
   2021 01 27 Trečiadienis

   A. Duginas: JAV įvyko valstybės perversmas, valdžią užgrobė leftistiniai maniakai

   Nuotrauka: facebook.com/alexandr.dugin

   2021-01-13 15:00:00

   Filosofas, politologas Aleksandras Duginas pastarųjų dienų įvykius Jungtinėse Valstijose vadina iki šiol neregėtu perversmu.

   „Trumpo šalininkams – 70-čiai milijonų amerikiečių – atjungiamos paskyros socialiniame tinkle „Twitter“, prieiga prie „YouTube“ kanalo, „Google“ paieškos ir „Gmail“ elektroninio pašto. Tačiau tai dar toli gražu ne viskas: Trumpo šalininkams uždrausta parduoti bilietus į Amerikos aviakompanijų lėktuvus. Tokio reiškinio dar niekada nebuvo“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašo A. Duginas.

   Pasak filosofo, JAV ilgai laikėsi, kol daugelyje kitų šalių atsirasdavo totalitarinės sistemos, – ir kairiosios, ir dešiniosios: „Tačiau viskam atėjo galas. Ir tai dabar vyksta ir ten. JAV įvyko valstybės perversmas, valdžią užgrobė leftistiniai maniakai, kairieji liberalai. Tai – tikra diktatūra. Ir laikytis reikia visiems. Manau, kad kiekvienas Bideno arba Rusijos demokratų šalininkas nuo šiol gali patekti į ypatingo dėmesio zoną kaip „prijaučiantis tarptautiniam terorizmui“. Įdomu tai, kad Navalnas pakraupęs iš siaubo. Jis net kukliai pasisakė prieš cenzūrą. Dabar bet kokia nuoroda į JAV ir „Amerikos demokratiją“ Rusijoje bus suvokiama ne tik kaip pasityčiojimas, bet ir kaip nacizmo apologija, o gal net dar blogiau. Kitaip tariant, jei dabar Navalną tikrai nuodys, lyginant su perversmu JAV, niekas to nepastebės.“

   A. Dugino „Google“ ir „Youtube“ paskyros užblokuotos 2020 m. liepą. Iš jų ištrintos jo paskaitos. Tuomet socialiniame tinkle „Facebook“ A. Duginas „YouTube“ pavadino laisvos minties cenzūros ir represijų mašina: „Tai – puikus liberalaus totalitarizmo pavyzdys. „Google“ nėra tiesiog geranoriškas nemokamo elektroninio pašto platintojas. Tai – šnipų lizdas, kuris bet kada gali tave užblokuoti, o visą tavo korespondenciją ištrinti. Lygiai taip pat „Amazon“ nusprendžia, kokią knygą tau atsiųsti, o kokios ne. Visi jie – tavo Šeimininkai. Jie sprendžia, ką saugiai turėtum mąstyti, skaityti, klausyti, ko norėti. Šiuolaikinis liberalizmas nėra tik idėjose, jis yra daiktuose, procedūrose, paslaugose, mechanizmuose, logistikoje, mūsų gyvenimuose, mūsų smegenyse. Kai mes sutinkame jais naudotis, patenkame į spąstus. Visa Modernybė yra tokia. Štai kodėl Modernybė turi mirti.“

   Dabar A. Dugino paskaitas galima žiūrėti saugiame interneto kanale Paideuma.tv (https://paideuma.tv). Graikiškai žodis paideuma (παιδευμα) reiškia „švietimas“. Kanale Paideuma.tv galima rasti A. Dugino ir kitų mąstytojų paskaitas apie filosofiją, politiką, ekonomiką, religiją, kultūrą, tradicionalizmą ir kt.

   Visualcapitalist.com duomenimis, didžiųjų technologijų korporacijų („Alphabet“, „Apple“, „Amazon“, „Microsoft“ ir „Facebook“, vadinamų „Big Tech“) pelnas 2019 m. viršijo kai kurių G20 šalių BVP ir siekė 900 mlrd. dolerių. Pradėjusios kaip Silicio slėnio startuoliai, šios korporacijos tapo globalia galia, kuri ir toliau sparčiai auga.

   Video

   Skaityti komentarus

   Vilius 2021 17 01 01:51

   Jūs juokaujate gal? Šito vatniko ir kremliaus subinlaizio straipsnius dedate. Žemai nusiritote....

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai