°C
   2020 12 03 Ketvirtadienis

   Arizonos respublikonų partijos pirmininkė Dr. Kelli Ward: rinkimai galiausiai baigsis Trump’o laimėjimu

   Nuotrauka: Twitter Photo/@kelliwardaz

   2020-11-20 09:00:00

   Dr. Kelli Ward, Arizonos respublikonų partijos pirmininkė trečiadienį dalindamasi naujienomis pasakė, kad tai turėtų būti Arizonos respublikonų partijos bylos diena” ir ji darkart išreiškė savo pasitikėjimą, kad rinkimai „galiausiai baigsis prezidento Donald’o J. Trump’o laimėjimu”.

   Trečiadienį ryte pranešdama naujausias žinias Ward pavadino tą dieną „bylos diena”. Ši Arizonos respublikonų partijos atstovė trečiadienio popietę turėjo dalyvauti teisme dėl jų partijos pateikto reikalavimo perskaičiuoti balsus rankomis Maricopos apygardos nuovadose, o ne balsavimo centruose.    

   „Arizonos respublikonų partija yra pateikusi ieškinį dėl rinkimų skaidrumo”, - kalbėjo Ward, taip pat apibūdindama Arizonos demokratų partiją ir demokratę valstijos sekretorę Katie Hobbs kaip opoziciją. 


   „Ir, beje, Maricopos apygardos respublikonų partija jau seniau buvo iškėlusi šį klausimą”, - kalbėjo Ward. „Jie dar 2020 metų birželio mėnesį buvo priėmę nutarimą, kuriame teigė, kad yra reikalinga balsuoti nuovadose”.


   „Yra dideli skirtumai tarp balsavimo centrų ir nuovadų tikrinimo. Esminis iš jų būtų skirtumas tarp jų skaičiaus - šiuose rinkimuose buvo parengti vos 175 balsavimo centrai, tačiau būtų buvę galima naudotis 748 nuovadomis”, - praėjusią savaitę savo pareiškime aiškino Arizonos respublikonų partija, kai jie paskelbė, jog imasi teisinių veiksmų:

    

   Ward kalbėjo, kad pagrindinė problema yra ar įstatymų leidžiamasis organas ir jų priimami įstatymai turėtų gauti dar vieną galimybę kažką suklastoti, kai rinkimų proceso vadovas buvo sukurtas ir atspausdintas vieno iš vykdomosios valdžios atstovų – valstijos sekretorės Katie Hobbs, kuri, prisiminkim, yra pavadinusi Trump’o šalininkus neonaciais.

   „Aš sakau ne”, - kalbėjo Ward, pridurdama, kad jie tikisi sulaukti gerų žinių po trečiadienį vykusio teismo.

   Ward taip pat išreiškė pasitikėjimą, kad Trump’as galiausiai bus paskelbtas nugalėtoju šiuose daug ginčų sukėlusiuose rinkimuose.

   „Aš pasakysiu jums. Aš tikiu – aš vis dar tikiu dabar, taip pat kaip tikėjau rinkimų naktį – kad galiausiai bus priimtas sprendimas prezidento Donald’o J. Trump’o naudai ir mūsų 11 rinkikų balsų bus skirta jam”, - dalinosi savo mintimis ji.

   „Ir mes niekada neturėtumėme ir neturime leisti įvykti jokioms klaidoms, trikdžiams ar kitokiems nesklandumams. Mes siekiame visiško skaidrumo ir sąžiningų rinkimų”, - pridėjo ji. „Tai viskas, ko norime”.

   Šią savaitę Arizonos respublikonų partijos atstovai Andy Biggs ir Paul Gosar išreiškė savo tikėjimą, kad Amerika „nusipelno rinkimų audito”, pateikdami įvairių galimų ir esamų problemų pavyzdžius vaizdo įraše, kuriuo pasidalino Arizonos respublikonų partija.

   Trečiadienio popietės duomenimis Arizonos valstijoje Joe Biden’as (demokratų atstovas) pirmavo prieš Trump’ą kiek mažiau nei 10 400 balsų.

    

   Skaityti komentarus