°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   Arizonos respublikonų partijos pirmininkė Kelli Ward: „Šie rinkimai dar tikrai nėra baigti”

   Nuotrauka: Hannah Bleau

   2020-11-18 15:00:00

   Dr. Kelli Ward, Arizonos respublikonų partijos pirmininkė, pateikė naujausią informaciją apie prezidentinių rinkimų situaciją Arizonos valstijoje ir patikino Arizonos gyventojus, kad „rinkimai dar toli gražu nėra baigti”.

   „Dar nepraraskite vilties. Nepasiduokite negatyvumui ir melagingoms žinioms. Arizona vis dar kovoja 100 procentų. Mes imamės visko, kad būtume tikri, jog mūsų valstijoje rinkimai įvykdyti sąžiningai”, - kalbėjo K. Ward pirmadienį paviešintame vaizdo įraše. Jame ji citavo Twitter platformoje pasklidusias Arizonos valstijos sekretorės Katie Hobbs, kuri jau nuo seniau yra linkusi kritikuoti prezidentą Donald’ą Trump’ą ir jį palaikančius asmenis, netgi palygindama jį su neonaciais, žinutes.


   „Tai man neatrodo kaip objektyvus situacijos vertinimas. O ar atrodo jums? Manau, kad tai yra kažkas, ką mes turime labai atidžiai išsiaiškinti. Šie rinkimai jau pereina į kovos stadiją. Tai reiškia, kad mes imamės veiksmų, kurie užtikrintų, jog žmonių skirti balsai buvo skirti taip, kaip to norėjo balsuojantys asmenys ir kad jie buvo suskaičiuoti teisingai”, - tęsė ji, pridurdama, jog jie turi „klausimų į kuriuos turi būti atsakyta”.

   Ward taip pat sakė, kad ji ir visa jos komanda dirba „ranka rankon” kartu su Trump’o kampanija, siekdami užtikrinti Arizonoje vykusių rinkimų skaidrumą.


   „Tad išlikite stiprūs. Išlikite tvirti. Supraskite, kad šie rinkimai dar tikrai nėra baigti”, - kalbėjo ji. „Šiuo momentu mes vis dar neturime išrinktojo prezidento. Valstijose rinkimų rezultatai vis dar nėra sertifikuoti, o tik sertifikavimas yra tai, kuo remiantis yra oficialiai išrenkamas prezidentas – jis yra išrenkamas ne žiniasklaidos, ir ne „žinovų”, ir ne kalbančių garsenybių, ir ne melagingų žinių”.

   Oficialiame pranešime Ward išreiškė savo pasitikėjimą, jog Arizonos valstija galiausiai „suteiks dar keturis metus prezidentui Trump’ui”.


   Praėjusią savaitę Arizonos respublikonų partija pateikė ieškinį, reikalaudami, kad balsai būtų perskaičiuoti rankomis nuovadose, o ne balsavimo centruose, tai aiškindami dideliu skirtumu tarp jų skaičiaus – balsavimo centrų čia yra 175, o nuovadų – 748.


   Pirmadienio popietės duomenimis, Arizonos valstijoje buvęs viceprezidentas J. Biden’as lenkė Trump’ą 10 377 balsais.

    

   Skaityti komentarus