°C
   2022 06 25 Šeštadienis

   Billas Gatesas ir nauji jo žaidimėliai

   Nuotrauka: shutterstock.com nuotr.

   Autorius: minfo.lt informacija
   2022-06-19 19:00:00

   Billas Gatesas garsėja tuo, kad kalba už abi stovyklas tam tikrais klausimais, kad padarytumėte klaidingą išvadą. Ne, Billai, tavo „vakcinos“ neišgelbėjo milijonų
   gyvybių. Tiesą sakant, jos nužudė daug daugiau žmonių, nei galėjo išgelbėti.

   Prieš kelias savaites Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) susitikime Davose Billas Gatesas pasakė keletą stebinančių dalykų. Per 56 minutes trukusią diskusiją šis elitinis vakcinų prastuminėtojas pripažino (žiūrėti nuo 18:22), kad kovidoligos vakcinos neužkerta kelio infekcijai ir kad bet kokios apsaugos, kurią jos pateikia, trukmė yra labai trumpa.

   Vėliau jis kalbėjo (pradedant nuo 51:00) apie bet kokių kovido pasų programų įgyvendinimo absurdiškumą. Taip logiškai galime daryti išvadą apie bet kokią kitą priemonę, skirtą skiepytiems atskirti nuo neskiepytų, nes injekcijos neparodė, kad vakcina padėtų apsisaugoti nuo infekcijos.


   Šie prisipažinimai akivaizdžiai paneigia argumentus, kuriais remiamasi per pastaruosius dvejus metus buvo imtasi agresyvesių ir žalingų apribojimų.

   Ar galime tikėti, kad Billas Gatesas staiga paskatino sugriauti viską, kam jis skyrė savo milijardus? Ir kad jis davė leidimą visiems, kurie šiuo metu vykdo tuos planus, atsistatydinti? Tai graži mintis. Bet vargu ar taip yra. Billas tiesiog naudojo vieną iš labiausiai išbandytų elito informacijos valdymo metodų – suvaidinimą, kad palaiko kitą pusę.

   Kadangi Billas ir daugelis žmonių, su kuriais jis bendravo, siekdami primesti pasauliui eksperimentines ir dažnai kenksmingas vakcinas, paaukojo neapsakomas pinigų sumas daugeliui svarbesnių pasaulio žiniasklaidos priemonių, jis iš anksto žinojo, ką daryti toliau.

   Tik palyginti nedideli nepriklausomi naujienų portalai atkreipė dėmesį į tai, ką jis pasakė.

   Taigi kam jis adresavo savo žodžius ir kodėl? Raktas norint suprasti Billo žaidimą yra sąlyga, kurią Gatesas ištarė prieš pat „bet“, kuriuo jis pradėjo savo kalbą apie „vakcinų“ žalingumą: „Skiepai išgelbėjo milijonus gyvybių.“

   Tie, kurie yra susipažinę su kognityvinio lingvisto George‘o Lakoffo darbais ar apklausų vykdytojo ir vadinamojo politinių žodžių kalvio dr. Franko Luntzo veikla, teigusia, kad svarbu ne tai, ką sakote, o tai, ką žmonės girdi, žinos, apie ką kalbame.


   Šie du vyrai turi kai ką bendro: tai - tikėjimas nepaprasta retorikos galia; kitaip tariant, žmogaus smegenų polinkis kruopščią empiriškai įrodytų detalių analizę apibendrinti visaapimančia kognityvine metafora, kuri apeliuoja į gilesnes, nors dažnai ir nenurodytas, kultūrines ir emocines vertybes.

   Juk yra skirtumas tarp, pavyzdžiui, frazės „JAV įsiveržė į Iraką pasinaudojusios melu ir jį sunaikino, nužudydama šimtus tūkstančių nekaltų žmonių“ bei frazės „besistengdamos įvesti demokratiją į Iraką, JAV padarė daug tragiškų klaidų.“

   Pirmoji frazė – tai nuoga empirinė tiesa. Antroji sumenkina žiaurią tikrovę ir pajungia ją kilniai vizijai, kurią taip puoselėjo amerikiečiai, apmąstydami savo vaidmenį pasaulyje kaip šalis, kuri nuolat padeda žmonėms visame pasaulyje pagerinti savo gyvenimą.


   Davose Billas veiksmingai pasakė savo parankiniams: „Jūs esate dideliame moraliniame kryžiaus žygyje. Pakeliui turėjome nedidelių problemų, bet nepasiduokite, nes pasauliui reikia, kad būtume didvyriški ir išgelbėtume daugiau gyvybių.“

   Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) šiemet pareiškė: „Covid-19 pandemija dabar perėjo į naują etapą dėl plačiai paplitusių labai veiksmingų Covid-19 vakcinų, veiksmingų gydymo priemonių prieinamumo ir didelio gyventojų imuniteto nuo vakcinų bei infekcijos lygio Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kiekviena iš šių priemonių sumažino sunkių ligų ir mirties riziką.“

   !-5-!

   Neatsitiktinai pirmasis veiksnys, paaiškinantis laimingesnių dienų pradžią, kuris nustato pagrindą viskam, kas bus toliau, yra „plačiai paplitęs labai veiksmingų Covid-19 vakcinų įsisavinimas“.

   Tikslas šiuo atveju – kaip buvo išsakyta B. Gateso kalboje Davose – yra išsaugoti mentalinius rėmus, kuriuose prievartinės vakcinos pristatomoss kaip didžiosios pandemijos žudikės ir mūsų gelbėtojos.


   Šaltinis

   https://brownstone.org/articles/bill-gates-and-the-frame-game

   Skaityti komentarus