°C
   2020 08 14 Penktadienis

   Buvęs Ghislaine Maxwell draugas ir brangakmenių vagis papasakojo, kodėl įtakingų žmonių likimas yra jos rankose

   Nuotrauka: The Times nuotr.

   2020-07-15 09:00:00

   Anot buvusio draugo, Ghislaine Maxwell „turi vaizdinių įrodymų, kaip du garsūs JAV politikai turėjo lytinių santykių su nepilnametėmis” ir pasigyrė, kad jai „priklauso“ itin galingi žmones.

   Buvęs brangakmenių plėšikas, naudojantis William Steel pseudonimą, teigė, kad jie „privertė“ jį žiūrėti filmuotą medžiagą, nes jie norėjo įtikinti jį savo „galia”.

   Jis taip pat teigė matęs „įžymybių“ ir įtakingų „pasaulio veikėjų“, užsiimančių „seksu trise ar net dalyvaujančių orgijose“ su nepilnametėmis, klipus.

   Žinoma, kad 58 metų G. Maxwell, kuri praėjusį ketvirtadienį buvo suimta dėl kaltinimų, jog padėjo ilgamečiui draugui J. Epstein privilioti mažiausiai tris mergaites - vieną jaunesnę nei 14 metų - būti seksualiai išnaudojamomis J. Epstein, kuris per daugelį metų buvo apkaltintas daugybės mergaičių ir moterų išnaudojimu.   W. Steel pasakojo portalui  „The Sun“: „Jie norėjo įtikinti mane savo galia ir parodyti, kas nuo jų yra priklausomi. Jie gyrėsi, jog valdo „galingus žmones“.

   Jis pridūrė: „Mačiau labai galingų žmonių - įžymybių, pasaulio veikėjų - vaizdo įrašus, kuriuose jie užsiima seksu tryse ar net dalyvauja orgijose su nepilnamečiais.“

   Buvęs draugas taip pat paminėjo, kad tuose vaizdo įrašuose matė du „aukšto rango“ Amerikos politikus, kurie turėjo lytinių santykių su nepilnametėmis.   Velionio britų leidybos magnato Robert Maxwell dukra G. Maxwell yra buvusi J. Epsteino draugė ir ilgametė artima bendražygė.

   Ji yra kaltinama bendradarbiavimu su J.Epstein, o kai kuriais atvejais, seksualiniu mergaičių išnaudojimu.

   Keletas J. Epsteino aukų apibūdino G. Maxwell kaip pagrindinę jo įgalintoją, verbuojančią ir viliojančią jaunas merginas prievartai.  Ji kategoriškai neigė šiuos kaltinimus ir teigė, jog tai „absoliuti nesąmonė“.

   Praėjusią savaitę G. Maxwell buvo areštuota federalinių agentų komandos savo milijono dolerių vertės name, kurį įsigijo Naujajame Hampšyre. Tyrėjai ją ilgą laiką stebėjo ir žinojo, kad moteris slapstėsi įvairiose Naujosios Anglijos vietose.   Prokurorai teigė, kad ji pasikeitė savo el. pašto adresą, siuntinius užsakydavo kitu vardu, taip pat, užregistravo bent vieną naują telefono numerį slapyvardžiu „G Max“.

   Britanijos atstovė pasirodys Niujorko pietiniame apylinkės teisme liepos 14 d. 13 val., O posėdis įvyks internetu dėl koronaviruso.

   Ji prisijungs iš va„pragaro skylės“ kalėjimo, kuriame šiuo metu yra laikoma. Dalyvaus tik teisėjas Alisonas Nathanas, vienas prokuroras ir vienas gynėjas advokatas.

   G. Maxwell - buvusi milijardierių, įžymybių, prezidentų ir karališkos šeimos draugė - susiduria su šešiais federaliniais kaltinamaisiais aktais, dėl kurių ji gali būti įkalinta 35 metus.

   Pagal keturis kaltinamuosius aktus ji yra kaltinama vėlyvaisiais devyniasdešimtaisiais bendradarbiavusi su J. Epstein priviliojant ir vykdant prekyba žmonėmis, o kai kuriais atvejais, kartu ir seksualiniu jaunų merginų išnaudojimu.

   Kiti du kaltinimai pareikšti dėl melagingų parodymų 2015 metais, kai ją į teismą padavė viena iš aukų - Virginia Roberts.   Tačiau stebėtojai ir ekspertai mano, kad ji nėra pagrindinis valstybės taikinys, ir greičiausiai jai bus pasiūlytas bendradarbiavimas, kad atskleistų ir kitus J. Epšteino rato žmones.

   2008 m. J. Epstein buvo kalinamas 18 mėnesių, po to, kai buvo pripažintas kaltu dėl vienintelio kaltinimo - vaikų seksualinės prostitucijos, nepaisant to, kad anksčiau jam buvo pateiktaf 53 puslapių FTB kaltinimai.

   Skaityti komentarus