°C
   2020 07 09 Ketvirtadienis

   D. Trump‘as apie Rusijos Hoaxą: Kai dienos šviesą išvys tam tikri dokumentai, mes suprasime tai, ką žinojo Obama

   Nuotrauka: cnn.com nuotr.

   2020-05-29 09:00:00

   JAV prezidentas D. Trump‘as sekmadienį susėdo pokalbiui su Marija Bartiromo ir aptarė politinį šokiruojantį sprendimą, kuris buvo paskelbtas penktadienį. Nacionalinės žvalgybos direktorius Richardas Grenelis paskelbė, kad jo kabinetas „atleis FTB iš savo pareigų ir informuos apie kandidatus, kurie kandidatuos į 2020 m. prezidentus“. Toks Grenello sprendimas buvo priimtas po to, kai didžiulis kiekis naujai išleistų dokumentų rodo abejotinus veiksmus ir politinį šališkumą. Tai vyko 2016 m. rinkimų laikotarpiu. Bartiromo mini „buvusį FTB direktorių Jimą Comey'ą, pranešusį šią liūdną žinią išrinktajam prezidentui Donaldui Trumpui 2017 m. sausio 6 d. praėjus vos vienai dienai po susitikimo su prezidentu Obama ir kitais aukščiausiais pareigūnais Apvaliajame kabinete“.

   Aptardamas likusias savaites iki jo inauguracijos, Bartiromo klausia apie tuometinį prezidentą Obamą. „Ar Jūs tikite, kad prezidentas Obama nurodė JAV žvalgybos agentūroms Jus šnipinėti?“ – atvirą klausimą uždavė Bartiromo prezidentui Trump‘ui.

   „Taip, jis tikriausiai nukreipė juos prieš mane. Net jei jis apie tai ir nekalbėjo viešai, jis viską apie tai žinojo“, - atsakė D. Trump‘as.   Tuomet prezidentas pateikė labai glaustą paaiškinimą: „Ir jūs pamatysite tuomet, kai pasirodys dokumentai“.

   Atrodo, kad Trumpas ruošia mums dar daugiau apie „ObamaGate“ medžiagos. „Pamenate tekstą Lisai Page, kur mylimajai yra sakoma, kad ji nori viską pamatyti? Jie nekalba apie mane kaip prezidentą. Jie kalba apie tai, kad tik nori pamatyti mano asmenybę“, - pridūrė Trumpas.

   Lisa Page yra buvusi FTB advokatė, kuriai kartu su FTB agentu Peteriu Strzoku buvo pavesta ištirti įvairius slaptus D.Trumpo susitarimus su Rusija. Teisingumo departamentas komitetui perdavė maždaug 384 puslapių tekstinių pranešimų. Išanalizavus visus dokumentus paaiškėjo, kad jie yra Hillary Clinton šalininkai ir prezidentą Trump‘ą vadino „kvailiu“.

   Tada Bartiromo kalbėjo apie sausio 5-osios susirinkimą Apvaliajame kabinete. Susitikimo metu dalyvavo šie asmenys: prezidentas Obama, viceprezidentas Bidenas, Clapperis ir Brennanas. „Taigi, jei galėtume tikėti, kad jie ieškojo slapto susitarimo įrodymų, ar jie negalėjo rasti slapto susitarimo įrodymų? Ar jų iš tiesų nebuvo, todėl jie sakė: „Pasinaudokime Logano įstatymu tam, kad jį pašalintume?“- klausė  Bartiromo.   „Pirmiausia, jie pasityčiojo iš Baltųjų rūmų patarėjo, ėjo į susitikimą su jokių įtarimų nekeliančiu asmeniu. Jis yra generolas, o ne teisininkas. Jie sakė, kad nereikia advokato ir pradėjo jį klausinėti. Jie greičiausiai taikė Logano įstatymą ir greičiausiai ištraukė iš jo visą tiesą“ – teigė Trump‘as, kalbėdamas apie pokalbį su FTB generolu Flynnu.   „Bet leiskite man pasakyti vieną mažą paslaptį“, - toliau kalbėjo D. Trumpas. „Dėl Muellerio, tai visas procesas pasirodė esantis visiška apgaulė. Visas Muellerio tyrimas yra vienas didelis sukčiavimas. Tai buvo to paties susitarimo dalis “, - pridūrė Trumpas. Kalbant apie tai, „ką jie padarė generolui Flynn ir kitiems? Jūs žinote, kad mes turime informacijos apie generolą Flynną. Bet jūs taip pat sužinosite ir apie kitus asmenis. Tik atidžiai išnagrinėkite dokumentus ir jokiu būdu jų neišmeskite!“

   Skaityti komentarus